Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
BECKO
Vítejte vy všichni, kteří pracujete v oboru cestovní ruch. Ať už v cestovních kancelářích, agenturách, na letištích, nebo jste delegáti, vlastníte hotel či kemp, autobusovou dopravu, nebo točíte turistům zmrzlinu.)

Toto auditko je tu především pro Vás, mělo by sloužit k výměně zkušeností, názorů, zejména na různé destinace, hotely, firmy se kterými spolupracujete a doufám, že přibudou i nějaké konkrétní reference.

Diskuze je otevřená opravdu každému tématu z tohoto oboru. Všichni víme, jak moc je obsáhlé, tudíž se nebojte jakékoliv otázky a zároveň Vás žádám, pokud jste odborníci, o každou rozumnou odpověď. Jednou se bude ptát někdo jiný, příště to můžete být vy.

Na nástěnku budu postupně umisťovat všechny, kteří v tomto oboru podnikají. Prosím připojte k vašemu webu kouzelné slovíčko HOME .)
Pokud podnikáte v oboru příbuzném, nebo pro cestovní ruch užitečném (tzn. autodoprava, webové stránky, poradenství...atd....), umístím Vás na nástěnku také. Na nástěnce se také pravděpodobně objeví Vaše reference ke konkrétním firmám.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HUGOT --- 16:39:44 4.9.2010
Shanime pracovnici/nika do cestovky v centru Prahy. Jedna se o administrativni praci, pripravu voucheru, pripravu smluv, jednani s klienty a ubytovateli. Angličtina podmínkou, Italština výhodou. Více info v poště.
ALLENKA --- 9:25:48 2.9.2010
Ahoj, v unoru jsem ukončila bakalářské studium v oboru cestní ruch a moc ráda bych se v tomto měru chtěla pracovat, vim že je to obecně řečený, ale práce je pro mě natolik zajímavá, že bych uvítala jakýkoli směr.
Děkuji a pro více info mi kdyžtak napiště do pošty :)

MISHUGE --- 12:40:59 18.8.2010
hledám práci v hotelu. praha.

recepce/concierge a podobné
BECKO --- 16:58:22 3.8.2010
Prosím o doporučení dobrého sportovního areálu s vyžitím i vevnitř, jde mi o skupinovku v září se cvičením a kdyby nevyšlo počasí, tak aby se mi tam ženský neukousaly nudou .) Díky.
BECKO --- 13:19:42 28.7.2010
Vlastníte někdo systém á la http://www.whitneytis.cz/ ? Doporučení jakou variantu pro cestovní agenturu?
MUHARATA --- 18:45:44 29.6.2010
Zdravim vsechny,
rad bych vam nabidl pomoc pri rozhodovani se kam jet na dovolenou. Nabizim zajisteni (dle meho nazoru levne) ubytovani na ostrove Korfu v Recku.
Jedna se o dvou az tri luzkove - moznost pristavku - apartmany s veskerym vybavani (kuchyn, koupelna, lednice, nadobi)
Lokalita apartmanu se nachazi v klidnem mestecku Agios Georgios 300 m od pláže
Cena se pohybuje od 35-40 eur za pokoj na noc (vcetne snidane)
V pripade zajmu me kontaktujte pomoci posty (dodam i fotografie)
BECKO --- 14:47:15 16.6.2010
Přišlo mejlem:

HLEDÁME PRACOVNICI NA PRODEJ ZÁJEZDŮ

DO POBOČKY NA VSETÍN.

POKUD MOŽNO S PRAXÍ. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.


BLIŽŠÍ INFORMACE U P.HOŘANSKÉ TELEFONICKY


CK Valaška spol.s.r.o.

Mostní 99

757 01 Valašské Meziříčí

Tel: 571 611 221, 571 615 144

www.ckvalaska.cz
FARGO --- 15:23:03 18.5.2010
Shanime pracovnici/nika do cestovky v centru Prahy. Jedna se o administrativni praci, pripravu voucheru, pripravu smluv, jednani s klienty a ubytovateli. Angličtina podmínkou, Italština výhodou. Více info v poště.
ONDRI1 --- 21:32:52 13.5.2010
Zajímal by mě váš názor, jak se dá úspěšně naplnit hotel v centru Prahy, jenž prochází rekonstrukcí. Myslím tím, že se majitel rozhodl postavit ještě jedno patro a v budově vesele pobíhají dělníci. Nerad bych snižoval ceny, ale moc platících zájemců jsem nenašel.
MODERATRIX --- 9:46:33 5.5.2010
Mám několikaletou praxi v cestovním ruchu a společně s kamarádkou, která je na tom podobně, bychom chtěly začít podnikat v cestovním ruchu. Máme profesní know-how, dobrý nápad a chuť zůstat v tomto oboru. Co nám chybí je čas a další člověk, který má zkušenosti a šel by do toho s námi. Pokud se někdo takový najde, více info do pošty.