Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANDY_WARHOL --- 11:27:36 31.8.2012
pokud vim, tak kdyz je prodej pres rk, tak ve smlouve je, ze si ty penize na tu dan z prevodu nechaji a poslou ji tomu uradu sami, takze prodavajici by ji nemohl stopit.
KONOPASLIK --- 9:42:08 31.8.2012
MANXX: Prodávající a kupující je ze zákona ručitelem. Tzn. pokud se na to prodávající vykašle, tak jde pohledávka za kupujícím. Je dobré si to z pozice kupujícího ohlídat.
MANXX --- 9:26:30 31.8.2012
Prosím vás, kdo platí daň z převodu nemovitosti, prodávající, je to tak? A když jsem kupující, musím ohlídat, aby to bylo uvedeno ve smlouvě, že?
CIA --- 13:08:00 14.8.2012
Prosím, je tu nějaký realitní makléř? Nejlépe z Remaxu nebo Century21? Chtěl bych se na něco soukromě přes vzkaz zeptat. Díky moc!
TASHA --- 21:52:53 9.8.2012
JIRAN81: diky, nastesti zustalo jen u prohlidky..
JIRAN81 --- 20:24:17 17.7.2012
TASHA: nedoporucuji, velice vulgarni realitka s vtipnejma smlouvama
??? --- 0:48:10 1.7.2012
Jinak když už sem lezu, tak zkušenost z dubna:
Zaujal mě inzerát na barák v Běchovicích. Metropolis reality, makléř Tomáš Ebr. Napsal jsem mu mail, pak jsme si telefonovali - řekl jsem mu, že mám s přítelkyní zájem, chceme to vidět a pak se můžeme bavit dál. Domluvili jsme si termín prohlídky, OK.

V dohodnutý čas stepujeme v Běchovicích před barákem a pan Ebr nikde. Po 15 minutách mu volám, jak to vypadá.
"Jé, já vám to neřekl? Majitel je v Anglii a nedal mi svolení k prohlídce... kvůli nájemníkům, ono s nimi není lehké pořízení... jé, to jsem vám neřekl, že jsou tam nájemníci? ... No tak já to s ním domluvím, až se mu do té Anglie dovolám, a dám vědět, kdy tu prohlídku půjde udělat."
Překvapivě, dodnes se neozval. Barák je pořád v nabídce.
??? --- 0:28:20 1.7.2012
GREVE: To je zvláštní, já s přítelkyní chodíme na prohlídky a když to prolezem, tak řekneme, na kolik tu nemovitost vidíme, většinou se nám cena v inzerátu zdá víc nebo míň nadsazená - ještě nikdo neprojevil ochotu s námi o slevě jednat.
Je teda fakt, že za zříceninu 30 km za hranicí Prahy mimo hlavní tah s 500m pozemkem chceme z požadovaných 4M slevit víc než 5%...
TASHA --- 23:27:09 22.6.2012
nemáte prosím někdo zkušenost s AKTIVA reality?díky
BAMBERLOK --- 12:56:17 12.6.2012
zdravím, prosím máte někdo zkušenosti s realitkou Zvonek? Je tato realitka OK? nebo se nějak liší od ostatních?