Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KONOPASLIK --- 18:35:32 19.12.2015
Zákonné požadavky minimálně zmírní ten chaos, který tu dnes vládne. Rozhodně jsem pro certifikaci podle znalostí a pro postavení zprostředkování bez smlouvy mimo zákon. Tyhle dvě věci, pokud se pojmou nějak rozumně a znění zákona bude vymýšlet odborník, trh opravdu reálně zkultivují. A zbytek je na nás...
MICHAELA0003 --- 14:24:15 19.12.2015
QUIP: Tak já jsem založením pořád asi trochu idealista a doufám, že se to přeci jen obrátí k lepšímu :-) Tak nějak když to jde jinde, tak by to nakonec mohlo jít i u nás. Anebo prostě změním obor . . .
QUIP --- 15:53:17 18.12.2015
MICHAELA0003: Obavam se, ze to je jak doufat ve spravedlivou financni kontrolu v Agrofertu, nebo v potrestani zlocinu komunismu.
MICHAELA0003 --- 15:21:20 18.12.2015
Úroveň realitního trhu u nás je bohužel na bodu nula nula nic. Makléřům chybí znalosti, přehled a často i pojem o tom co je etický a morální kodex. Stojí hodně úsilí, aby to člověk mohl dělat dobře, poctivě a udržet se. Upřímně doufám v legislativní změny, které do této džungle vnesou nějaký řád.
KONOPASLIK --- 12:42:57 17.11.2015
Cca před rokem jsem udělal takový experiment, jehož cílem bylo oslovit dobré makléře ke spolupráci do mého týmu. Zavolal jsem na několik inzerátů a šel na prohlídky, abych dané makléře viděl v terénu přímo při práci. Prohlídek proběhlo šest. Ani jednoho z těch šesti jsem nakonec neoslovil, neboť nejenže probíhalo vesměs vše co tady popisujete, ale navíc ani na vyloženou nahrávku na smeč ("nemáme ještě zajištěné financování, umíte to kdyžtak zařídit?") absolutně nedokázali obchodně zareagovat ("ale jó, asi by to nějak šlo." nebo v horším případě "tak to nevím, zkuste se někde poptat na hypotéku".). Jinak dotyční byli opravdu pouze otvírači dveří, o bytech něco věděl jen jeden (a ten byl zase nesnesitelně arogantní), jedna slečna se dokonce na schůzce teprve seznamovala s majitelem, bylo evidentní, že jej vidí poprvé. Děs a hrůza, totální bahno a bohužel se už opravdu nedivím, že ta celková pověst realitního trhu je taková, jaká je. Pokud byste byli ochotni mi dát doporučení na makléře, se kterým máte dobrou zkušenost, budu rád. Zajímají mne lokality Praha, Brno, České Budějovice, Karlovy Vary. Kdyžtak do pošty, prosím. Díky a přeji šťastnou volbu, až budete něco v realitách řešit.
IF_ --- 20:08:04 16.11.2015
MAR_TINA: Tak oni maji provize za prodej, ne platy.
IF_ --- 20:07:11 16.11.2015
DIM_: Ja takovyho potkala a koupila jsem od nej byt.Provize nebyla nizka,ale zato perfektni servis ve vsech smerech a nemuzu si stezovat na nic. Jinak mam zkusenosti podobne,az otresne.
??? --- 18:36:58 16.11.2015
MAR_TINA: já si vždycky řeknu "ať radši dělá tohle, než aby byl na dávkách na pracáku a prochlastal to v hospodě na návsi".
MAR_TINA --- 18:22:01 16.11.2015
DIM_: tady u nás ve městě se objevují obličeje realiťáků na plakátech, jak je zvykem. A všechny do jednoho si ze školních let pamatuju jako ty slabší až vylízaný, co se dostali k maturitě na učňáku s odřenejma ušima. A nechtělo se jim dělat, tak si koupili košili (blůzičku) a naučili se pár vět a úsměvů. Ty realitní frenčízy si musí takové týpky vybírat záměrně, protože platy tam až tak špatné nejsou, aby se jim "lepší" lidi vyhýbali.

??? --- 18:18:23 16.11.2015
my jsme slušnou, spolehlivou a podle mě korektní realitní makléřku měli, když jsme kupovali náš pozemek (tedy aspoň nevím že bychom byli nějak škodní, kromě toho že nám nabízela "hypotečního poradce" který čistě náhodou vynechal nabídku hypotéky od tehdy zadarmohypotekovací mBank). proto jsme přes ni pozemek po letech (došly nám peníze) zase prodávali. nevýhoda se tentokrát ukázala - paní není nijak prograsivní a akční a pozemek vesele prodáváme asi tři roky, cenu jsme snížili o několik set tisíc, a nakonec se většina reakcí a schůzek stejně našla přes bezrealitky.cz a pozemek prodávám svojí kamarádce, která ho viděla u mě na fb.