Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vás štve a co vám vadí v rádiích? Co naopak máte rádi a co vás na nich baví?
NONAME44315

Jak by vypadalo vaše ideální rádio? O čem by se v něm mluvilo, co byste od něj chtěli? Co byste v něm naopak nechtěli?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NONAME44315 --- 16:52:32 5.6.2008
CAROL_23: A prozradíš nám taky proč? - o tom tenhle klub je:)
CAROL_23 --- 18:36:05 4.6.2008
http://www.radiobing.org/ .. to me bavi :)
KAJ --- 18:09:52 2.3.2008
DIE_DIE: Důvod?
DIE_DIE --- 20:43:18 1.3.2008
posloucham jedině Radio 1
RAISZT --- 21:46:39 22.2.2008
Ja uz radia temer neposloucham, nebot proste neni v silach zadneho radia, aby se mi trefilo do momentalni hudebni nalady :)
Radio dobrovolne posloucham v jedinem pripade a to kdyz varim. A v tom pripade je to brnenske radio HEY. A tomuto radiu nemam, co vytknout. Volba skladeb i moderatori jsou na tomto radiu pro muj vkus akorat. A k vareni naprosto vyhovujici :)
Ale clovek se nekdy proste radiu nevyhne (napr. nekde na brigade, v obchode apod.) a radia typu Kiss Hady, Evropa 2, Krokodyl... Mne nebavi hudebne a tudiz pro me nemaji cenu. Vytykat radiu reklamy je podle me docela bezpredmetny, hlavne, co se tyce u vetsich radii.
KAJ --- 16:35:50 19.2.2008
TOYEN: Mno...lidi, co volají do rádia, si nevybereš, a moderátory, pokud na ně nějaká skupina nevyvine velký tlak, tak asi také ne. Máš pravdu s tím, že někteří jsou fakt zoufalci a jejich dotazy dost neprofesionální, ale u nějakého local rádia bych ani vysokou laťku nečekal :o/ Bez urážky ústeckých ;o)
TOYEN --- 13:29:38 16.2.2008
Mě vlastně rádia nevadí, když to nepřehánějí s množstvím reklam, pak v podstatě nepohrdu žádným. Nicméně, občas jsem celkem vyděšená z moderátorů. Kupříkladu předevčírem jsem poslouchala jedno ústecké: Nort music a probíhala zrovna jakási soutěž o nábytek. Slečna,která se dovolala vyhrála postel. Moderátor se výherkyně tázal, jak dlouho už má svou starou postel. Ta mu odvětila, že zhruba čtyři roky. Načež na ní čekala otázka: Kolik chlapů už jsi v ní vyválela?... Tak jsem trošku strnula... Slečna se uchechtla a odvětila, že čtyři... Mmm... tak to máme na každý rok jednoho, to je docela málo, ne?... No, takže tenhle pan moderátor mě fakt dostal. A to je v podstatě odpově'd na to, co, resp. koho bych v rádiu fakt nechtěla. A slečna by taky nemusela být tak blbá.
NONAME44315 --- 15:51:33 7.2.2008
KAJ: Takhle bych si představoval, aby se vyjadřovali i ostatní:) dobře tyyy:)
KAJ --- 23:19:40 6.2.2008
Zdarec. Nevím, jak Vám, ale mně vyhovuje třeba Rádio Krokodýl. Nejsem žádnej brněnskej patron, to v žádném případě. Prostě mě to baví, hraje se z Brna a tady jsou důvody:
1) Playlisty se sice moc nemění, ale během dne jsem ještě neslyšel hrát stejnou muziku dvakrát. To si myslím je O.K.
2) Kvalitní hudební výběr pro cestu do práce, práci samotnou a cestu z práce. Prostě popík a žádný vesárny typu Kabát či pseudodisko typu Scooter. Jednoduchá, neagresivní, ale dobře poslouchatelná muzika.
3) Vtípky. Na můj vkus se na Krokodýlu docela opakují, ale jsem rád, když přijde nějaké odlehčení. Být toho víc, k ideálu nechybí mnoho.
4) Rychlé zprávy. Žádné dlouhé blábolení, únavné diskuse a analýzy. Solidní výběr z domova i ze světa během deseti minut. Možná bych uvítal nějakou delší zpravodajskou relaci v určitém širším časovém rozpětí, řekněme 3 hodiny.
5) Dopravní zpravodajství z regionu. Tady asi není, co řešit. Rádio poslouchají převážně řidiči a proto je tahle záležitost pro ně relevantní, zvláště v ranních hodinách a jako aktuality. Dá se to sfrknout během chvilky, takže neřidič to ani nemusí zaregistrovat.
6) "Zábavný" pořad. Tohle je otázka do pranice, protože se liší třeba taková zábava alá Jan Kraus od Dr.Rozvrata z Krokodýla. Prvně jmenovaného bych občas nejraději praštil do palice, druhý jmenovaný věci bere s nadhledem bez zbytečného "honění vlastního trika". Opět pouze můj názor ;o)
Vím, že jsem nebyl moc konkrétní a uvádím příklad ze svého domova, ale těch 5 témat, co jsem uvedl, by mohla být dostatečně obecná na širší diskusi. Dík, že mě neukamenujete ;oP
NONAME44315 --- 15:46:24 2.2.2008
Nějak to tady zdechlo, tak pojďme diskutovat:) Juk na home a palte:)