Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
m!slivost v cz i jinde
TSOH
Excesy české myslivosti - zcela anonymní sběr podnětů
https://docs.google.com/a/batima.cz/forms/d/1yMP1unH9rs61Tx1RymngUIY9UFcYbnO0N77LrJbitrE/viewform?c=0&w=1
http://myslivci.blogspot.cz/
http://zrusmemyslivce.blogspot.cz/
______________________________________________
http://www.webpark.sk/pravazvirat/data/akce/akce4.htmhttp://www.webpark.sk/pravazvirat/data/akce/akce5.htm
http://www.webpark.sk/pravazvirat/data/fotky/fotkyi.htmhttp://www.webpark.sk/pravazvirat/data/akce/akcei.htm
[http://sweb.cz/sergej.rynitris/mys%20ruce.jpg][http://sweb.cz/sergej.rynitris/zajc.jpg][http://sweb.cz/sergej.rynitris/Ba%C5%BEantnice%20%C5%A0ilhe%C5%99ovice.jpg][http://sweb.cz/sergej.rynitris/boty.jpg][http://sweb.cz/sergej.rynitris/lisky.bmp][http://g.gabin.sweb.cz//myslivec%20casopis.%20Tyden.jpg]J. Kostečka: jednatel Českomoravské myslivecké jednoty

KENJIRO --- --- 15:02:50 14.2.2009
RUSSIANBLUE: Hm... a když je to obojí? (mimochodem, já jsem na tom stejně - lov je pro mne OK, jinak jsem vegetarián :-) )


KENJIRO --- --- 18:42:55 15.2.2009
TSOH: Ale já nezabíjím ani pro peníze, ani pro zábavu. Dělám to pro jídlo.


KENJIRO --- --- 13:49:49 16.2.2009
OK, tak jsme si ujasnili, jak je to se mnou a masem :-) všichni spokojeni? ještě má někdo nějaké připomínky?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALI_EN --- 16:21:31 22.4.2014
KENJIRO: no hrozne rady bysme. On ji pomahal i jeji soused. Ale frajer, i kdyby bez zbrojaku, na vsi bude bydlet dal. Takze asi no way, bohuzel stahnem ocas mezi nohy s pocitem, ze to debilovi proslo. Uprimne, z nekterejch lidi mam fakt strach. Uz vidim otravenyho kone, novou cubu, vsechny kocky... navic, pokud frajer neni zadny nevinatko
KENJIRO --- 16:15:51 22.4.2014
ALI_EN: opravdu to nechceš nějak dál řešit s policií? Chápu, že máš obavy z další střelby na zvířata, ale pokud by se to dotáhlo do konce, tak mu mimo jiné seberou zbrojní průkaz a zbraně.
ALI_EN --- 8:40:15 22.4.2014
vysledek/nevysledek kauzy strileni u kone.
Pes mrtvej. Strilel myslivec od mamy z vesnice, ktera ma doslova dvacet baraku. Znal psa, mamu i kone. Vcelku problemovy clovek, podle nekolika mistnich, zna ho i policie. Zaver podle vetsiny je jasny umysl.
Frajer treba vklidu pouziva misnti louky, kdyz nechce jet po kamenity ceste, vzadu za vesnici vybudoval skladku.. oboji uz zacaly mama a jeji soused resit, louky si ohradili, skladku nahlasili atd.

Ale pripad umyslny strelby mama dal s policii neresi. Precejenom jak jsem psala, ma na baraku dalsi zvirata a bohuzel poustet se do krizku s podobnym magorem, to za techle podminek nejde.
PTACOPYSK --- 14:13:57 28.2.2014
asi tu FB skupinu udělám uzavřenou :-)
DOLORES --- 0:33:48 28.2.2014
TSOH: je rád, že ho baví střílení? že vytáhnul jeho vzduchovku z dětství a zkouší to? že je otec mistr světa ve střelbě a syn jde v jeho stopách? že mu to jde a za pár let vyhraje biatlon? že ho baví stejný koníček? + milion dalších možných důvodů...
často s tebou souhlasim, ale tímto jsi šlápl teochu vedle. fotka bez kontextu a bez známých faktů? - ano, stačí to šikovně podstrčit a je to otec vrah, který nutí syna střílet do sousedovic kočky potom, co do něj nalil 3 basy piva:)
taky máme vzduchovku a střílíme do terčů a zátek od piva. zároveň to z nás ještě nedělá zrůdy. pokud to bude chtít dělat i moje dítě, tak nevidím důvod, proč mu to nedovolit. poučení o tom jak zacházet se zbraní přitom považuji za samozřejmost.
mimochodem doporučuji dokument Restrepo (o válce v Avgánistánu), kde velmi mladý amík mluví o tom, že rodiče byli hipíci a v dětství jim zakazovali veškeré zbraně (hračky), což na něj evidentně nemělo žádný vliv a pokojně během rozhovoru střílí ty "svině".
TSOH --- 9:52:07 27.2.2014
[http://www.imagehosting.cz/images/xybeb.png]
nějak jsem nepochopil čím syn dělá otci radost na této fotce... jak autor píše...
KENJIRO --- 20:43:52 23.1.2014
ALI_EN: Já si samozřejmě také myslím, že pachatel takového činu by měl být potrestán, ať je to kdokoli. Jen mne zarazila jedna věc: jestli jsem správně pochopil tvůj popis situace, tak tvoje matka střelce vlastně neviděla. Přesto ona, ty a všichni ostatní automaticky předpokládáte, že to byl myslivec.
VOSTER --- 17:45:48 22.1.2014
Ono je také důležité vědět , kde se tvoje máma pohybovala s koněm. I ona mohla porušit zákon 289/1995 Sb. §20. Modul 8 - HÚL 4. Tím nechci omlouvat " zeleného mužíka", naopak ten by měl být potrestaný. Jak ho chcete dohledat netuším a dokázat mu to , se dle mého nepodaří, pokud vám to nepřizná.
ALI_EN --- 17:40:02 1.1.2014
COBY24: mamka se spoji s hospodarem, at zkusi apelovat, ale asi neadresne. Docela mam strach, ma na baraku dalsi zvirata a je hodne lehce dohledatelna, podle svyho kone. Nevim, ceho je kdo schopnej, a dohodly jsme se, ze to mozna ani nebudem zjistovat. Jmeno toho frajer urcite chtit znat bude, jestli uz ho nevi. Jestli to teda potahne dal a neco se bude dit, dam vedet.

Dik za podporu a drz se svyho zpusobu, je skoda ze to vase remeslo kazi par hovad. Ale to je v kazdy branzi, jen u vas to je nekdy diky tem strelnym zbranim dost naostro.
My mame s myslivcema i dobry zkusenosti a tech si clovek doopravdy ceni, tomu ver.