Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
VERUKEBA
pouze pro podobně naladěný lidi!
(obhájci ať dou jinam!!!)

[ srazy _ PÁRTY,KALBY, chlastat ... tančit ... povídat ... zpovídat .... seznamovat ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VERUKEBA --- 21:53:21 13.4.2008
KONNY: ja mam narozky asi za dva tejdny ale slavit se mi fakt nechce. nejradsi bych sla nekam na pivko s kamosema ktery to ani nebudou vedet a nic neresit.... rodinny oslavy sme nastesti uz zrusili...
KONNY --- 9:42:15 12.4.2008
KINGFISHER: hezky! :D já vlastně taky nemám jméno v českým kalendáří, ale počeštěný to zní skoro stejně, takže se lidi ozývaj v den tý český verzi mýho jména...

hele a narozky slavíš/slavíte?
KINGFISHER --- 1:36:04 12.4.2008
.. tak teď koukám na wikipedii a svátek jsem už prošvih :-)
KINGFISHER --- 1:26:20 12.4.2008
KONNY: já vůbec nevim kdy mám svátek abych pravdu řekl :DDD .. fakt.. mám takový zvláštní jméno, který v českym kalendáři nefiguruje a když chci vědět, kdy mám svátek, tak se zeptám máti... jediný co vim, že to je v dubnu. asi včera to bylo, vůbec netušim.. takže svátek jako faaakt neřešim (jak bych mohl, když nevim kdy ho mám :D) ..

MOOO: já třeba nemám, protože mi to je vcelku jedno.. a hlavně nikdo tak nějak neví kdy ty narozky mám, takže co.. a i když to ví, tak jako co? "ty máš narozky? ty jo, tak všechno nejlepší teda.. a kolik ti je?" ... obří fakof na tuhle proceduru.. pro mě to je spíš jako osobní záležitost, než věc druhejch. je to pro mě datum kdy jsem se před x-lety narodil a ostatní s tim fakt nemaj nic společnýho..
ELIZHANNAH --- 15:14:31 1.4.2008
VERUKEBA: taky narozky nemám ráda ... asi taky pocity, že někdo napsal sms, jenom, že to měl v kalendáři... a pak taky bejvalej na moje narozky a svátky soustavně zapomínal anebo mi dával dárek o dva měsíce později - prostě si nechtěl udělat čas. A to jsem si ten dárek nakonec ještě musela často nejmíň z půlky zaplatit, ačkoli to, co mi chtěl dát, nebyl můj nápad. Blb. Škrt. Narcis. Egoista.
VERUKEBA --- 13:17:02 1.4.2008
MOOO: vis ze ani ne... beztak to maj vsichni v diari a pisou jenom z povinnosti...ja to tak taky delam...
mnohem radsi mam kdyz lidi napisou jen tak znicehonic pze to si fakt vzpomenou :))
MOOO --- 12:33:34 1.4.2008
VERUKEBA: Netvrd mi, ze nemas ani trochu radost, ze si na tebe ty lidi vzpomneli. Obzvlast, kdyz je nevidas nijak casto.
Musim te potesit, ja ti k narozkam prat nebudu...nepamatuji si, kdy je mas - promin. Na datumy jsem debil :)
VERUKEBA --- 19:38:01 31.3.2008
svatek me ani tak nedere ale narozeniny fakt nesnasim....jak kazdej vola a preje...pritom sme se nevideli jak je rok dlouhej...a clovek musi delat jak je strasne stastnej a vsechno je super....
nejradsi se dycky den predtim zkalim a pak chrapu celej den...
ELIZHANNAH --- 17:11:37 31.3.2008
MOOO: jj takový klidný mezidobí, konečně klid od vánoc, valentýna, velikonoc, ufff:-) narozeniny všech taky zatím daleko (včetně vlastních)... jj, jaro mám ráda, pěkný období:-)
XYZ --- 16:48:28 31.3.2008
KONNY: Souhlas, co je na svátku hodno oslavy? Jak jsem se o to zasloužil, že se jmenuju třeba XYZ a že je to v kalendáři? Kdybych celej rok ležel, pro nikoho nic neudělal, dočkám se svátku stejně, tak proč ho slavit.

Alespoň od těch pánbíčkářů je na čas pokoj!