Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
college drop-outs (+práce při studiu, samouci, kolikrát jste nedokončili vysokou? jaký je rekord ? jaký to mělo důvod?)
XCHAOS
If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library -Frank Zappa
Matematika k fyzice se má jako masturbace k sexu -Richard Feynman
Myslím že diferenciální rovnice můžou spustit schizofrenii se stejnou pravděpodobností jako kouření marihuany." -Fronema

Tahle diskuze je určena všem, kteří se nepovažují za středoškoláky, ale nejsou ani tak docela vysokoškoláci: tzn. logicky skončili "někde mezi". Loseři všech oborů a prokrastinátoři celého Internetu - spojte se! Kolikrát jste studium (ne)dokončili ? Proč jste studium vysoké školy ukončili ? (nebo byli ukončeni ?) Mrzí vás to ? Snížilo vám to sebevědomí? Chcete ještě někdy zkusit nějakou vysokou školu dokončit ? Stejnou, jinou ? Přemýšlíte, jestli má někdo podobné problémy jako vy? Ve vašem oboru, v jiném...? Jaká vysoká škola připadá v úvahu pro někoho, kdo je levý jak na cizí jazyky, tak i na matematiku, nechce být doktor, a na práva ani ekonomii nemá žaludek? Existuje vůbec nějaká?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 13:41:16 30.6.2008
STEVIE: nevím jaký je důvod, ale četnost příspěvků to fakt nebude :-)
STEVIE --- 13:17:04 30.6.2008
unbook, od ty doby co sleduju tuhle diskusi nejsem schopnej udelat jedinou zkousku :D
XCHAOS --- 23:15:58 26.6.2008
http://it.slashdot.org/it/08/06/26/1239225.shtml
IT Students Contract Out Coursework To India
XCHAOS --- 15:00:18 26.6.2008
ANT_39: no já vím, ale mě v takové chvíli vždycky přišlo, že vlastně udržet firmu je důležitější... prostě shoda náhod, no.
DAVIDOWITCH --- 13:51:22 26.6.2008
Skola nikdy neuci jen to co cloveka presne zajima. Ani u nas, ani jinde.
Ale ja sem myslel teda najit si skolu s temahle oborama a to by nejspis znamenalo zahranici.
ANT_39 --- 12:38:13 26.6.2008
XCHAOS: Hm, mozna bys mel jednodussi projednou zatnout zuby, a na ten jeden otravny predmet se naucit. Vsichni to tak delaji. Funguje to.
XCHAOS --- 10:26:38 26.6.2008
proto viz [ XCHAOS @ college drop-outs (kolikrát jste nedokončili vysokou školu ? jaký je rekord ?) ] - uvažuju vzít to trochu z jiného konce a jednou za půl roku si vždycky udělat výlet do UK. jeden známý se na to vrhnul.. počkám si, jaké bude mít výsledky.
XCHAOS --- 10:25:40 26.6.2008
DAVIDOWITCH: nevím :-) tak především: musel bych se pošesté na nějakou školu přihlásit. což se mi nechce... ne že bych přijímačky úspěšně neabsolvoval určitě už více jak 10x: kdysi v 18ti mě vzali ještě na strojní, nevzali na anglistiku-filosofii - což je celkem pochopitelné, protože jsem v té době neuměl anglicky a nevěděl nic o filosofii :-) - co proboha asi tak člověk může mít přečteného v 18ti ??? - od té doby jsem měl zajímavé období, kdy mi několikrát vzali (ale jednou také nevzali) na VŠE - a několikrát vzali (ale možná jednou nevzali, ale nejsem si jist) na různé obskurnější varianty studia MFF (dálkové, Bc. apod.)

s přijímačkama tedy nemám problém - spíš mě fakt znova děsí opakování anabáze snadný prvák (levou zadní) + vyhazov právě z jednoho předmětu ve druhém ročníku, který mě nebaví natolik, že ho neudělám ani ve třetím ročníku. Pošesté prvák... inu, to by byla nuda, ale to bych přežil. Ale potřebuju především najít obor, kde nebude ve druháku ten předmět, ze kterého propadnu dvakrát po sobě...
DAVIDOWITCH --- 9:16:26 26.6.2008
Pokud sem dobre pochopil, tak ted zadnou skolu nestudujes... takze.. co ti brani vybrat si specializaci v tehle vecech?
XCHAOS --- 23:31:05 25.6.2008
ha ! zcela zásadně mi chybí studium oborů jako

http://en.wikipedia.org/wiki/Ethnomathematics
http://en.wikipedia.org/wiki/Ethnocomputing

...já se prostě minul specializací, no :-)