Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRUKEV --- 9:58:21 1.9.2010
Celkem mě vytáčí suverenita některých makléřů.

Nedávno mi volala ženská, jestli stále platí má nabídka na nemovitost. Kolik za to chci, jaké sídliště, jestli osobní vlastnictví. Suveréní v telefonu, tak jsem ji usekl, jako jestli má zájem, či co. Paní že ano, že se večer staví. Bo se neptala na patro, na konkrétní věci, čekal jsem RK. Potvrzeno večer, došly dvě mařky s foťákem, že nafotí, že byt je krásný, že mají žhavou zájemkyni, do týdne prý prodám.

Hnedka zapisovaly údaje od bytu, já si zatím vyžádal smlouvu pro pobavení. Exkluzivka, při problémech rozhodčí doložka, cena jen za byt, provizi si prý oni dopíšou samy na stránkách, že to nemám řešit.
Tak jsem paní uzemnil s tím, že smlouvu bych rád dal právníkovi. Paní, že netřeba, že se to dá upravit, jakože přeškrtnout některé body. Ale že se diví, že jsou na trhu 16 let bez problémů. že má i jeden byt o řadu níž a že ho kjlidně oné zákaznici prodá, prej jí je jedno, jaký byt střelí, že provizi má stejně stejnou. Já teda ještě navrh, at dáme neexlusivku na 14 dní, když je ta zákaznice tak jistá na můj byt, nebo at jí to nabídne zatím bez smlouvy. paní že v žádném případě, že bez smlouvy nic neřeší. tak jsem je vypoklonkoval, že se případně ozvu, až mi právník dá zpět smlouvu. nicméně na ně kašlu, takový styl jsem ještě nezažil.
VAACLAV --- 9:52:19 1.9.2010
GREVE: No tak se asi pani měla ozvat a říct mi o tom, ne?
GREVE --- 22:48:54 31.8.2010
VAACLAV: No tak asi klient nemá zájem, ne?
VAACLAV --- 22:21:42 31.8.2010
FAITHLESS: paní z RK Sting mi zavolala s tím, že viděla mou nabídku bytu k pronájmu a že by měla klioše. Taxem říkal že OK, ona ať pošlu fotky, ta jsem poslal. od té doby (cca 6 týdnů bez reakce. Jméno paní si nepamatuju.
BRUKEV --- 13:05:25 28.8.2010
FAITHLESS: nic bližšího nevím, prý mají vyšší provizi.
??? --- 19:04:05 27.8.2010
Ahoj, nějaké zkušenosti s RK HouseIN? Případně taky s Českomoravskou realitní? Předem děkuji.
FAITHLESS --- 16:00:49 27.8.2010
Ahoj, mate nekdo zkusenosti s RK Sting? Co jsem si vyhledaval, tak jsou na ne dost rozporuplne nazory.
BRUKEV --- 20:28:50 19.8.2010
Tak právník silně nedoporučil smlouvu podepsat. V případě zájmu podám více info, každopádně z toho couvám.
BRUKEV --- 13:25:54 17.8.2010
GREVE: Šlo o rychlou potřebu penez. Prodávám vřes RK, je to už 3 měsíce v nabídce, nabídli mi možnost zálohy předem. A vylezlo z toho toto. Takže asi přejdu k jiné RK.
HOEZO --- 12:12:08 17.8.2010
BRUKEV: jj ja si to myslel ;) Teda ne ze bych byl tak chytrej, ale taky se mi na jedny smlouve par veci nezdalo (jsem laik ;) ) a dal ji radeji pravnikovi. Potrvdil mi, co se mi nezdalo a navic jeste neco nasel ;) Ale kancelar byla slusna a smlouvu jsme spolecne upravili, kazdopadne to nebyly tak velky "svinstva" jako tam mas ty. Couvej urcite, je tady tolik realitek a vseho (na urovni, slusny), ze tohle nemas zapotrebi!