Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 9:11:42 22.2.2013
JONEZ1: Nekdo od nich nabidl tatovi tuhle smlouvu s rezervaci ktera mi prijde ponekud jednostranne nevyhodna, tak zjistuju, jak velci sejdiri to jsou a zda se na ne radeji nevykaslat.
JIRAN81 --- 7:50:02 22.2.2013
JONEZ1: urcite by melo byt, ale makleri mm radi zamlzujou. dneska uz mmka nekladou duraz na kvalitu jako spis na pokuty z rezervacek. teda pokud nechces, aby ti propadla rezervacka ,tak musis koupit jinou jejich nemovitost. vychazim ze zkusenosti makleru v kladne a benesove.
JONEZ1 --- 0:57:59 22.2.2013
???:: mimochodem, neni snazsi se zeptat primo nejakeho jejich maklere?
Zrovna M&M mi prijdou, ze kladou celkem duraz na kvalitu (alespon z toho, co jsem mel moznost poznat), takze by urcite byl schopen nekdo od nich ti to cele osvetlit.
??? --- 22:49:23 20.2.2013
mate nekdo zkusenost s M&M reality a jejich "rezervační zálohou" ?
nějak mi z toho nepřijde jasné, jestli je rezervační záloha vratná, když k podepsání smlouvy s pronajímatelem nedojde.. ?

???: tihle tam mají tam podle ObchZ - jaké výhody dává občanský zákoník?

smlouva-o-rezervacni-zaloze.txt (6192 B)
MIKLO --- 9:25:37 14.2.2013
BLAINMONO --- 18:45:54 13.2.2013
Cus chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s VltavaReality http://www.vltavareality.cz/ a pokud jo tak jake ? :) předem dík za odpovědi :)
MMISKAM --- 18:34:13 8.2.2013
MIKLO: Nemovitost s exekucí nebo nařízenou dražbou se dá do dne dražby vždy vyplatit, tj. i prodat nebo koupit. Ale je to o komunikaci s exekutorem nebo dražebníkem
??? --- 11:58:11 8.2.2013
tak tady jeden rozsudek k tomu, ze zprostredkovatelska smlouva s RK, sjednana mezi FO a RK, se nemuze ridit obchodem, ani kdyby to tam RK napsala
Neplatnost právního úkonu - epravo.cz
http://www.epravo.cz/top/soudni-rozhodnuti/neplatnost-pravniho-ukonu-88860.html

Jak shora uvedeno, podle ustanovení § 651 obch. zák. vzniku práva zprostředkovatele na provizi nebrání skutečnost, že teprve po zániku smlouvy o zprostředkování je s třetí osobou uzavřena smlouva, popřípadě splněna smlouva, na kterou se vztahovala jeho zprostředkovatelská činnost. Občanský zákoník takové ustanovení neobsahuje a uzavření takové dohody v režimu občanského zákoníku je nutné posoudit jako smluvní ujednání, jímž se strany odchýlily od občanského zákoníku v neprospěch spotřebitele, tj. ujednání v rozporu s § 55 obč. zák. Na základě toho je nutné dospět k závěru, že volba obchodního zákoníku pro regulaci zprostředkovatelské smlouvy uzavřené s fyzickou osobou v postavení spotřebitele směřuje ke zhoršení právního postavení účastníka smlouvy, který není podnikatelem. Volba obchodního zákoníku je proto podle § 262 odst. 1 obch. zák. neplatná a zprostředkovatelská smlouva se tedy řídí občanským zákoníkem. Právní posouzení této otázky odvolacím soudem je tudíž nesprávné [§ 241a odst. 2 písm. b) o. s. ř.].

JIRAN81 --- 19:30:34 6.2.2013
GOODIE: nemusi byt provedena drazba. Exekuci staci a musi se pred prevodem vyplatit, to je jasne.

MIKLO: od majitele si vyzadej potvrzeni, ze nema nebo proti nemu neni vedena dalsi exekuce
MIKLO --- 22:56:42 5.2.2013
GOODIE: Tak v katastru je u omezení vlastnického práva uvedeno:
Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti
Nařízení exekuce
Zástavní právo exekutorské
Zástavní právo smluvní

V jiných zápisech je údaj Nepravomocný exekuční příkaz o zřízení zástav. práva doručen