Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TASHA --- 23:27:09 22.6.2012
nemáte prosím někdo zkušenost s AKTIVA reality?díky
BAMBERLOK --- 12:56:17 12.6.2012
zdravím, prosím máte někdo zkušenosti s realitkou Zvonek? Je tato realitka OK? nebo se nějak liší od ostatních?
RADU --- 20:50:03 8.6.2012
Dům realit TOP Liberec - pan Cvrkal a paní Kafková, nyní už víceméně oficiálně pracující pod "Podještědskou realitní" prodávali(jí) zjevně rádi za zády svých realitek (asi jde o dost běžný jev, třeba se to někomu bude hodit..)
??? --- 16:06:05 7.6.2012
Byty, Domy, Pozemky. Prodej, Pronájem | IMMOINVEST Group
http://www.immoinvest-group.cz/

ahoj znáte někdo? serióznost? (filtr mlčí)
??? --- 16:02:00 28.5.2012
DOGITO: Myslíš asi daň z převodu nemivitosti, ne? Daň z nemovitosti nemá s cenou nic společného, počítá se podle výměry a účelu stavby nebo pozemku.
Daň z převodu platí prodávající a platí se z ceny sjednané nebo odhadní podle toho, která je vyšší. Přesně zákon říká:
a) cena zjištěná podle zvláštního právního předpisu,2aa) platná v den nabytí nemovitosti, a to i v případě, je-li cena nemovitosti sjednaná dohodou nižší než cena zjištěná; rozdíl cen nepodléhá dani darovací. Je-li však cena sjednaná vyšší než cena zjištěná, je základem daně cena sjednaná,
(http://business.center.cz/business/pravo/zakony/trojdan/cast1.aspx - §10)
Pokud teda máte ve smlouvě kupní cenu včetně provize RK, nic s tím nenaděláš a daň se bude vypočítávat z celé ceny. To že prodávající následně část peněz utržených za nemovitost použije na zaplacení závazku vyplývajícího ze smlouvy s RK finančák celkem logicky nezajímá.
MMISKAM --- 19:47:52 2.5.2012
DOGITO: To finančák nezajímá. Platí se z celkové kupní ceny.
DOGITO --- 15:02:51 27.4.2012
jak je to s dani z nemovitosti, kdyz kupni cena ve smlouve je vcetne provize RK? jde o par tisic, ale proc platit dan z provize RK, ze ano :) diky za rady, jak je to v praxi reseno, prip. jak osetrit, aby financak nechtel vic nez musi ;) diky
DELVIT --- 14:03:26 27.4.2012
JUANITA: mel jsem ve smlouve vypovedni lhutu 3 mesice a bylo to tak akorat.
GREVE --- 11:23:51 27.4.2012
JUANITA: Pro podnájem to neplatí, tam si můžeš dohodnout cokoliv. Dej jeden nebo dva měsíce pro obě strany, cokoliv jiného je nereálné.
JUANITA --- 11:12:25 27.4.2012
kompilujeme smlouvu o podnajmu druzstevniho bytu; jde sice o zname (ti se tam stehuji), takze jde o formalitu, ale poradek dela pratele. rad bych se zeptal na institut vypovedni lhuty: nasel jsem nejake mustry smluv online, kde je vypovedni lhuta pro pronajimalete 6 mesicu, pro najemce 2. potom jsem v opisu zakoniku nasel neco o minimalni lhute tri mesicu. ale nevim, jestli jsem spravne pochopil, zda se vztahuje k tomuhle vztahu. dekuju!