Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pejsci a pejskari - pohled z druhe strany
DANKLAR
Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INDIAN --- 11:49:32 17.11.2011
z trouby mozna uz to knuceni slyset tolik nebude
BASTOCH --- 11:49:10 17.11.2011
KOMIAU: jo díky za upozornění i za rady do pošty.. první auditko, co na mě vyskočilo po vyhledávání slova psi, nebo pejsci
KOMIAU --- 11:28:44 17.11.2011
PATISLAV: Nemyslela jsem to jako striktní zákaz řešení takových témat zde a jsem ráda že se k tomu nepostavíme čistě negativně. Ale upřímně, kdo z nepejskařů, kteří si sem chodí ulevit když se rozzohní nad nevychovaností psa některého z pejskařů, opravdu ví jak pomoci protože psům a jejich patologickému chování rozumí?
PATISLAV --- 1:17:17 17.11.2011
Ale jo, já bych řekl, že problémy se psy se tu řešit mohou.
KOMIAU --- 17:33:27 16.11.2011
BASTOCH: Asi ses netrefil do spravneho auditka.

[ Pejskovééé :o) fšechny fotečky seeem (svých mazlíčků i jiných pejsánků). Vše vítáno :o)) Pobavme se jejich roztomilostí ]
Pejskovééé :o) fšechny fotečky seeem (svých mazlíčků i jiných pejsánků). Vše vítáno :o)) Pobavme se jejich roztomilostíN
BASTOCH --- 16:39:10 16.11.2011
zdravim, potřeboval bych poradit, jak se dá vyzrát na psí kňourání, když je doma sám?
nemáte někdo typy, jak na to? venčená je dostatečně.. stejně prostě sama doma dělá brajgl.. vesměs i když je v bytě s člověkem, kterého ještě moc nezná.

řešíme to teď, protože se moje fenka se mnou přestěhovala a sousedi to asi dlouho trpět nebudou.. v paneláku i to kňučení je celkem slyšet. Možná je to taky novým prostředím, ale v minulém bytě to dělala poslední dobou taky, jen jsme tomu nemuseli doposavad věnovat tolik pozornosti.. a vesměs jsme o tom ani neměli ponětí. (jsou jí 4 a dřív tenhle problém nebyl.. je to otázka posledních pár měsíců)

Máte někdo nějaké typy, rady?
KOMIAU --- 14:57:18 16.11.2011
PATISLAV: jo v OKU, psa tam můžeš mít, ale na vodítku. Šli jsme tam na jednu sklenku, tak jsem vytáhla čubinu sebou. Nakonec jsem to byla já kdo prchal, protože nikoho nebude zajímat kterej a čí pes štěká. Raději vypadnout než poslouchat, že její pes štěká proto, že já tam mám psa(kterej je zticha a pokojně leží pod stolem). Nebo se dohadovat až nakonec tam nebudu moct se psem přijít vůbec.
PATISLAV --- 22:50:12 15.11.2011
KOMIAU: tos byla v Oku anebo dovolují psy ještě i někde jinde?
KOMIAU --- 20:19:13 15.11.2011
PATISLAV: pes vydává signály imrvére, nezáleží na tom jestli je vychovaný

btw: včera jedna panička byla fakt na facku. Nechápu proč sebou tahá do společnosti psa, do kina podotýkám, kterýho si ani neumí uklidnit, zpacifikovat aby zůstal na místě a neotravoval, popř. aby neštěkal. Obdivuju její nadhled nad situací a že jí to vlastně je jedno a ani trochu se nestydí.
PATISLAV --- 9:57:18 15.11.2011
Zaujala mě ta pasáž o trestání varovných signálů. Jinými slovy se na to, že pes vydává varovné signály, nejde spolehnout, pokud ho neznám a nevím, jak je vychovaný.