Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
college drop-outs (+práce při studiu, samouci, kolikrát jste nedokončili vysokou? jaký je rekord ? jaký to mělo důvod?)
XCHAOS
If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library -Frank Zappa
Matematika k fyzice se má jako masturbace k sexu -Richard Feynman
Myslím že diferenciální rovnice můžou spustit schizofrenii se stejnou pravděpodobností jako kouření marihuany." -Fronema

Tahle diskuze je určena všem, kteří se nepovažují za středoškoláky, ale nejsou ani tak docela vysokoškoláci: tzn. logicky skončili "někde mezi". Loseři všech oborů a prokrastinátoři celého Internetu - spojte se! Kolikrát jste studium (ne)dokončili ? Proč jste studium vysoké školy ukončili ? (nebo byli ukončeni ?) Mrzí vás to ? Snížilo vám to sebevědomí? Chcete ještě někdy zkusit nějakou vysokou školu dokončit ? Stejnou, jinou ? Přemýšlíte, jestli má někdo podobné problémy jako vy? Ve vašem oboru, v jiném...? Jaká vysoká škola připadá v úvahu pro někoho, kdo je levý jak na cizí jazyky, tak i na matematiku, nechce být doktor, a na práva ani ekonomii nemá žaludek? Existuje vůbec nějaká?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 13:20:32 21.11.2009
Cituji : "V disciplíně akademického samplingu a remixérství nejvíce vynikla jistá Silvie Brandová, jinak úspěšná závodnice ve sportovním aerobiku, jež polovinu své rigorózní práce opsala, mimo jiné ze serveru Maturita.cz, který má pomáhat středoškolákům, aby složili zkoušku dospělosti.".

"Za posledních pět let ji vystudovalo 511 policistů včetně šéfa plzeňské městské policie Luďka Hosmana (jeho bakalářská práce je ukázkou dokonalé loupeže), vyšetřovatelky podvodů Radovana Krejčíře Moniky Kocourkové (za tři měsíce magistrou), šéfa ústecké hospodářské kriminálky Petra Martínka (tomu v Plzni uznali 25 let staré zápočtyze studií v Sovětském svazu). Vedle nich se tu vzdělával také Jan Harangozzo z Berkova gangu (tomu už byl titul odebrán), děti Františka Mrázka (podle rychlosti jejich studia jsou obě mimořádně nadané). Mimochodem, když jejich táta ještě žil, našel se u něj při domovní prohlídce index dalšího studenta plzeňských práv, policisty Aleše Jedličky. Ten to vysvětlil tím, že si s mafiánským bossem vyjasňoval některé právní problémy a při tom u něj studijní průkaz omylem zapomněl."

Možná se blíží doba, kdy konečně někdo docení nás, zasloužile college-drop-outy ? :-)
XCHAOS --- 13:19:41 21.11.2009
Reflex.cz | Docent Kindl: Mistr hovoří
http://www.reflex.cz/Clanek38059.html
??? --- 19:50:51 22.10.2009
jo btw sem si vsim v metru reklamy na film Zoufalci. bylo tam neco jako "studuju pedak v 29ti" nebo tak nejak...
imho film pro nas :-)
http://www.youtube.com/zoufalci
XCHAOS --- 20:08:36 16.10.2009
???: hmm, já bych si dálkově asi chtěl něco dodělat... ale tvrdohlavě se držím té informatiky. už to dělám příliš dlouho, abych v životě mohl získat ještě jinou specializaci.

ale snad už nejsem takovej dement jako jsem byl v těch dvaceti.. nevím. třeba bych to teď dodělal, když už skutečně vím, co od toho potřebuju..
??? --- 20:04:18 16.10.2009
XCHAOS: ehmm k memu nynejsimu studiu. delam kurz na stredni zemedelce :-D
_BENNY --- 20:00:03 16.10.2009
XCHAOS: mozna je to tim, ze ti vystudovani lidi technickeho typu nemaji radi tvoje humanisticka vypraveni na tema technika :-)
XCHAOS --- 19:50:56 16.10.2009
???: klid, tady to moderuju já, takže netolerance je přísně zakázaná :-)

a samozřejmě tobě (i všem ostatním) co to zase zkouší, držím palce. vlastně mít tady někoho, kdo dostudoval jinak než napoprvé by bylo určitě zajímavé.. kdyby se podělil o to, co změnil ve svém přístupu, nebo tak.

já jsem tvrdohlavě zkoušel na všech VŠ informatiku, znova a znova. teď vlastně vidím, že daleko nejvíce si rozumím s lidmi humanitně zaměřenými... ale možná je to proto, že oni vlastně podstoupili určitý "trénink" aby dokázali vyjít a domluvit se s každým ? já vlastně nevím...
??? --- 14:54:25 16.10.2009
ja na to tady uplne zapomel. tak se hlasim do klubu.

skoro 2 semestry FHS UK, jo skvela skola, ale po 30ce na dalku docela masakr...
pak sem zjistil ze zivot je pro mta skola nejvetsi...

jinak teda vlastne zase chodim do skoly. tak nevim zda me tu snesete :-D
http://www.szes.kt.cz/
MARQETHA --- 19:39:18 5.10.2009
B_B: to je dobrý:)) já zas naopak nikdy nechtěla dělat ekonomii, teď jsem už druhym (juhůů!) rokem na národohospodářský a jsem za to hrozně ráda.. snad to tam jednou doklepu i k Ing.:)
ale co si budem povídat - práce zase přináší finance (narozdíl od vš, která je jen požírá)..:/
B_B --- 15:38:48 5.10.2009
tady sice ctu ze se tu nepocitam, protoze jsem nedokoncila take ani jeden semestr, ale snad to prezijete;
sla jsem na VSE, narodohospodarska fakulta, odesla jsem po mesici a pul, protoze takovou nudu jsem dlouho nezazila, totalne jsem minula pri vyberu skoly a to jsem celou stredni vedela, z chci jit na ekonomku... nicmene je to nejlepsi vec co jsem za posledni rok udelala, nasla jsem si skvelou praci a ziskala spoustu casu na rozmyslenou, co chci v budoucnu delat, ma rodina to teda nesla silene, ale co jim zbyvalo nez si zvyknout... byl to pro me obrovsky krok vpred a myslim ze toho nikdy nebudu litovat..