Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PONCIK --- 15:44:56 27.2.2014
LBW: Férovost je čistě v lidech a ne v realitkách o 100 a více pobočkách v ČR.
MARQETHA --- 8:58:44 27.2.2014
LBW: jo, v týhle jsme féroví, tady ať to zkusí ;)
http://www.remax-czech.cz/, konkrétně: http://www.remax-czech.cz/reality/re-max-horizont/

(víc klidně v poště...)
LBW --- 16:15:59 26.2.2014
Cau,
kamard se narychlo stehuje s rodinou do Prahy, protoze dostal hodne dobry job. Jeho zena pro zmenu o dobry job stehovanim prijde a rozhodla se vyzkouset pracovat v realitach. Protoze nemaji cas tak jim pomaham s hledanim, ale hruza a des na me cisi z internetu pri zadani "prace realitniho maklere" apod :))

Mate nekdo zkusenosti s praci ve nejake vetsi realitce, ze byste rekli "jo, v tyhle jsou ferovy, tady at to zkusi" ?
Diky
TERA79 --- 14:21:55 21.2.2014
MAJKA: Cha, má poslední zkušenost byla taková, že mi arogantní zástupce protistrany (zde tolikrát zmiňované bezrealitky.cz, kdy se "majitelka" ozvala a pak nám předala kontakt na RK, že "nemá" čas ;) sdělil, co bych jako asi na té standardní smlouvě chtěla najít. Když jsem dál trvala na svém, najednou ji musel prohlížet a schvalovat jednatel, najednou byl pátek odpoledne, najednou nic nešlo. Koupě bytu nedopadla dobře a od té doby už přes půl roku jen hledáme, byli jsme na pár prohlídkách, jeden byt se nám líbil, když jsem však zástupci RK hned druhý den ráno volala, že máme zájem, že chceme více podrobností a chceme se tam jít ještě jednou podívat na prohlídku a, sdělil mi, že byt je rezervován, že byla složena rezervační záloha. Přitom po nás prováděl min, další dvoje zájemce, to se prořekl (nebo strategie, co já vím).
Nerada bych házela do stejného pytle všechny, ale naše zkušenosti nejsou dobré (a to musím poděkovat nejmenovanému ID, které mi radilo a pomáhalo, samotné z oboru)
FATBWOY --- 12:24:21 19.2.2014
reference na realitku gavlas.cz nekdo prosim ?
??? --- 20:36:22 18.2.2014
Doporučíte mi tu někdo realitku, která mi bude skutečně nabízet jen realit y v oblasti Praha-východ a okraj prahy tímto směrem, místo toho aby mi mail zahlcovala nepřebranou nabídkou nemovitostí mimo mnou zadaný region a cenový rozsah? Do pošty a za jakoukoli radu díky
MAJKA --- 16:06:21 18.2.2014
no, kdyz koukam co je ta realitka zac, tak zacinam mit lehke obavy. http://ztdonline.cz/2013/09/mm-reality-jiz-nikdy-vice/

no halt jestli zas najdou nějakýho vola co jim to podepíše, tak uz nevim :) asi zalozim server na hodnoceni realitek a vydelam si na nejakej byt reklamou co mi tam budou platit za tuny dalších zoufalců co budou popisovat svoje super zkušenosti s realitkama :) ono to je tak jediný co člověk udělá - že si jde někam postěžovat.

POHODAVOLE --- 15:59:52 18.2.2014
LOPIK: myslim si, ze bezna realitka se jim muze uplne v klidu vyrovnat..
??? --- 15:59:44 18.2.2014
MAJKA: Jen to slyším a jsem zase ráda, že už to mám za sebou. "Nemovitost jsme mezitím prodali někomu, kdo neměl námitky" jsme jednou dostali dokonce písemně v emailu. (A jiná zkušenost naopak, po příchodu z prohlídky v emailu pěkně návrh smlouvy, s tím, ať jim to náš právník pošle zpět opřipomínkované.)
LOPIK --- 15:52:57 18.2.2014
ANDY_WARHOL: U těch aspoň víš na čem jseš.