Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RADOST - mějte rádi dost :)
KULHY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BYDK --- 0:45:49 21.6.2014
KULHY: Nekdy z te "spiny" taky vyroste novy zivot. :)
??? --- 21:36:54 3.3.2014
KULHY: Mě provází stále. V poslední době se zase vynořila.

"What Your Soul Sings," by Massive Attack
http://www.youtube.com/watch?v=hVW2OJKZMxQ
KULHY --- 11:29:11 26.2.2014
Dovolil bych si k tomuto tématu citovat část refrénu What Your Soul Sings od Massive Attack:

And when you do
You'll find the one you love is you
You'll find you
Love you

Nevím, jestli to třeba v případě MA nemá jiný kontext, ale já si v tom našel svůj význam a dost významně mě to doprovázelo v jedné etapě života. :)

Kdyby jste si chtěli o textu udělat vlastní obrázek tak tady:
WHAT YOUR SOUL SINGS Lyrics - MASSIVE ATTACK
http://www.elyrics.net/read/m/massive-attack-lyrics/what-your-soul-sings-lyrics.html
BYDK --- 12:08:09 6.1.2014
Sebelaska je potreba, jinac setrvavate tam, kde nechcete byti. Nechate si libit veci, ktere jsou pro Vas nezadouci. Myslim, ze v tom bychom meli pokrocit jako narod. :)
Sebelaska jako cesta ke zdravemu zivotu je zapotrebi. Bez toho nic dalsiho nebude. Pracujme na tom. :)
JAMINA --- 8:55:08 3.1.2014
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, dokázal jsem poznat, že psychická bolest a utrpení je pro mě jen varováním, abych nežil proti své vlastní pravdě. Dnes vím, že se tomu říká BÝT PRAVDIVÝ.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem, jak moc druhého zahanbuje, když mu vnucuji svá přání, ačkoli vím, že na to není ani vhodná doba, ani na to ten člověk není připravený, i kdybych tím dotyčným byl já sám. Dnes vím, že se tomu říká POKORA.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem toužit po jiném životě a dokázal vidět, že všechno kolem mě je výzvou k růstu. Dnes vím, že se tomu říká ZRALOST.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem, že vždycky a při každé příležitosti jsem ve správný čas na správném místě a že všechno, co se děje, je správné. Od té doby jsem mohl být klidný. Dnes vím, že se tomu říká DŮVĚRA.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem se okrádat o volný čas a dělat velkolepé plány do budoucna. Dnes dělám jen to, co mě baví a působí mi radost, co miluji a co potěší mé srdce, dělám to po svém a svým vlastním tempem. Dnes vím, že se tomu říká POCTIVOST.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, zbavil jsem se všeho, co pro mě nebylo zdravé. Jídla, lidí, věcí, situací, a především toho, co mě neustále stahovalo dolů, pryč ode mě samotného. Zpočátku jsem to nazýval zdravým egoismem. Dnes však vím, že je to SEBEÚCTA.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem chtít mít vždycky pravdu. Tak jsem se méně často mýlil. Dnes jsem poznal, že se tomu říká PROSTOTA.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, nechtěl jsem už žít dál minulostí a starat se o svou budoucnost. Teď žiji už jen v tomto okamžiku, kde se děje VŠECHNO. Tak dnes prožívám každý den a říkám tomu BDĚLOST.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, uvědomil jsem si, že ze mě mé smýšlení může udělat ubohého a chorého člověka. Když jsem však povolal na pomoc sílu svého srdce, dostal rozum významného partnera. Tomuto spojení říkám dnes MOUDROST SRDCE.

Nemusím se už obávat sporů, konfliktů a problémů se sebou samým a s ostatními, protože dokonce i hvězdy se spolu někdy srazí a vzniknou tak nové světy. Dnes vím, že TO JE ŽIVOT!


Charlie Chaplin & Kim McMillen

[ DAW @ oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo ]
CHAROKEE --- 0:05:57 21.5.2013
BYDK: V ničem a mít rád! :-) Každýho obejmout, mám v sobě pár vínek a objímala bych jak divá :-D Škoda, že mi to tak dobře nejde i bez nich... ale to se časem poddá :-)
Vždyť tolik krásnejch věcí a lidí je nasvětě!
BYDK --- 12:24:13 20.5.2013
CHAROKEE: Clovece, mam z toho usmev na tvari :) Budu se toho drzet. V nicem se dlouho nestrachat. :)
CHAROKEE --- 22:21:38 19.5.2013
BYDK: ...hlavní myslím je, v ničem se moc dlouho neštrachat. Protože aspoň z vlastní zkušenosti můžu říct, že to nakonec přinese smutek, zklamání, podivné pokoutné hypotézy, které stejně nic neříkají o realitě, pokroucené zkratky atp. Důležitá je intuice, jak se v té dané věcí cítíme. Pak ztrácí význam i to, jak to ten druhý myslel:-) Hlavní je se vyznat ve svých vlastních emocích

...A tak zřejmě mluvíme o tom samém :-)