Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Sankt Petěrburg
ZANKAZU
[http://sweb.cz/yumiyumi/peter.gif]

Rozkládá se při ústí řeky Něvy na břehu Finského zálivu na více než 40 ostrovech spojených 300 mosty. Až do 20. století byl hlavním městem Ruska, ale i nyní je živoucí aglomerací s více než 4 miliony obyvatel. Další miliony turistů z celého světa přijíždějí se nadýchat atmosféry dávné slávy.
Pochlubte se svýma fotkama a zkušenostma!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRUSINKA --- 11:28:13 6.2.2013
SIKY: já bych asi případně uměla dát kontakt na holku, co pronajímá 1+1 - chce (myslím) 1500 rub /os. /noc, ale víc než 3 lidi se tam nevejdou - dvojpostel a gauč v kuchyňce. Možná by se s ní dalo na ceně domluvit. Je to na Petrohradské straně, metro Chkalovskaya, takže vcelku centrum.
SIKY --- 11:14:56 6.2.2013
Ahoj, dají se tu ještě sehnat tipy na ubytování na cca týden v červnu pro 2-4 lidi? Díky.
KELTIK --- 10:55:41 2.7.2012
BRUSINKA: Jasný, když něco budu vědět, dám vědět. Jsem tu do konce srpna...
BRUSINKA --- 15:07:36 1.7.2012
přijímám podobný tipy, ale mám pocit, že tenhle klub je trochu mrtvej. Každop já budu od příštího týdne do půlky srpna, tak kdybys věděl o nějaký zajímavý akci, poděl se;) vím, že loni touhle dobou probíhalo nějaké veřejné promítání filmů v parčíku jak je muzeum etnografie (u gribojedova kanálu, jak je spasitel v krvi, nemůžu si vzpomenout na jméno), tak třeba je to nějaká každoroční událost, jinak nevím..

KELTIK:
KELTIK --- 14:45:35 1.7.2012
Nějaký tipy, kam jít na drink nebo co dělat? jsem tu na studijní stáži.
BRUSINKA --- 9:26:47 31.5.2012
Zdravím, nejste někdo aktuálně v Petrohradě (dlouhodobě)? Sháním na 6 týdnů v létě ubytování, tak kdybyste se někdo chtěl podělit o nájem nebo hledáte náhradu na léto, pište prosím do pošty.
SUNY --- 16:44:49 4.8.2011
děkujiii! :)
ubytování snad vyřeší kamarád, chtěli bysme nějaký hotel, v centru, ale vůbec netrváme na luxusu. Teď jsme byli v paříži ve třech, v centru, ale ve 2 hvězdičkovém a bohatě to stačilo :-)

Jinak já vypadám taky na 15, takže sama bych nejela asi nikam, ale kamarád je 30ti letý mistr v kickboxu, takže budí respekt :D A ruštinu studoval, tak se ho budu držet jako klíště :))
BRUSINKA --- 18:53:24 3.8.2011
SUNY: tak myslím, že byste neměli mít problém, jestli kamarád mluví dobře.. oni obvykle anglicky neuměj, takže to se hodí. no já jsem cestovala sama, průměrná blonďatá evropanka vypadající na 15 let, takže jsem žádný respekt neměla:)) to by se vám stát nemuselo.
já jsem byla teď v létě. myslím, že podzim by tam mohl být parádní, teď bylo až moc horko, v zimě bych se umrznutí teda bála;)
jako - město je krásný, ale plný ruskejch turistů, který se (stejně jako petrohraďani) všude cpou, strkaj, fotěj, jsou to takoví hulváti, s tím je třeba počítat, aby vám to pak zbytečně nepokazilo dojmy. musíte chodit rychlejc, rovnějc a důraznějc než oni a taky se strkat;)
o ubytování nevím, protože jsem bydlela v rodině, ale v mym guidu je pár tipů, můžu se ti kouknout, když mi napíšeš, po čem koukáte (dvoulůžák /sdílenej pokoj, cena, místo).
kdyby něco, klidně se ptej;)
SUNY --- 18:41:41 3.8.2011
Brusinko, hrozně moc děkuji za vyčerpávající info. Plánuju jet s kamarádem, ten mluví perfektně rusky, já neumím nic :) ale delší dobu jak 5 dnů max tam být nemůžeme. Kdy jsi tam byla, asi v létě viď? Nám to bohužel vyjde asi na podzim nebo v zimě, snad neumrzneme :-)

Docela mě překvapilo, že to ubytování ale tak drahý není? Samozřejmě koukám po 2 hvězdičkových hotelích :)

Ale už se nemůžu dočkat, podle fotek je to prostě nádhera.

Ten alkohol je super, neplánujeme sice nijak extra vymetat bary, ale místní noční život se poznat musí :-)