Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Jsou rodiče našimi přáteli či nepřáteli?aneb rodiče si člověk nevybírá...
JUERGA
Připravovala ti maminka nenáviděné oblečení do školy? Musel si být doma,když tvoji kámoši ještě popíhali venku? Nutili tě, trávit s nimi víkendy na chatě? Ptají se tě, jestli jsi v nějaké sektě nebo snad bereš nějaké drogy? Myslí si,že tvůj ideální partner má být vlastně jejich ideální partner? Tak to je ideální diskuze pro tebe....ŠUP SEM S PŘÍSPĚVKY:))
Spřátelené diskuze:
Klub pokročilých rodičů aneb co všechno vydržíme... psychologická poradna
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OMI --- 23:27:19 5.12.2008
http://www.otecfura.cz/komix/media/2008-11-25.png
...to jsem si nemohl odpustit... :_)
EDERA --- 8:31:49 2.12.2008
OMI: Koukám, že kamenování se nekoná. Jestli to nebude tím, že celá řada matek rodu by občas někam s chutí zdrhla taky.:-))
MIKATCHOU --- 17:22:50 1.12.2008
tahle věta je geniální: :)) "Po třech dnech deptání nevděčnýma děckama, smradlavým čoklem a kočkama, co soutěžej, která nasere na zajímavěnšímísto, konečně sedím v práci."
OMI --- 17:50:55 18.11.2008
...pokud vám přijdou písmenka troch urozházenáí, tak za to může ruská borůvkovo... bůhví_co_všechno_jaká kořalka od ID Jedi, čímžto dělám reklamu. Kdyby se to naředilo,jako babský tlamolep by to bylo skvělé, tkahleje to normální voltáže, ale vůně je v tom jako když vyždíme carský hvozd.
OMI --- 17:48:13 18.11.2008
Po třech dnech deptání nevděčnýma děckama, smradlavým čoklem a kočkama, co soutěžej, která nasere na zajímavěnšímísto, konečně sedím v práci.

Matky rodů mne budou kamenovat, ale jsem v bezpečí, pár facek se mailem attachementem přes náš vyspělý, chlapský FireWall neprotlačí.

Bože, jak já si užívám klidu... až jsem se přistihl, jak na pozadí mozku běží scan, který se ve vzpomínkách pokouší vypátrat, kam jsem si trnkrát, sakra práce, uložil ten spacák, žebych se vymluvil na nějakou nrzkou ranní práci, skočil k vinárníkovi nahoru pro litránek toho a da litránky tamtoho, k čongovi pro nějakou pálivou pošlou slepici, fusekle bych přilepil na monitor, aby do rána vyschly a bylo by to jako za staromládeneckejch let před rodinou...!

Bóóóže...!

Jaktože tu moju světici doma už dávno neklepne pepka?
Já tam jsempár dní a musím nastavit vojenskej režim a seřezat to dolatě, aby to trochu fungovalo, ale vzhledem k tou, že mi děcka někam uklidila bič, se už moc nechytám... Je jenom otázkou času, kdy ho odněkad vylověj. Holka s ním už jako malá uměla líp než s rukama.

Možná je jenom otázkou pohledu, z jakého dúvodu začno v práci vyhledávat asyl napřesrok...

[http://media.novinky.cz/711/147116-article-zxlg2.jpg]
ZLATUSKA88 --- 14:03:49 4.11.2008
QASHQAI: nj, dík...
QASHQAI --- 12:32:20 4.11.2008
ZLATUSKA88:
Zlatuško, já mám rodiče pdobného kalibru, troufla bych si říct, že i horší...Někdy si můžem vylít smutné srdce, dnes jsem v práci a makáám...:/ Papa a hlavu hore!
OMI --- 22:33:37 28.9.2008
MIKATCHOU: No tohle mě taky napadlo -- kdykoliv se mi (i "adoptované") děti (a pseudoděti) cpou někam, kde to znám, je mi znalost tý sceny spíš naškodu... asi jako dkyž se mi jedno netové idéčko občas svěří, s kým si povidá a já zalovím v deset let starých archivech a vyplavou na světlo takový věci, že se skoro sám někdy stydim, co tam na některý lidi mám :-)
MIKATCHOU --- 19:15:37 28.9.2008
OMI: nebyl zfotrovatělej, narodila sem se mu když mu bylo 21.... tak nevim no... spíš byl citlivější na vlastní děti a znal osudy spousty těch, jemž se punk vymknul z rukou
OMI --- 12:22:58 28.9.2008
MIKATCHOU: ...dky je to můj synek a mě opravuje a moralizuje... tak vyrůstá se mnou i s naší dobrou matkou v kompletní rodině...

Žvára jsem se rodičům taky snažil típat, zvláštní, tohle synek nedělá.
Takže to byl už zfotrovatělej pankáč. Jó, nevěř nikomu, komu je přes třicet.. :_)
Na ty blbý připomínky a omezování se snažím dávat majzla, ale nějak mi to furt nejde...