Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SLUCKER --- 17:00:12 4.6.2010
Holmsplace - info zde v diskuzi drive...
EM303 --- 13:37:05 4.6.2010
poradí mi někdo "dobrou" saunu v oblasti smíchov, anděl?c kuju
ROMMIE --- 12:14:06 3.6.2010
WYMA: uceni na zkousku...jen jsem si chtel postezovat:))
WYMA --- 11:49:08 3.6.2010
ROMMIE: co ti brání?
ROMMIE --- 11:38:19 3.6.2010
sakra ja bych sel do sauny:-\...
KOCHANSKA_CH --- 21:34:09 27.5.2010
VLCICA: Zkus se zeptat na příští sezónu tady, zda je tam holčičí skupinka. Sauna je to pěkná, venkovní bazén k dispozici. My chodíme ve smíšené skupině, tak se raději zeptej.

http://www.sauna-komfortklub.cz/
VLCICA --- 18:12:55 27.5.2010
Nevíte o nějaké příjemné sauně v Brně, která má určité dny pouze pro ženy? Nejlépe s venkovním bazénem. Diky moc
ANGELINE --- 8:56:25 30.3.2010
S tím jiný kraj jiný mrav... tady v dánsku nemaj vůbec odpočívárnu a do sauny se jdou prostě jednou ohřát, když jsem si lehla na jednu lavičku, že si odpočinu, tak se mě ptali, jestli je mi dobře)) Jsem si myslela, že seveřani, by mohli vědět, ale jsou to hlavy skopový.)
HONZIK_HAPPY --- 12:55:16 29.3.2010
většina plavkáčů jsou v saunách u bazénů :) v saunách co jsou samostatně jsem žádnýho snad neviděla :o) ale u těch bazénů to je častý jev a sice jako jejich boj , ale většinou tento jev provází pár nepříjemností jako částé větrání , protože v tý sauně jsou tak max pět minut ... šup bez sprchy do bazénku ap.
ROMMIE --- 16:18:14 26.3.2010
KOCHANSKA_CH: jiny kraj, jiny mrav:))))