Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pejsci a pejskari - pohled z druhe strany
DANKLAR
Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MATHEA --- 13:26:59 26.6.2012
NENUPHAR: spis myslim, ze ty odmitas pochopit to, co chci rict a jedes si svoje, ale dik za pripomenuti, kde ze to jsem.

KOMIAU: tak treba zrovna Vyhuleny_ufo je zijicim dukazem, ze jsou lidi, ktery to delaj cilene. Ovsem jsem presvedcena o tom, ze to takhle nemaj zdaleka a ani vetsina majitelu psu.
PATISLAV --- 13:25:54 26.6.2012
LKA: díky za tip :).
???: Já si nejsem jist, že je to šíření poplašné zprávy. Ti psi přeci nemají mimo stezku co pohledávat, takže lidé dbající předpisů se ani nemohou cítit ohroženi. To je jakobych na dveře svého bytu napsal, že když se vloupáš dovnitř, vybuchne v něm bomba. Je to poplašná zpráva? To jedině, že bych to napsal na vchodové dveře domu.
NENUPHAR --- 13:25:54 26.6.2012
EWOKK: přispívám sem často? včera jsem sem napsala první příspěvek...možná při začátku klubu jsem sem něco psala.
KOMIAU --- 13:22:23 26.6.2012
NENUPHAR: Fakt myslíš že ti lidi to dělali s úmyslem votravovat okolí?
EWOKK --- 13:22:02 26.6.2012
NENUPHAR: hele potkalas nekdy vychovaneho psa s normalnim panem? nechce se mi to procitat cely od uplneho zacatku, ale prispivas sem casto, tak me to zajima :)

NENUPHAR --- 13:19:00 26.6.2012
MATHEA:

Protože když je nezvládnou umravnit do mého případného hovoru a žádosti, tak je nezvládnou ani po něm. Obzvlášť když prostě je vidět jak mají prdel z toho že ty druhé lidi serou.

myslím že ta asertivní konverzace nemá smysl, protože jediným uspokojivým výsledkem by pro mě bylo aby se ti lidé sebrali a se psama odešli, což se prostě nestane.

NENUPHAR --- 13:17:58 26.6.2012
MATHEA: nerozumíš psanému slovu, přečti si to celé znova a pořádně.
MATHEA --- 13:15:52 26.6.2012
NENUPHAR: Aha, tak ja jsem tu v jiny situaci, tu je koupaniho vsude dost a vetsina z toho bez problemu pristupna autem.

Nom, pak mas ale problem taky ty, krome tech pejskaru. Pokud odmitas pripadne koexistovat vedle lidi s vychovanejma coklama u vody, tak to se pak fakt ani nepokousej o konverzaci.
Minimalne si ty psy muzou stridat na voditkach, nicmene dokud se lidi nebudou ozyvat, tak se fakt nic nestane.
NENUPHAR --- 13:12:29 26.6.2012
MATHEA: já mluvím o 1,5 km pěší chůze.

nepochopila jsi mě, myslím že ta asertivní konverzace nemá smysl, protože jediným uspokojivým výsledkem by pro mě bylo aby se ti lidé sebrali a se psama odešli, což se prostě nestane. Protože když je nezvládnou umravnit do mého případného hovoru a žádosti, tak je nezvládnou ani po něm. Obzvlášť když prostě je vidět jak mají prdel z toho že ty druhé lidi serou.
nebo se pletu?