Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
college drop-outs (+práce při studiu, samouci, kolikrát jste nedokončili vysokou? jaký je rekord ? jaký to mělo důvod?)
XCHAOS
If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library -Frank Zappa
Matematika k fyzice se má jako masturbace k sexu -Richard Feynman
Myslím že diferenciální rovnice můžou spustit schizofrenii se stejnou pravděpodobností jako kouření marihuany." -Fronema

Tahle diskuze je určena všem, kteří se nepovažují za středoškoláky, ale nejsou ani tak docela vysokoškoláci: tzn. logicky skončili "někde mezi". Loseři všech oborů a prokrastinátoři celého Internetu - spojte se! Kolikrát jste studium (ne)dokončili ? Proč jste studium vysoké školy ukončili ? (nebo byli ukončeni ?) Mrzí vás to ? Snížilo vám to sebevědomí? Chcete ještě někdy zkusit nějakou vysokou školu dokončit ? Stejnou, jinou ? Přemýšlíte, jestli má někdo podobné problémy jako vy? Ve vašem oboru, v jiném...? Jaká vysoká škola připadá v úvahu pro někoho, kdo je levý jak na cizí jazyky, tak i na matematiku, nechce být doktor, a na práva ani ekonomii nemá žaludek? Existuje vůbec nějaká?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 21:33:42 26.5.2011
XCHAOS --- 21:32:18 26.5.2011
Facebook Founder Mark Zuckerberg At G-8, Still Hates 'The Social Network'
http://www.huffingtonpost.com/2011/05/26/facebook-mark-zuckerberg-g8_n_867575.html
evidentně, když naserete na Internetu víc lidí než oni, tak to vzbudí zájem mocných tohoto světa (nebo "mocných" - to záleží na tom, jak moc věříte konspiračním teoriím... :-)
XCHAOS --- 21:29:10 26.5.2011
Mark Zuckerberg at the G-8 Summit. Holy fuckballz, we're in trouble. #p2
XCHAOS --- 21:21:15 26.5.2011
???: jako nejsem si jistej, jestli nemám přesně opačný cíl, než tyhle americký rychlokvašený podnikatelé.. já nechci inovaci zrychlit, ale napak zpomalit - lidi vymýšlejí hrozný ptákoviny, dneska :-)
??? --- 18:19:52 26.5.2011
XCHAOS --- 23:09:22 18.5.2011
DAVIDOWITCH: no, asi jsem se ze zoufalství snažil nějak rozvířit stojaté vody svým specifickým tématem :-)

ok, ontopic by měly být témata v záhlaví: tedy, je to prostě diskuze lidí, co ty vejšku (zatím) nedokončili o svých vlastních specifických problémech (nebo naopak bez-problémech ... pokud mají pocit, že to mají na háku a VŠ by jim k ničemu nebyla).

prostě jsme svérázná kategorie v rámci populace - a ti, co to ani nezkusili, na stejně tak ti, co to dodělali, nám nemohou tak úplně rozumět. (např. už jen ty dotazníky, kde uvádí "nejvyšší dosažené vzdělání" - naposledy při sčítání lidu - to dovede tak nasrat, pokaždý ! :-)
DAVIDOWITCH --- 23:05:17 18.5.2011
XCHAOS: No, zminils to jako obecny priklad toho, co se uci navic, nebo naopak nema ucit na VS. Mne to prijde celkem ontopic, navic je tu jinak trapne ticho.
XCHAOS --- 22:39:44 18.5.2011
ALMAD: mohl bych argumentovat, že zase na globálním netu je větší konkurence - takže to, čím se u nás v českém prostředí zabývají 1-2 weby se světově tříští mezi desítky a stovky těch v angličtině, které si vzájemně konkurují :-)

ale v podstatě je to nepodstatné - české i globální databáze je "trochu" potřeba optimalizovat. první počiny umatlané v době na přelomu tisíciletí prostě budou v nových podmínkách a pod nánose dat shromážděných za ta léta asi brzo podobně neaktuální, jako 20 let staré aplikace pro MS-DOS.

(myslím, že jsme už offtopic... určitě jsem to zmínil jako obecný příklad něčeho, a ne jako téma, kam by se to tady mělo stočit nadlouho...)
ALMAD --- 16:37:25 18.5.2011
XCHAOS: "hele, je to můj odhad. praxe webhostera, hostujeme pár stovek databází, odhaduju."

Mno, jak velky je to vzorek?

A predevsim, kolik tech databazi je pro anglofonni svet, tj. s celosvetovou navstevnosti?
XCHAOS --- 11:48:24 18.5.2011
(jo a ten Nikola Tesla [ XCHAOS @ college drop-outs (kolikrát jste nedokončili vysokou školu ? jaký je rekord ?) ] snad byl drop-out jen kvůli nedostatku prostředků na studium....)