Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
MOC PĚKNÝ LIFE UTILITIES TEDA aneb život je vlastně jenom hodně realistický rpg
ERNEST_GASKIN
Diskuse by se měla zabývat netradičními nápady & doporučeními, které vám pomohou nadzvednout váš životní standart, pokud možno velmi levně.
Patří sem vše od zajímavých tipů např. na výrobu aromalampy ze dvou skleniček, čtyř čínských hůlek a krejčovského metru, po recept na dobré jídlo z toho, co má doma každý.

jestli víte, jak vyrobit helikoptéru z lepící pásky a starého pozounu,
jestli víte, kde koupit levnou, ale skvělou hovězí svíčkovou,
jestli víte, jaké hudební album je obecně k vyzvednutí nálady,
jestli víte, jak v létě nechcípnout a v zimě neumrznout, nebo jen jak vyvětrat oblak cigaretového kouře v bytě, až by se srovnal s -15ti venku
zkrátka jestli víte o něčem, co vám prakticky za nic pomůže cítit se lépe,
sem s tím.

(jestli se diskuse rozjede, přidám filtrovací znaky nebo nějaký podobný kraviny)
Nerad bych se dopracoval k tomu, že bych si zde fidlal svojí písničku - víte-li o čemkoliv, co byť jen vzdáleně splňuje uvedené specifikace, dejte to sem, i když se vám to bude zdát jako kravina. Jedním z cílů diskuse je mnohostrannost, více zájmů, než jsem schopný pojmout sám.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BUTEO --- 20:41:04 9.10.2013
30 Life Hacks Debunked - mental_floss on YouTube (Ep. 30) - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=3fQlYYZQBM4
PANDA_JE_MRTVA --- 10:46:30 15.9.2011
pro nešikovný lidi, jako sem já... jednoduchej nápad, díky kterýmu se už nikdy neuhodim kladivem do prstů. imho by to šlo i udělat nějak po domácku.

[http://www.likecool.com/Gear/Tools/ThumbSaver%20magnetic%20nail%20setter/ThumbSaver-magnetic-nail-setter_1.jpg] [http://www.likecool.com/Gear/Tools/ThumbSaver%20magnetic%20nail%20setter/ThumbSaver-magnetic-nail-setter.jpg]

a tady na amazonu
LUBOMIR_PTACEK --- 12:10:38 8.7.2011
http://www.lifehacker.com základní web pro život.
ERNEST_GASKIN --- 11:49:51 13.3.2011
Můj antikvariát

- http://muj-antikvariat.cz/

i řekl ernest - nebudiž knihy, kterou nemůžete za boha sehnat. antikvariáty s dostatkem sil pro e-shopy v brutální alianci!

ukradeno ID MTO, které to ukradlo ID TIGRE. a tak. oj oj oj.
ERNEST_GASKIN --- 23:24:56 21.2.2011
ok, moje chyba. není to 200 denně, ale 0-50 cca šestkrát za hodinu. ty spojené cpu počítají něco, a větev, která to spočítá první (tedy má největší výpočetní kapacitu) dostane "odměnu" z nově vytvořenejch bitcoinů, který se náhodně dělej na zapnutý počítače v pravděpodobnosti, která je stanovená poměrem tebou daný cpu vůči zbytku.

obecně údajně platí, že vydělání jednoho bitcoinu tě jeho hodnotu stojí na elektrice ;)

nepastuju to jako způsob, kterym si vydělat - na bitcoinech vydělat dneska už pravděpodobně nepůjde (generací - neříkám, že hodnota bitcoinu by teoreticky nestoupla, zvláště, pokud mít bitcoiny znamená si pohodlně koupit drogy - čistě teoreticky by šlo do bitcoinů investovat jejich zakoupením)

spíš to uvádím jako tip na měnu, která pokud se udrží nebo poroste, bude znamenat pevnej bod nedotčitelnej (teoreticky) inflací.
SAMGARR --- 23:09:19 21.2.2011
ERNEST_GASKIN: ja se na to budu muset nejaky vic kouknout, kde se napr bere tech 200 nahodnejch? Vzdyt bitcoin neni zavislej na nejaky instituci, ktera by jednou za cas vyflusla 200 fufniku...
ERNEST_GASKIN --- 22:59:38 21.2.2011
SAMGARR: to je tim, že je negeneruješ, spíš lovíš. cca 200 denně jich náhodně spadne někomu, kdo to má zapnutý. totál random ;)
SAMGARR --- 22:50:48 21.2.2011
ERNEST_GASKIN: za 48h se mi nepodarilo vygenerovat ani jedne bitcoin...asi spiknuti:)
ERNEST_GASKIN --- 16:06:10 21.2.2011
Bitcoin

[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Bitcoin.png]

Decentralizovaná kryptoměna pro geeky v p2p ;)))

Zní to hodně debilně, ale když si představíte měnu nazávislou na politickém systému, konkrétních bankách nebo rezervách, už to dává větší smysl.

Už existují i obchody, co jí přijímají - i když většinou za kraviny. Specializované směnárny jí mění za "skutečné" peníze. A vy si můžete svoje úspory držet na harddisku, popř. po zálohách.

(další krása bitcoinu je v jeho platební anonymitě, díky které už se vyrojily i speciální e-shopy např. s drogami, hehe)

článek na wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
web http://www.bitcoin.org/
a, samozřejmě, moje číslo účtu: 13kdRnWN4rggQv8r9Q2SqAk9bxH84xfgDv ;))