Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pejsci a pejskari - pohled z druhe strany
DANKLAR
Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PAT_POMETLO --- 20:54:37 28.7.2012
Dnes mě pán na Vršovickym náměstí pochválil, že sbírám hovno po svém psovi. Říkal, že se to jen tak nevidí. Řekl jsem mu, že to dělám rád, kromě čistého chodníku mám přehled i o stolici svého psíka. Jde o konzistenci, př. červivost, teplotu, množství nestrávených zbytků v potravě a další faktory.
Je pro mě trochu zklamání, když můj pejsek sere někde v dálce a já, než k němu přiběhnu, nepoznám správný extrament a vezmu pak do ruky (používám igel. pytlík) hovno cizí, studené. Je to zpočátku pocit, jako by se člověk dotkl mrtvoly, ale po hlubším zamyšlení si uvědomím, že i cizí hovno má příběh a identitu s tvorečkem, který my pejskaři tolik milujem.
Každopádně zaujala mě slečna, která v Havlíčkových sadech držela v ruce klas. papír. pytlík s lopatičkou a kromě hovna svého psíka sbírala i hovna psů, kteří neměli to štěstí na pozorné majitele.
Na základě toho jsem se rozhodl vyhlásit akci "Seber cizí hovno". Spočívá v tom, že pokud se vysere Váš psík a jdete po něm poklidit, seberete i nejbližší hovno na dohled, pokud máte ještě místo v pytlíku. I více, pokud je čas a nálada ;)INDIAN --- 10:53:55 16.7.2012
Německý ovčák skočil na Přerovsku za jízdy na řidičku, ta havarovala – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/krimi/273306-nemecky-ovcak-skocil-na-prerovsku-za-jizdy-na-ridicku-ta-havarovala.html
DOCKINEZ --- 6:33:50 10.7.2012
Mrtvý soudce byl podivín, shodli se sousedé – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/krimi/272771-mrtvy-soudce-byl-podivin-shodli-se-sousede.html

„Choval se docela normálně, ale ti jeho psi, to bylo něco neskutečného. Měli jste vidět, když je ráno vypustil, byl to strašný rámus. Pak jim vulgárně nadával a přísně je trestal, když byli neposlušní. Přes den, když byl v práci, psi naříkali a chtěli ven,“ sdělil další soused. „Minulý týden jsme podávali stížnost na městský úřad, aby s tím něco dělali,“ dodal.

Jak je videt, i soudce muze byt pejskarsky idiot.
KOMIAU --- 14:17:20 4.7.2012
I já jsem svého čokla vzala na Hostivař. No co, není to bazén, rybičky s kačenama kálejí do vody tak nějaký ten čoklík ve vodě by neměl nikomu vadit.
Nakonec jsem byla ráda že vedle nás byl páreček taky s čoklíkem páč si psi vyhráli spolu a nikomu nevadily oťapané zablácené deky. Ano, psi u vody můžou být neskutečně otravní. Naštěstí ten náš ví, kde je náš prostor a tak jsme si mohli oddechnout, že na ťapací a somrovací výlety nechodil k jiným lidem.
Díky psovi se od nás drželi dál pochybné existence a romské rodiny s uřvanýma dětma. Teď si o mě klidně myslete že jsem arogantní rasistický ignorant. Pes k vodě je super!
TYKVE --- 13:48:35 4.7.2012
NENUPHAR: haha ! já zrovna byla o víkendu v lomu .. a byla jsem ráda, že tam nějací lidé měli mopslíčka.. jsem si ho od nich půjčovala.. oni jsou totiž stejně srandovní jako buldočci..no nic.. jen by bylo možná dobrý upřesnit, že se ta zlost, kterou může mít člověk na psi (když je jich například hodně a dělaj bordel) ..stejně týká pouze jejich páníčků.. což jsou bohužel někdy militantní kriplové...kteří prostě nechtěj připustit, že by jejich pes mohl někomu vadit.. jakmile něčí vztah ke psům vydává tímto směrem, začíná mi být krajně nesympatický.. všimněte si, že každá pořádná smažka (technař) nutně musí mít svého vlčáka.. taky si všimněte, že spousta z nich působí jako asistent/ka postiženým, dalo by se říci, že je to šlechtí?. Ne. Je to normální póza, kompenzace něčeho, co jim bylo amputováno. takže pejsci ťuťuňuňu.. ale s jejich majiteli je to horší...

A ještě k těm psům u vody.. já myslím, že třeba u moře na plážích je běžný, že tam psi nesmí. když se tam zaběhnou nějací toulaví psi, tak je lidi okamžitě vyháněj..
BUCKET --- 22:54:02 26.6.2012
Nemnožit lidi ani psi a časem bude klid
NENUPHAR --- 14:14:38 26.6.2012
EWOKK: /bez reakce - vtip, ironie ;)/

hele tak já někdy pojedu na koupání s váma a vsadím se o pivo, že moje smůla zlomí tvoje štěstí a 5 minut po tom co lehnem na deku se přivalí banda pitomců s nezvladatelnou smečkou a hned po nich banda uřvaných děcek ;)
EWOKK --- 13:59:59 26.6.2012
EWOKK: "ses"
EWOKK --- 13:59:28 26.6.2012
NENUPHAR: tak tyve nemuzes prece cekat ze takovyhle prispevek nebude bez reakci :)) buldocek s vestou je picovina na entou a tak nejak mi prijde jako by se chodila koupat na mista kam se chodej taky koupat mistni rednecks se smeckou vymastenejch coklu a stejne vymastenejch deti :))
Ja jenom ze jsem jeste nezazila takhle traumatizujici zazitek a to se jezdim koupat a pobyvat po cely republice.
Tak jenom vez ze nas slusnych je stale hodne! :)
MATHEA --- 13:50:18 26.6.2012
NENUPHAR: Jisteze byla a vsude te pronasleduju.