Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KONNY --- 14:43:12 17.9.2010
Zdravím, máte někdo zkušenosti s Real Development v Praze? Dík za případnou reakci...
MODRAPUSINKA --- 10:27:44 12.9.2010
nemate nekdo tip na realitku,ktera by byla schopna mi sehnat maly pozemek v praze (cca.80m2)? prijde mi,ze se tak malym pozemkem nikdo neche zabyvat nebo proste nejsou?
BASSAREUS --- 21:09:24 3.9.2010
Máte někdo jakékoliv zkušenosti s http://www.reality-retail.cz/ ???
Jejich nabídka zní až podezřele dobře (dům za 1.5m+pozemky taky tak, tj. fungl nový dům u Prahy za 3m), nikde jsem ale nenašel recenze ani fotky hotových staveb, jen modely, žádné zkušenosti předchozích/stávajících zákazníků... fakt nevím. Poradíte, pomůžete? Třeba i odkazem na diskuzi.

A když už sem píšu :) Sháníme domek (výše zmíněná společnost je jen jedna z možností) do 3m oblast Zbraslav, Závist, Měchenice, Davle, Vrané, Točná, někde tímhle směrem podél řeky ven z Prahy ale ne v záplavové zóně (v úrovni řeky nebo dokonce pod...) Tipy a nabídky nejlépe do pošty.
TRESEN --- 17:37:30 2.9.2010
Máte někdo zkušenosti s jednatelem Milanem Kosařem ?
VAACLAV --- 1:25:51 2.9.2010
GREVE: Nikdy jsem o sobě netvrdil, že nejsem neobvyklý, ani že nejsem formalista či puntičkář. Prostě si myslím, že když ti někdo zavolá a řekne Mám klioše pro Váš byt, počítám tak nějak s tím, že se v rozumné lhůtě ozve s termínem prohlídky. To, že 95% lidí to má jinak než já je pouze a jenom jejich věc, já to mám prostě jinak.
Dále - projdi si pls mé příspěvky, nikde jsem netvrdil, že nereakce paní x je problém, pouze jsem reagoval na faithlessovův dotaz, zda vím něco o RK Sting a dovolil jsem si napsat svou zkušenost, nikoli názor (ten nechť si udělá vlastní).
A o tom, že se v realitním byznyse dějou daleko větší prasárny je něco, o čem nepochybuji.
Ale abych to shrnul - mám za to, že toto forum slouží ku sdělování zkušeností s realitkama/makléřema, proto viz mé příspěvky. Pletu-li se, dovolím si požádat správce, nechť mé příspěvky smaže a omlouvám se.
GREVE --- 11:31:36 1.9.2010
VAACLAV: Asi máš pravdu, ale ber v potaz, že jsi celkem neobvyklý formalista a puntičkář, 95% jiných lidí takoví nejsou. Když já po pár dnech volám lidem, že klient o jejich byt neprojevil zájem, tak se většinou diví, proč jim to říkám a dávají najevo, že je to vůbec nezajímá.
Neříkám, že paní nepochybila, ale nezdá se mi to jako velký problém, který by stál za zmínku. V realitní branži se dějou větší prasárny.
??? --- 10:38:58 1.9.2010
VAACLAV: Skoro bych se vsadila, že ty fotky a tvoje nabídka už leží někde na nějakém realitním serveru pod hlavičkou té realitky... Pokud možno s větičkou "se souhlasem majitele nabízíme..." :-/
VAACLAV --- 10:22:19 1.9.2010
Nedávlo jsem obsolvoval akci Pronajmu byt... Inzeroval jsem na bezrealitky, sreality. Ozvalo se mi nemálo realitek, makléře, kteří byli nesympatičtí už přes telefon, nebo vyplynulo, že by chtěli provizi i po mne (třeba home sweet home), jsem rovnou vyřadil.
Většina chtěla poslat fotky s tím, že mají klienta s vážným zájmem, fotky jsem poslal a nestalo se nic (RK Sting, veronika gašpárová, jednička realit-Bc. Konopa, union partners karlín - michal hock, reloca - monika žarkovičová a další), pan Kopřiva z realitního portálu se ozval po sedmi týdnech.
Koho bych doporučil - Jan Husár z dům realit (nebo realitní dům?), tlf 776 070 301, přijel, nafotil, během dvou týdnů přivedl tři zájemce, vždy na čas, na čem jsme se dohodli, platilo. Dále Klára Janderová z century 21, tlf 725 228 082, přijela, nafotila, často volala co a jak, radila, celkově spokojenost.
Sdan to někomu pomůže..
BRUKEV --- 9:58:21 1.9.2010
Celkem mě vytáčí suverenita některých makléřů.

Nedávno mi volala ženská, jestli stále platí má nabídka na nemovitost. Kolik za to chci, jaké sídliště, jestli osobní vlastnictví. Suveréní v telefonu, tak jsem ji usekl, jako jestli má zájem, či co. Paní že ano, že se večer staví. Bo se neptala na patro, na konkrétní věci, čekal jsem RK. Potvrzeno večer, došly dvě mařky s foťákem, že nafotí, že byt je krásný, že mají žhavou zájemkyni, do týdne prý prodám.

Hnedka zapisovaly údaje od bytu, já si zatím vyžádal smlouvu pro pobavení. Exkluzivka, při problémech rozhodčí doložka, cena jen za byt, provizi si prý oni dopíšou samy na stránkách, že to nemám řešit.
Tak jsem paní uzemnil s tím, že smlouvu bych rád dal právníkovi. Paní, že netřeba, že se to dá upravit, jakože přeškrtnout některé body. Ale že se diví, že jsou na trhu 16 let bez problémů. že má i jeden byt o řadu níž a že ho kjlidně oné zákaznici prodá, prej jí je jedno, jaký byt střelí, že provizi má stejně stejnou. Já teda ještě navrh, at dáme neexlusivku na 14 dní, když je ta zákaznice tak jistá na můj byt, nebo at jí to nabídne zatím bez smlouvy. paní že v žádném případě, že bez smlouvy nic neřeší. tak jsem je vypoklonkoval, že se případně ozvu, až mi právník dá zpět smlouvu. nicméně na ně kašlu, takový styl jsem ještě nezažil.
VAACLAV --- 9:52:19 1.9.2010
GREVE: No tak se asi pani měla ozvat a říct mi o tom, ne?