Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KONOPASLIK --- 7:29:54 23.3.2015
HLUCHEJ: Dokument v pořádku, postup paní špatnej. Služba o vyhledání nemovitosti je smysluplná pro lidi, kteří nechtějí/neumí/nemají čas se zabývat vlastním vyhledáváním. My sice v podobné smlouvě nic o tom, že by Zájemce nesměl nabýt nemovitost do vlastnictví bez přičinění Zprostředkovatele nemáme, ale i tak se vždycky každého, kdo po mě chce, abych mu byt hledal, třikrát ptám, jestli opravdu to nebude dělat sám a jestli opravdu je ochoten za to zaplatit. Tenhle papír totiž slouží k oddělení těch, kteří se jen zeptají "a nevěděl byste o něčem" od těch "opravdu mi něco najděte". Prvních jsou stovky, druhých minimum a i z toho minima je potřeba odfiltrovat ty, kteří to fakt zvládnou sami, jen si myslí, že ne. Pokud bys za mnou přišel s tím, že uvažuješ "pokud bych si něco sehnal sám", tak bych ti raději poradil, kde nabídky najdeš a na co si dát pozor a popřál ti hodně štěstí. Přijde mi to lepší, než si tě pojistit smlouvou, která tě možnosti najít si něco sám zbavuje. Takže v principu není špatně ta smlouva, byť je přísnější, než jsem zvyklý, ale postup té kolegyně. Smlouva chrání realitku před tím, aby nestrávila kdovíkolik času hledáním vhodné nemovitosti (a pak prohlídkama, vyjednáváním o ceně, atd.) a ty bys jim pak řekl, že sis to rozmyslel. Takže je to naprosto legitimní požadavek ze strany RK. Ale paní s tebou měla tu situaci rozebrat a imho, pokud by z rozhovoru vyplynulo, že ji v principu nepotřebuješ, tak tě do té smlouvy netlačit.
DIM_ --- 23:52:31 22.3.2015
HLUCHEJ: Tam dela kamos, to se poptam.
HLUCHEJ --- 19:00:14 22.3.2015
Ahoj,
shanim byt. V patek jsem byl v Hypocentru modre pyramidy. Pani mi tam vyjela "Dohodu o vyhledani a zprostredkovani koupe nemovitosti" - s hlavickou RSH Realitni spolecnost.
Dost tlacila na podpis, ale bez precteni nic nepodepisuju. Po precteni jsem to ani neodepsal. Nelibilo se mi, ze dohoda nema uvedeno, jakym jinym zpusobem ji lze ukoncit, krome dobehnuti platnosti (do zari 2016) nebo koupe nemovitosti.
Dale tam stoji:
"Zajemce neni opravnen po dobu platnosti teto Dohody nabyt do sveho vlastnictvi Nemovitost na zaklade jakekoli Prevodni smlouvy, pokud tak nebylo ucineno pricinenim Zprostredkovatelem"
Co si o tom myslite? Je toto standardni?
Sankce za poruseni tam psana neni, takze predpokladam ze bychom se soudili o usly zisk, pokud bych si neco sehnal sam?
WAKO --- 20:30:49 19.3.2015
GREVE: máš pravdu, nepřipojil jsem link

O kanceláři | ERA For you | ERA Česká republika
http://era-reality.cz/era-for-you/o-kancelari.aspx
GREVE --- 20:24:40 19.3.2015
WAKO: To je franšíza, takže každá pobočka může být úplně jiná.
WAKO --- 19:59:45 19.3.2015
Nějaké zkušenosti s Era, díky?
??? --- 12:40:43 5.3.2015
PALYSO: ahoj byl to pan Kožíšek myslím
PALYSO --- 12:38:55 5.3.2015
???: ahoj můžeš prosím napsat jméno makléře? Vyhlédl jsem si dům, který také prodává amazing reality - jih.
Díky, příští týden se jdem na domek mrknout, tak uvidíme.
KONOPASLIK --- 19:52:53 12.2.2015
MAJLA: Z pozice konkurenta: Velmi dobře zpracovaný lokální marketing nabídek, mají vývěsky na frekventovaných místech v Praze (metro, řetězce). Žádná známá kauza, která by na Chirše házela špatné světlo se ke mně nedonesla. Údajně pracují s nadstandardně vysokými provizemi (7%+), ale to je neověřené info (jeden klient povídal) a ve vztahu k fakt dobře udělané lokálce to nepovažuju za negativní vlastnost.
MAJLA --- 19:24:34 12.2.2015
Uz se nekdo setkal s http://www.chirs.cz/ ?