Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
MR3SKA
[http://onelove.cz/image/clanky/selassie-modry_orel.jpg]

1. Synům Chóre, žalm a píseň. Základ svůj na horách svatých.
2. Milujeť Hospodin, totiž brány Sionské, nade všecky příbytky Jákobovy.
3. Přeslavnéť jsou to věci, kteréž se o tobě hlásají, ó město Boží. Sélah.
4. Připomínati budu Egypt a Babylon před svými známými, ano i Filistinské a Tyrské i Mouřeníny, že se tu každý z nich narodil.
5. An i o Sionu praveno bude: Ten i onen jest rodem z něho, sám pak Nejvyšší utvrdí jej.
6. Sečteť Hospodin při popisu národy, a dí, že tento se tu narodil. Sélah.
7. Tou příčinou zpívají s plésáním o tobě všecky moci života mého.
(Bible kralická)

Prosím volně přidávejte veškeré relevantní a zajímavé odkazy na nástěnku
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WAK --- 9:48:22 26.3.2009
RASTADELIC_T_:
Já nejsem nějakej fanatik, jen je mi divný, že nechápeš to, že když si něco v obchodě nekoupíš, tak prostě nepodpoříš to, aby poslali pro další, resp. když to udělá víc lidí, nebudou mít odbyt a přestanou odebírat třeba od dodavatele z afriky blány...apod.
To je samozřejmně v extrému a jen příklad. Já samozřejmně nechci zarazit obchod s bubnama, protože tim africe spíš pomáháme než škodíme, že kupujem bubny, který dělaj. Je to všechno o přístupu a o tom jak moc globálně dokážem vidět. Absurdity opravdu řešit nebudem.
Džha s tebou

{reply PAPA REJNOK}: Rejnoku nemáš eště něco?:)
RASTADELIC_T_ --- 23:30:42 25.3.2009
wak: dobra posledni prispevek k tomuhle tematu: kdyz si v obchode nekoupis buben s blanou z kuze, imho uz nic nevyresis, jelikoz uz ten buben je stejne vyrobenej... proste muj pohled na vec... to je jako kdyz pouzivas pocitac a internet - zpusobujes tim vetsi objem (obsah) CO2 v ovzdusi .. tak to se potom muzem rovnou vratit do jeskyne a pojidat vyhonky (a nezabijeme je tim????) proste totalni absurdita, kterou nechapu ... nezpusobuje moje existence nakonec jen to spatny? asi bych mel spachat sebevrazdu at je ode me klid (a neublizim tim nekomu?? je to sice muj zivot, ale budu zabijet .. i kdyz jen sebe ...) sorry ale to neni o rastafari ani o babylonu .... howgh .. koncim nebo se v tom zamotam a budu jen placat picoviny jako jestli je trebas lepsi umela blana z ropy nebo ze zvireci kuze, ktery nekdo zabil .... btw take se zpracovava kuze z prirozene uhynulych zvirat ...
WAK --- 17:53:09 25.3.2009
WENOUSH: hmm, mrknul bych se, máš link?
WENOUSH --- 17:03:26 25.3.2009
WAK: REMO vyrábí parádní umělý blány
WAK --- 16:16:26 25.3.2009
Asi mi nerozumíš,
snažil jsem se vyjádřit že rozumim postoji lidí, který třeba nejí maso nebo si nekoupí buben s koženou blánou, protože nechtěj jakkoli podpořit aby zařvalo další zvíře, takový lidi jsou a dokážu to pochopit.
Ty jsi to nazval demencí, a to mně překvapilo.
Já třeba maso střídmě jim a na buben hraju moc rád a budu na něj shánět novou blánu z nějakýho zvířete, protože uměla je prostě umělá.
Pro tebe je to možná zbytečný téma, ale řekni mi teda co z tebe dělá nebabyloňana?
PS: Rozhovor můžeš ukončit tim, že mi neodpovíš.
RASTADELIC_T_ --- 15:36:39 25.3.2009
Wak:.. konec rozhovoru ... ty ses asi uplnej mimon... nechci tady vest debaty co je a co neni zabijeni a rozhodne se nepocitam mezi tvy ''babylonany'' .. nechces zabijet ? tak to nedelej a me s tim neotravuj ...
BOLDRIK23 --- 15:04:21 25.3.2009
I- tal není vegetariánství...tam smíš jíst maso, když si ho zabiješ...
WAK --- 14:33:54 25.3.2009
RASTADELIC_T_: když se nechceš dívat, tak se nedívej..
já se ptal na tvůj názor.
Vůbec mi to totiž nepřijde jako demence.
Někdo neřeší z čeho a proč je buben, ale hraje na něj a někdo zase neřeší z čeho a odkud je to maso, které denně jí, ale obojí je o mrtvolách a dá se říct o plejtvání, plejtvání životů, i když za různym účelem. Ale my babyloňani jsme zvyklí na vysoký standardy a tudíž nepřestanem jen tak, hromadně, omezovat přísun potravy, masa, nebo začít chovat kozy kvuli tomu že si chcem zahrát na buben..
RASTADELIC_T_ --- 19:46:20 21.3.2009
Wak: cely rozhovor o tom zda blana zabije zvire nebo je z ropy ? .. co kdyz je ze zvirete uhynuleho ??? nevim divat se na svet takovyma ocima proste nechci ..