Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Happeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
TSOH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TSOH --- 15:56:38 27.10.2007
jednu recesni zalezitost bych mel... mam vyhlidlou obec na okraji Phy kde se chystam v okamziku voleb do zastupitelstva obce rozlepit na nadrazi a nastenkach plakaty > bude tam tedy o osobu navíc... :) zatim nejlepsi osoba na ,,volebni kampan,, do tohoto kocourkova je zde > http://tsoh.rajce.idnes.cz/Liska/ (jedna se o pana Lísku - za minuleho rezimu byl ,,velky umelec,, takovej normalni patolizal socialismu...). jestli nekdo ma typ na nejakej bestofejsí ksicht tak sem s tim :) vskutku zajimave budou urcite reakce lidi...
-------------
jestli to nekomu kdo je vic ,,compovej,, clovek tohle nepripada jako uplna blbost a nebyl by pro nej problem nejak pekne dotvorit volebni plakat necht da vedet...


TSOH --- 16:35:06 26.10.2007
WILLHELM: sem pro... pokud to teda bude skloubene se stavbou nejakeho poradneho snehulaka > pripadne nejake obludy... trochu se vsak obavam ze takovej den nemusi nastat...
MAJAK --- 15:38:42 26.10.2007
mno, nevim, snih v praze je vetsinou ekl :)
WILLHELM --- 15:20:39 25.10.2007
Ahoj!Mám návrh.
Co se v den, kdy poprvé napadne dost takového sněhu, aby z něj bylo možno dělat dost koulí, sejít na Žižkovských Židovských Pecích v co největším počtu a udělat sněhovou bitvu. Pokud by se nás sešlo dost, mohli bychom si jemněji vyzkoužet, jak se cítili obránci i útočníci třeba v bitvě o Helmův Žleb. V případě vyčerpání místního sněhu se průvodem přesunout na Parukářku,zopakovat, pak do Riegerových sadů. Koulovat se na ulicích by mohla být zábava. Mohli bychom případně zapojit i kolemjdoucí. :-))) Co myslíte?Šli byste do toho? Čas, kdy nastane to datum, každý sám pozná...
PENDREK --- 16:08:48 23.10.2007
tenhle bod programu sice zni zajimave, ale podporovat cokoli, za cim stoji richter mi pripada jako sebevrazda kultury, ale delejte, jak myslite. ale ve stejny den se tam demonstruje pro kaplickeho knihovnu. vite o tom?
PROKOP --- 12:24:58 23.10.2007
Zdravím!

všechny, koho zajímá grantová politika pro studenty a mladé umělce bych chtěla požádat o podporu na čtvrtečním shromáždění.

Ve čtvrtek 25.10. se koná veřejné zasedání radních hlavního města Prahy, kde se bude řešit otázka grantů, stipendií a finanční podpory uměleckých projektů mladých studentů a umělců do 35 let. Jedná se o projekt Milana Richtera, radního hl. města Prahy pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu, který zjistil při posledním přerozdělování grantů, že mladým umělcům bylo ze 190 miliónů v minulém roce přispěno ubohých 290 000 kč. Radní Richter, který s tímto přerozdělováním peněz hrubě nesouhlasí, byl pověřen navrhnout nový grantový sytém (platný už od začátku 2008), ve kterém chce prosadit, aby mladým umělcům teklo 20 procent z celkového rozpočtu. Jelikož jsou ostatní radní radikálně proti a chtějí i nadále prosazovat svoje „ověřené koně“, s naší podporou bude větší šance na schválení.
Jak můžete pomoct?

1. Osobní účast na veřejném jednání:
sraz ve čtvrtek, 10.15, na Mariánském náměstí před budovou Městské knihovny, odkud se společně přesuneme na jednání. Vítají se různé transparenty (pozor- nepřicházíme podpořit Richtera za ODS, ale jednotlivý návrh, jeden bod jednání).

Je také možné přednést příspěvek do 5 minut. Jestli tedy máte, co říct k tématu, můžete vystoupit jako jednotlivec anebo doporučuji vybrat za skupinu jednoho mluvčího, který by si projev připravil a poté se přihlásil o slovo. Podrobnosti a počet příspěvků bychom v případě většího zájmu dohodli na místě srazu.

2. Rozesláním tohoto emailu všem lidem, které by tohle téma mohlo zajímat.

3. Vyvěsit tenhle email (AVU, UMPRUM, atd.)

4. Mediální humbuk. popř. že máte kontakt na média, kontaktujte je nebo napište zpět kontakt. Čím větší mediální pozornost, tím větší šance na přijetí návrhu.
Upřímně, máme šanci dostat konečně nějaké příspěvky na naší tvorbu, takže se musíme o ty peníze sami přihlásit. Nikdo jiný to za nás neudělá!!!
Kontakt:

za Literární akademii Škvoreckého

Lenka Morávková, mynameisann

violetorigin@yahoo.com, bluedaydream@seznam.czodkazy v tisku: http://www.proculture.cz/index.php?section=71&a_id=1395

TSOH --- 10:11:07 23.10.2007
SEVERINE: smekam kloubouk... ses detektif :)
SEVERINE --- 23:43:28 22.10.2007
TSOH: aha, tak už vím na koho zahartusit ,-)
tak ještě přidám dva odkazy na cca happeningový fotky z ježe a číže --
* performance na hlaváku - zabydlování veřejného prostoru: http://www.jezekacizek.cz/content/view/52
* kavárna na nábřeží (v rámci týdne bez aut): http://www.jezekacizek.cz/content/view/50/
TSOH --- 8:26:59 22.10.2007
SEVERINE: ,zahadu, asi neobjasnim... ten odkaz me prisel v mailu...
SEVERINE --- 16:17:19 20.10.2007
TSOH: na tu Parádní přehlídku doporučuji jít spíš přes tuhle stránku http://www.jezekacizek.cz/content/view/54 (taknějak vypadá líp a já se o ty stránky starám, tak sem na to ješita .. btw by mě zajímalo, v čem a proč se generuje ten divnej odkaz bez framů, cos tam dal ty)

jinak fajn akce celkově sou Noci na nádraží -- http://nocinanadrazi.eu/, který organizuje o.s. Depresivní děti touží po penězích -- http://www.depresivnideti.eu/