Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
college drop-outs (+práce při studiu, samouci, kolikrát jste nedokončili vysokou? jaký je rekord ? jaký to mělo důvod?)
XCHAOS
If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library -Frank Zappa
Matematika k fyzice se má jako masturbace k sexu -Richard Feynman
Myslím že diferenciální rovnice můžou spustit schizofrenii se stejnou pravděpodobností jako kouření marihuany." -Fronema

Tahle diskuze je určena všem, kteří se nepovažují za středoškoláky, ale nejsou ani tak docela vysokoškoláci: tzn. logicky skončili "někde mezi". Loseři všech oborů a prokrastinátoři celého Internetu - spojte se! Kolikrát jste studium (ne)dokončili ? Proč jste studium vysoké školy ukončili ? (nebo byli ukončeni ?) Mrzí vás to ? Snížilo vám to sebevědomí? Chcete ještě někdy zkusit nějakou vysokou školu dokončit ? Stejnou, jinou ? Přemýšlíte, jestli má někdo podobné problémy jako vy? Ve vašem oboru, v jiném...? Jaká vysoká škola připadá v úvahu pro někoho, kdo je levý jak na cizí jazyky, tak i na matematiku, nechce být doktor, a na práva ani ekonomii nemá žaludek? Existuje vůbec nějaká?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 17:55:11 6.2.2013
DAVIDOWITCH: teď si ale vezmi, že já na své poslední škole taky školný platil (nevím už jestli měsíčně nebo za semestr)... a vyrazili mě z tý fucking VŠ matalýzy...
DAVIDOWITCH --- 16:54:14 6.2.2013
XCHAOS: Hele, to mam zase dojem ze procento dropoutu z PhD bude (alespon na FEL/FIT) zdaleka nejvetsi. Vesmes nikdo z mejch znamejch a kamaradu kdo nastoupil se nema k tomu to dokoncit. Ono za tech 5-6 tisic mesicne te to nekdy behem 4 let zacne srat :-D
XCHAOS --- 13:31:08 6.2.2013
???: tam případé dropoutství z doktorátu tu není zcela offtopic, ale je to popravdě velmi, velmi zřídkavý jev, co tak pozorouju u známých... doktorandi jsou sorta trochu sama o sobě (ta zase dropoutla z ochoty/schopnosti se někde normálně zaměstnat či podnikat :-)

???: jsem rozeslal pozvánky plošně, no :-) tenhle klub je takový můj "vlajkový" protože já prostě cítím, že nepatřím ani mezi "dokončené SŠ" ani mezi "dokončené VŠ", ale že jsem extra kategorie, v dotaznících opomíkená.... je tam dost velký překryv s ajťákama a prostě já rád bojuju za práva menšin, které o sobě ani nevědí, že někdy existovaly (a případně existují pouze hypoteticky: například feministická pornografie, případně feministicky protestující proti feminusmu apod. :-) všechny tyto menšiny sleduji, miluji a podporuji :-)

ale klid, rád tě tu vidím :)
??? --- 12:51:29 6.2.2013
???: Protoze jsem sem byl pozvan z nejakyho neznamyho duvodu, no nic, jdu se venovat praci a prenecham to tady elite, heh.
??? --- 12:23:28 6.2.2013
???: Jinymi slovy nejsi dropout, nasnade je tedy otazka, proc sem pises ?
??? --- 11:57:32 6.2.2013
Mne nikdy nevyhodili, tak jeste budou mit prilezitost na doktorate... Kazdopadne jednou me vlastne vyloucili ze studia, tesne pred inzenyrskymi, na jedno odpoledne - uplne jsem sral na formalni zalezitosti a zapisy a pritom znamky jsem mel dobry. To tak nasralo vedeni katedry a babu na devkanate, ze si zavolali dekana nasi katedry a on mi vychovne predal glejt o ukonceni studia pro neplneni povinnosti.. Ja zmodral, zezelenal, zblednul, malem se poblil a byl jsem vylecenej :)

Odpoledne ten papir roztrhali a s usmevem dobre vykonane vychovne prace me poslali domu...
XCHAOS --- 15:38:13 19.1.2013
FSS:WRK036 Čistění kavovarů - Informace o předmětu
http://ismuni.wz.cz/predmet/fss/jaro2010/WRK036/
XCHAOS --- 11:59:56 3.12.2012
K něčemu ta vysoká ale asi přeci jen může být dobrá, hmm...
Harvard To Approve BDSM Sex Club Called Harvard College Munch
http://www.huffingtonpost.com/2012/11/29/harvard-bdsm-club_n_2212806.html