Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
college drop-outs (+práce při studiu, samouci, kolikrát jste nedokončili vysokou? jaký je rekord ? jaký to mělo důvod?)
XCHAOS
If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library -Frank Zappa
Matematika k fyzice se má jako masturbace k sexu -Richard Feynman
Myslím že diferenciální rovnice můžou spustit schizofrenii se stejnou pravděpodobností jako kouření marihuany." -Fronema

Tahle diskuze je určena všem, kteří se nepovažují za středoškoláky, ale nejsou ani tak docela vysokoškoláci: tzn. logicky skončili "někde mezi". Loseři všech oborů a prokrastinátoři celého Internetu - spojte se! Kolikrát jste studium (ne)dokončili ? Proč jste studium vysoké školy ukončili ? (nebo byli ukončeni ?) Mrzí vás to ? Snížilo vám to sebevědomí? Chcete ještě někdy zkusit nějakou vysokou školu dokončit ? Stejnou, jinou ? Přemýšlíte, jestli má někdo podobné problémy jako vy? Ve vašem oboru, v jiném...? Jaká vysoká škola připadá v úvahu pro někoho, kdo je levý jak na cizí jazyky, tak i na matematiku, nechce být doktor, a na práva ani ekonomii nemá žaludek? Existuje vůbec nějaká?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 0:13:30 2.2.2010
já se musím pochlubit, že se mi už asi tři měsíce daří zaměstnávat vysokoškoláka (byť ne na plný úvazek). (není to ale typický případ.. dělá u nás spíš brigádu... dříve to dělali studenti, tenhle je akorát už Mgr. a studuje dál...)
EUCHENIE --- 15:18:31 30.1.2010
ALMAD: tak, priority se prostě přesunuly, nedá se nic dělat.)
ALMAD --- 14:35:36 30.1.2010
EUCHENIE: Jojo, taky se kvůli škole nemám čas učit.
EUCHENIE --- 10:34:30 30.1.2010
hlasim se do klubu-)
nedokoncila jsem magistersky navazujici, pac me bavil asi jeden predmet, bylo to dalkove, pri praci.. zapocet jsem mela prave jen z toho jednoho predmetu.))
a ted i konci treti semestr na bakalarovi, ale bud toho necham upe, nebo prerusim a uvidim - teda prerusim, esi ziskam kredity, co potrebuju pro postup.) pac ten cas potrebuju abych se mohla ucit jiny veci, co potrebuju k praci.
esi nekdy budu studovat, tak asi magistra ale.
a samo teda uz mam jednu - dve skoly, vosku + nastavbu pulrocni, coz se cely dalo nostrifikovat jako bakalar a taky je dobry, ze se to nepocita do VS studia, takze za studium stale neplatim.
tak tak.]
XCHAOS --- 13:20:32 21.11.2009
Cituji : "V disciplíně akademického samplingu a remixérství nejvíce vynikla jistá Silvie Brandová, jinak úspěšná závodnice ve sportovním aerobiku, jež polovinu své rigorózní práce opsala, mimo jiné ze serveru Maturita.cz, který má pomáhat středoškolákům, aby složili zkoušku dospělosti.".

"Za posledních pět let ji vystudovalo 511 policistů včetně šéfa plzeňské městské policie Luďka Hosmana (jeho bakalářská práce je ukázkou dokonalé loupeže), vyšetřovatelky podvodů Radovana Krejčíře Moniky Kocourkové (za tři měsíce magistrou), šéfa ústecké hospodářské kriminálky Petra Martínka (tomu v Plzni uznali 25 let staré zápočtyze studií v Sovětském svazu). Vedle nich se tu vzdělával také Jan Harangozzo z Berkova gangu (tomu už byl titul odebrán), děti Františka Mrázka (podle rychlosti jejich studia jsou obě mimořádně nadané). Mimochodem, když jejich táta ještě žil, našel se u něj při domovní prohlídce index dalšího studenta plzeňských práv, policisty Aleše Jedličky. Ten to vysvětlil tím, že si s mafiánským bossem vyjasňoval některé právní problémy a při tom u něj studijní průkaz omylem zapomněl."

Možná se blíží doba, kdy konečně někdo docení nás, zasloužile college-drop-outy ? :-)
XCHAOS --- 13:19:41 21.11.2009
Reflex.cz | Docent Kindl: Mistr hovoří
http://www.reflex.cz/Clanek38059.html
??? --- 19:50:51 22.10.2009
jo btw sem si vsim v metru reklamy na film Zoufalci. bylo tam neco jako "studuju pedak v 29ti" nebo tak nejak...
imho film pro nas :-)
http://www.youtube.com/zoufalci
XCHAOS --- 20:08:36 16.10.2009
???: hmm, já bych si dálkově asi chtěl něco dodělat... ale tvrdohlavě se držím té informatiky. už to dělám příliš dlouho, abych v životě mohl získat ještě jinou specializaci.

ale snad už nejsem takovej dement jako jsem byl v těch dvaceti.. nevím. třeba bych to teď dodělal, když už skutečně vím, co od toho potřebuju..
??? --- 20:04:18 16.10.2009
XCHAOS: ehmm k memu nynejsimu studiu. delam kurz na stredni zemedelce :-D
_BENNY --- 20:00:03 16.10.2009
XCHAOS: mozna je to tim, ze ti vystudovani lidi technickeho typu nemaji radi tvoje humanisticka vypraveni na tema technika :-)