Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Respekt je jeden z nejmizernějších občasníků na české mediální scéně a proto ho také nikdo nečte. (Pavel Bém)
FLIPPER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BROZ1K --- 14:06:52 26.8.2013
Ahoj nemáte někdo předplatné Respektu a přístup do archivu? Potřeboval bych si nalézt nějaké články, že by mi někdo ,, vypůjčil" své přihlašovací jméno a heslo. Samozřejmě vše diskrétně, kdyžtak do zpráv. Mnohokrát děkuji :-))
S_TEJK --- 7:43:08 26.4.2013
To je docela výkon napsat o kauze Smetana a zcela minout podstatu, a vše vysvětlit jako dětinskost, gratulki

Až do konce tykadel | Komentář - Respekt.iHNed.cz
http://respekt.ihned.cz/komentar/c1-59746010-az-do-konce-tykadel
UFOMAN --- 22:16:25 12.4.2013
Jakub Patočka: Pravicový bolševismus - Deník Referendum
http://denikreferendum.cz/clanek/15343-pravicovy-bolsevismus

Tušíte správně, autor textu neopomněl plivnout na Respekt, jmenovitě na Erika Taberyho. Zatímco podle Václava Klause a jeho nohsledů z Akce D.O.S.T. je Respekt "zločinný časopis" a součást "pravdoláskařských" skupin, zde se operuje s tím, že Respekt předvádí "zdivočelou mentalitu pravicových médií" a protějšky jeho redaktorů jsou vášniví bolševici z padesátých let. Čert se v tom vyznej...
PATISLAV --- 23:31:18 17.1.2013
Z mínusů vyvozuji, že tady někteří těmto konkrétním blábolům asi věří. Nenechte se mýlit, já mám ten časopis rád a pokud jde o společenské a politické názory, podepsal bych od nich skoro vše, ale všiml jsem si, že pokud jde o nějaké odborné věci, jsou až příliš často vedle jak ta jedle, anebo dávají prostor lidem s poměrně nevšedními názory, aniž by je podrobili jakékoliv polemice. V živé paměti mám například neskutečně jednostranný a hloupý článek o výhodách živnosti oproti zaměstnaneckému poměru nebo článek o tom, jak je lpění na pravopisu staromódní.
PATISLAV --- 13:37:32 17.1.2013
Po dlouhé době jsem nedočetl článek.
Jak velké jsou velké daně | Fokus - RESPEKT.IHNED.CZ
http://respekt.ihned.cz/c1-59108730-jak-velke-jsou-velke-dane

Věty jako:

Ekonomická krize, jež donutila státy silně se zadlužit, má své příčiny také v dlouholeté víře, že vysoké daně brzdí ekonomický růst – proto také během posledních 30 let neustále klesaly

nebo

Ukazuje se nicméně, že se radoval předčasně a že kdysi posvátná pravda o tzv. Lafferově křivce, podle níž rozumně snížené daně ve skutečnosti zvýší příjmy státního rozpočtu, protože se podnikatelům nevyplatí hledat únikové cesty, už tak posvátná není.

mě přesvědčily o tom, že pan Šimečka tématu vůbec nerozumí anebo účelově zjednodušuje tak, aby mu vyšla nějaká pravda, kterou chce, aby mu z toho vyšla. Jaká pravda to je, to už se naštěstí nedozvím.
STAROJDA --- 23:29:16 3.1.2013
UFOMAN: toz to se jeste rozepisu... Kindle verze ma trochu jine usporadani (Od veci, Lamper a Zen zen je na zacatku, economist na konci). Taky odpada standartni sazba (napr sloupek na boku a fotky v textu) a clovek obcas nepozna co za zanr cte (chybi napr oznaceni "Zadna veda"). Mam tuseni ze tam nejsou vsechny fotky ale nektere ano.
Vyhodou je proste samotny kindle format, tj vyhledavani, zapamatovani si kde jsem skoncil cteni, pekne velke pismo (da se nastavit).
UFOMAN --- 22:55:51 3.1.2013
Ad Kindle verze - To mě zajímá, uvažuji totiž, že bych do toho rovněž šel. Tak se nebojte napsat své zkušenosti :-)
STAROJDA --- 22:22:50 3.1.2013
ROMANET: dekuji, ja ne.. spokojene si uzivam Kindle verzi. Tusim ze tu asi nebudu sam - co vy ostatni stastni na tuhle verzi rikate? Me silne vyhovuje, ze mam cislo k dispozici uz v nedeli. Naopak co mi nejvic chybi je takove to prolistovani, ktere bylo mym pravidelnym pondelnim ritualem. Obecne ale spokojenost.
ROMANET --- 18:19:05 3.1.2013
nazdar, tady je to mrtvý, nechce někdo předplatný za 1114/rok? pošta
S_TEJK --- 14:14:25 30.10.2012
k zoufale povrchnímu článku o Janečkovi v aktuálním čísle Respektu:

"V Česku se ustavil jakýsi pochybně servilní zvyk, když je někdo úspěšný ve svém oboru, nejspíš má v rukávu zaručený recept na řešení čehokoli a není vhodné to nějak zpochybňovat. A tak se média obvykle spokojí s konstatováním, že je Janeček matematický génius, díky tomu vydělal miliardy a myslí to upřímně."

Psychedelická revoluce Karla Janečka | dialog.ihned.cz - Komentáře
http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-58191380-psychedelicka-revoluce-karla-janecka