Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
GUNS N ROSES / CHINESE DEMOCRACY
KILLINEY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAMILLOS --- 18:21:07 9.1.2014
Who gives a shit...
Lepší je tohle:

Sunday, March 16 - Mexico City, Mexico
Thursday, March 20 - Rio de Janeiro, Brazil
Saturday, March 22 - Belo Horizonte, Brazil
Tuesday, March 25 - Brasilia, Brazil
Friday, March 28 - Sao Paulo, Brazil
Sunday, March 30 - Curitiba, Brazil
Tuesday, April 1 - Florianapolis, Brazil
Thursday, April 3 - Porto Alegre, Brazil
Sunday, April 6 - Buenos Aires, Argentina
Wednesday, April 9 - Asuncion, Paraguay
KINGFISHER --- 17:38:44 9.1.2014
The Full Story Behind Our ‘Chinese Democracy’ Leak @ Antiquiet
http://www.antiquiet.com/truth/2014/01/full-story-behind-chinese-democracy/
KINGFISHER --- 20:26:27 22.9.2013
KILLINEY --- 10:29:21 13.4.2013
Guns N Roses 3D Appetite For Democracy -- Live At The Hard Rock Las Vegas Trailer - YouTube
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HV2iEKMII1o#!
KILLINEY --- 8:49:21 21.3.2013
[HD] Nice Boys - Guns N' Roses ft. Angry Anderson 03/20/13 - Brisbane, AUSTRALIA - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=7XzkYlq6XrU
KILLINEY --- 12:38:30 9.3.2013
v australii asi stejnej setlist jako posledni 2 roky .. nebo i dele
JAMILLOS --- 14:19:36 24.2.2013
Měli vydat něco z roku 2010, kde měl Axl skvělej hlas.
Každopádně brzo vyjde ta show z Las Vegas, tohle bylo jen pro kina.