Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BLACKYT --- 13:14:48 28.8.2014
ok díky všem za odpovědi...ano mám problém trošku věřit úplně cizímu člověku v takovéto věci, ale je pravda, že asi není čeho se bát ;)
MMISKAM --- 12:33:27 28.8.2014
BLACKYT: a v čem je problém, když ti ušetří práci a frontu na katastru???? Nejsou to žádní gauneři, co by s návrhy na vklad zdrhli do zahraničí :-D
PONCIK --- 10:15:51 28.8.2014
BLACKYT: Tyhle služby dávaj na odiv a platíš jim za to, nikdo ti to neukradne ani neupraví bez tvojeho podpisu a bez něj to žádný úřady nepřijmou. Takže No stres :).
??? --- 21:43:57 27.8.2014
BLACKYT: Imho bezny
GREVE --- 17:47:00 27.8.2014
BLACKYT: Vždycky mi to zarizovala realitka, je to jejich práce.
BLACKYT --- 17:14:26 27.8.2014
Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím, aby zástavní smlouvy a následně pak kupní smlouvy a návrh na vklad vlastnického práva odnesl někdo z realitní kanceláře. Mám tu možnost a nevím, zda to mám nechat tedy na realitce nebo si to tam mám odnést sama?
FEMUR --- 12:16:58 24.8.2014
BRNO /

Zdravim, v nasledujicich mesicich planuji presun do Brna, chtel bych se tedy zeptat na positivni zkusenosti s RK /pripadne nejaky portal doporuceny - bezrealitky znam, ale chtel bych sirsi nabidku. Standard na bzr neni vzdy to co hledam.. Samozrejme uvitam i informaci o tom komu/ktere RK se vyhnout..
KOLLOID --- 16:11:12 20.8.2014
DERATIZATOR: Ahoj, před 4 lety jsem od nich koupil byt, nejsou to žádní podvodníci, jen jak píše Konopaslik mají ty nemovitosti dost předražené a někdy makléř ústně slíbí věci od kterých se pak po zaplacení psn distancuje, ale to už je spíš o tom, že se prostě nemá moc věřit a spoléhat na ústní sliby ;). Taky si to chce kupovanou nemovitost dost prohlédnout, protože mám pocit, že pokud psn byt rekonstruuje tak ne příliš kvalitně.
KONOPASLIK --- 19:46:14 14.8.2014
DERATIZATOR: To není tak úplně realitka. Je to správa nemovitostí, v Praze největší. Disponují vlastními nemovitostmi. Dle mého názoru většinou poněkud předraženými, ale nemusí to být nutně pravidlem.
DERATIZATOR --- 10:36:08 14.8.2014
Ahoj,
máte zkušenosti s touto realitkou? http://www.psn.cz/

Zní celkem důvěryhodně, ale ještě jsem realitky neřešil, jen mám nedůvěru k těm typu Remax a podobně...