Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Jsou rodiče našimi přáteli či nepřáteli?aneb rodiče si člověk nevybírá...
JUERGA
Připravovala ti maminka nenáviděné oblečení do školy? Musel si být doma,když tvoji kámoši ještě popíhali venku? Nutili tě, trávit s nimi víkendy na chatě? Ptají se tě, jestli jsi v nějaké sektě nebo snad bereš nějaké drogy? Myslí si,že tvůj ideální partner má být vlastně jejich ideální partner? Tak to je ideální diskuze pro tebe....ŠUP SEM S PŘÍSPĚVKY:))
Spřátelené diskuze:
Klub pokročilých rodičů aneb co všechno vydržíme... psychologická poradna
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OMI --- 17:48:13 18.11.2008
Po třech dnech deptání nevděčnýma děckama, smradlavým čoklem a kočkama, co soutěžej, která nasere na zajímavěnšímísto, konečně sedím v práci.

Matky rodů mne budou kamenovat, ale jsem v bezpečí, pár facek se mailem attachementem přes náš vyspělý, chlapský FireWall neprotlačí.

Bože, jak já si užívám klidu... až jsem se přistihl, jak na pozadí mozku běží scan, který se ve vzpomínkách pokouší vypátrat, kam jsem si trnkrát, sakra práce, uložil ten spacák, žebych se vymluvil na nějakou nrzkou ranní práci, skočil k vinárníkovi nahoru pro litránek toho a da litránky tamtoho, k čongovi pro nějakou pálivou pošlou slepici, fusekle bych přilepil na monitor, aby do rána vyschly a bylo by to jako za staromládeneckejch let před rodinou...!

Bóóóže...!

Jaktože tu moju světici doma už dávno neklepne pepka?
Já tam jsempár dní a musím nastavit vojenskej režim a seřezat to dolatě, aby to trochu fungovalo, ale vzhledem k tou, že mi děcka někam uklidila bič, se už moc nechytám... Je jenom otázkou času, kdy ho odněkad vylověj. Holka s ním už jako malá uměla líp než s rukama.

Možná je jenom otázkou pohledu, z jakého dúvodu začno v práci vyhledávat asyl napřesrok...

[http://media.novinky.cz/711/147116-article-zxlg2.jpg]
ZLATUSKA88 --- 14:03:49 4.11.2008
QASHQAI: nj, dík...
QASHQAI --- 12:32:20 4.11.2008
ZLATUSKA88:
Zlatuško, já mám rodiče pdobného kalibru, troufla bych si říct, že i horší...Někdy si můžem vylít smutné srdce, dnes jsem v práci a makáám...:/ Papa a hlavu hore!
OMI --- 22:33:37 28.9.2008
MIKATCHOU: No tohle mě taky napadlo -- kdykoliv se mi (i "adoptované") děti (a pseudoděti) cpou někam, kde to znám, je mi znalost tý sceny spíš naškodu... asi jako dkyž se mi jedno netové idéčko občas svěří, s kým si povidá a já zalovím v deset let starých archivech a vyplavou na světlo takový věci, že se skoro sám někdy stydim, co tam na některý lidi mám :-)
MIKATCHOU --- 19:15:37 28.9.2008
OMI: nebyl zfotrovatělej, narodila sem se mu když mu bylo 21.... tak nevim no... spíš byl citlivější na vlastní děti a znal osudy spousty těch, jemž se punk vymknul z rukou
OMI --- 12:22:58 28.9.2008
MIKATCHOU: ...dky je to můj synek a mě opravuje a moralizuje... tak vyrůstá se mnou i s naší dobrou matkou v kompletní rodině...

Žvára jsem se rodičům taky snažil típat, zvláštní, tohle synek nedělá.
Takže to byl už zfotrovatělej pankáč. Jó, nevěř nikomu, komu je přes třicet.. :_)
Na ty blbý připomínky a omezování se snažím dávat majzla, ale nějak mi to furt nejde...
MIKATCHOU --- 11:52:35 28.9.2008
OMI: to je rostomilé, takový synek.. bud za něj rád. On žije jen s matkou nebo co? Kdo ho vychoval?
já si z dětství vzpomínam jen na to, že když sem tátu viděla ve společnosti kámošů co kouřej, tak si s nima někdy dal cigáro, což normálně nedělal když byl doma a to sem pak šílela že umře na raka... a snažila se mu cígo různě hasit. Ale stalo se to je párkrát. Jinak to bylo uplně normální všecko. Nechápala sem že by měl být nějaký rozdíl v punkovém a nepunkovém rodiči. Máma pankáč neni a mnohdy se chovala mnohem víc super než otec, kterej měl občas přehnanej strach když sem někam šla nebo naopak debilní kecy na muj první piercing, na muj první crazy účes apod... Rozdíl byl snad jen v tom že sem od raného dětství poslouchala trošku jinou muziku než jakou mejm vrstevníkům pouštěli jejich rodiče a když sem pakv cca 12ti letech hudbu začala trochu vnímat, nechápala jsem jak někdo může poslouchat něco tak trapnýho jako 2 unlimited, Dj Bobo nebo Jacksona.
OMI --- 11:58:09 27.9.2008
Mít tatu pankáče... hele, to by mě zajímalo víc než naopak, jaký to je?
Můj synek občas má záchvaty morálky, kdy mi vysvětluje, že víno fakt nechce, že je ještě maličkej a že on pije šťávu. A žebych to měl taky někdy zkusit. A že bych neměl mluvit sprostě, když jsou tam děti, například on.
MIKATCHOU --- 10:19:57 27.9.2008
tak sem zjistila že v televizi na jedničce existuje pořad Rodina škola a já. Řešej tam problémy dětí a rodičů, výchovu a tak... že pořad existuje jsem zjistla na základě toho že muj otec předevčírem natáčel jako host díl pořadu "když se z našeho dítěte stane punkáč" :)) sem na to zvědavá... budou tam různé scénky punkových dětí hádajících se s rodiči... můj otec tam bude vyprávět jak se chovat když je vaše dítě punkáč, protože on sám je pankáč. A jelikož sám vlastně tak uplně moc neví, co si s takovym dítětem počít, trochu sem mu radila co tam má říkat :)) tak se na to třeba ze srandy někdo mrkněte... možná to bude v telce už teď v pondělí...
OMI --- 20:20:01 12.9.2008
ZLATUSKA88: Ono to fakt dost pomůže. Mně pomohlo i jenom nepřijet párkrát z intru domů. Vandroval jsem o víkendu, žil tam z toho co jsem ve školní jedovně nasyslil a přijel jsem domu asi po dvou měsících. A byly karty najednou úplně jinak rozdaný.