Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADU --- 21:19:26 26.6.2011
ahoj sháníme realitního makléře ideálně s delší praxí, který by nám byl schopen ocenit byt v Praze 6 a příp. poskytl rady v oblasti rekonstrukce. info pošta
WERA --- 8:06:59 24.6.2011
Ahoj sháníme barák k pronájmu v praze a chtěla bych se optat kterým RK se vyhnout kterým ba naopak zavolat. A jestli tu náhodou není nejaky makléř co by nám mohl neco nabídnout ( kdyžtak pošta). Dost na to spěcháme proto uvítámjakékoliv rady :) díky
PAVLATOAR --- 19:09:56 14.6.2011
ahoj. Shaním 2spolubydlící/pár do neprůchozícho pokoje ve 3.patře na břevnově(Liborova ul.), v bytě po rekonstrukci, za 3900kč vč. poplatku/osoba.
Budem se tam stěhovat 30.června. Spěchá!!! Jsme klidný a spolehlivý mladý pár studentů výtvarných škol a jedna grafička.
Dotazy na mail: bbc1@centrum.cz nebo mobil: 775998015

pokoj_ukazka.jpg (1346018 B)
MANXX --- 21:12:33 13.6.2011
GREVE: Pro teď to mám vyřešený a je to úleva, běhala jsem po bytech 2 roky.
MANXX --- 21:09:08 13.6.2011
GREVE: Když ony ty ležáky byly fakt humus. Odevšad jsem utekla s tím, že takovej byt ani za polovic :-)
GREVE --- 20:38:33 13.6.2011
MANXX: Doporučoval bych ten ležák a usmlouvat si svojí cenu. Neříkám, že to bude fungovat stoprocentně, ale rozhodně to má větší smysl, než se snažit smlouvat u super nabídky.
Když si u ležáku usmlouváš o 15% menší cenu, tak to nebude ležák a nebudeš se muset s nikým přetahovat :-)
MANXX --- 20:13:14 13.6.2011
GREVE: No tak vidíš, o čem pak má zájemce smlouvat? ;-) Vždyť sis sám odpověděl :-) Ležáky nikdo nechce evidentně ani se slevou a u těch ostatních mi bylo vždycky řečeno přesně to, co píšeš. Že se musím rozhodnout nejlépe ještě dnes, protože je na to už kupa zájemců a žádná sleva tím pádem nepřipadá v úvahu. Spíš se mi pokaždý vysmáli, co jsem to za naivku, která si myslí, že by to mohla koupit levněji. Ano, o ceně jsem smlouvala pokaždý :-)
Možná to někdy vážně myslíte, ale xkrát se mi stalo, že mě realiťák ubezpečoval, že pokud si neplácneme ten samý den do osmi večer, nemá smysl, abych se tím dále zabývala, protože byt bude pryč, a já ho pak viděla v nabídkách různých realitek ještě dlouhý týdny a někdy i měsíce poté jako novinku ;-))
ALDARION --- 12:28:50 13.6.2011
GREVE: Prostě nejsou zvyklí. Myslím, že průměrný občan prostě pracuje za plat podle tabulek či vnitrofiremních předpisů a ten utrácí v obchodech s pevně danými cenami. S nějakým smlouváním nebo dojednáváním ceny se nesetká, jak je rok dlouhej, tak ho pak ani nenapadne, že by to mohl zkusit...
GREVE --- 11:35:31 13.6.2011
Vlastně když o tom přemýšlím, nejvíc problémů mi způsobuje neschopnost zájemců vyjednávat o provizi (nejvíc u pronájmů). Když je pro někoho provize příliš velká, tak ať požádá o slevu, co je na tom tak těžkýho? Profitovali bychom z toho všichni...
RETESKA --- 21:01:21 12.6.2011
GREVE: no já nevím, zdá se mi zajímavé že to tvrdí i o nemovitostech, které jsou v inzerci třeba osm měsíců. my sice ten náš pozemek koupili asi za 14 dní od prvního zhlédnutí inzerátu (ona teda ta koupě zabrala skoro čtvrt roku...), ale inzerát tam byl půl roku.
možná je to tím že my si dělali prohlídku pozemku v květnu, kdy bylo všechno krásně zelené, rozkvetlé, zahrada posekaná, prostě nádhera :D dostal nás duch místa a museli jsme to mít.