Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pejsci a pejskari - pohled z druhe strany
DANKLAR
Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOMIAU --- 12:28:54 27.12.2012
BIHARYS: Obávám se, že pes je úplně v pořádku. Prostě hlídá. Může to být nepohodlné pro sousedy, ale moje sousedka by byla ráda kdyby můj pes hlídal. Několikrát ji vykradli a tak byla ráda že má vedle psa, který jak se naivně domnívala bude štěkat až se jí někdo cizí bude ochomejtat před dveřma.
Cítíš se kvůli jeho štěkotu špatně, nebo sousedi nadávají na uštěkánka? Obávám se že jde o jiný, mnohem snesitelnější případ než je celodenní vytí.
??? --- 13:30:27 14.12.2012
PATISLAV: vsadim kejhak, ze toho nestastnyho psa nechali samotnyho s deckem... nenechal bych psa samotnyho s deckem, fakt ne.
nase feny jsou sice klidny, ale kolikrat me desi, ze si k nim pribehne cizi dite a zacne je prudit. ony to holky daj, ale ja jsem vzdycky nervozni, protoze to dite neni moje a dost casto se mi stava, ze kdyz houknu na matku, tak se dozvim, ze je to dobry, ze maji doma psa. jenze vetsinou je to pes do 2kg a ty nase feny maj kazda po 40kg...
PATISLAV --- 13:26:25 14.12.2012
Další zbytečná tragédie

DĚSIVÁ TRAGÉDIE: TENTO PES v Praze ZABIL miminko (1,5)! - tn.cz
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pes-na-zizkove-v-praze-pokousal-a-zabil-dite.html
MOREEN --- 19:58:04 7.12.2012
BIHARYS: A proč si myslíš že mu najednou vadí lidi chodící po chodbě? Stres z přestěhování, nové prostředí? A hlavně - kde jste bydleli předtím? Courali mu lidi po chodbě? :-) Popravdě řečeno spíš než mašinky bych se zkusila zamyslet nad tím co mu vadí a odstranit to.. A hlavně - když budeš ty ten hlavní ve smečce a pes bude vědět, že případné potíže řešíš ty, tak mu můžou po schodech pochodovat vojáci a s ním to ani nehne... Z něčeho má strach nebo stres, tak to řeší tím že lítá ke dveřím a řve. Ale to je asi jen moje zdání. :-) :-)
ALUSA --- 20:24:34 3.12.2012
aha, v tom případě se omlouvám, asi jsem špatně pochopila obecný kontext diskuze...
DIVA --- 20:17:52 3.12.2012
ALUSA: ten příspěvek informuje, nehodnotí
ALUSA --- 20:06:47 3.12.2012
DIVA: ahoj, když tu tvrdíš, že máš dva psy, tak mi prosím pověz.. jak je možné, že se raduješ z toho, že soukromí vlakoví přepravci netolerují přepravu psů ?
TERRORIST --- 14:00:46 3.12.2012
BIHARYS: Na stejném principu funguje i obojek, který při štěkání stříkne psovi před čumák rozprašovačem vodu=pes se lekne, + není to zrovna asi přijemné. U tohohle bych se nebála že se rozbije a bude pískat celou dobu co budu v práci(zkušnosti z rozbitým elektrickým obojkem). Zase bych řekla, že to bude učinejší, protože voda v tom obojku vydrží tak na pár štěkanců. Tohle asi vydrží déle, popřípadě elektrický protištěkací obojek.
DIVA --- 11:52:36 3.12.2012
PATISLAV: svým kočkám jsem taky osvíceným diktátorem a s kastrací nikdy neváhám. ovšm kočka je jenom kočka .) pes je tvor společenský a kastrace může poškodit jeho prestiž. ke genocidě přistoupím jedině bych neměla jistotu zda se svévolně nepomnoží. a ježto jsem pánem psovi i feně, tyhle jejich choutky reguluju velmi důsledně .)

(feministky, feministi a gramatičtí fašisté, zachovejte chladnou hlavu)
PATISLAV --- 11:38:51 3.12.2012
DIVA: no, aplikujeme-li lidská měřítka na zvířata, pak musíme naznat, že genocida v řadách psích již dávno probíhá, neboť jako genocida u lidí je kvalifikovaná i nucená kastrace určité skupiny obyvatel. A proti takovéto "genocidě" u domácích mazlíčků samozřejmě neprotestuji. Ostatně, sám jsem nechal zgenocidovat naše dvě kočky :).