Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 21:42:09 16.6.2010
???: Jo, tohle máme zajištěné přesně tak, jak píšeš.
??? --- 19:32:32 16.6.2010
GREVE: tak diky za vysvetleni, to sem netusil..
GREVE --- 19:16:30 16.6.2010
???: Kupodivu za zaplacení této daně ručí kupující svým nově nabytým bytem. Je to nesmyslné, ale je to tak.
??? --- 19:14:37 16.6.2010
GREVE: muzu se jen zeptat jaky muze mit problemy kupujici kdyz dan z nemovitosti ma platit prodavajici?
GREVE --- 19:12:42 16.6.2010
???: Rozhodně je nutné se ujistit, že prodávající poté zaplatí daň z prodeje nemovitosti. Nebylo by špatné, kdyby si částku ve výši daně ponechal ten, u koho bude úschova peněz a rovnou to pak zaplatil. Jinak mohou být problémy. Kromě toho mě nenapadá, jak by to mohlo vadit.
??? --- 16:35:28 16.6.2010
Může nám jako kupujícím nemovitosti hrozit nějaké "nebezpečí" z toho, kdyby prodávající měli dluhy vůči státu (sociální a zdravotní pojištění, FÚ...)? Najednou chtějí z kupní smlouvy vyškrtnout prohlášení, že žádné takové dluhy nemají, ačkoli při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí s tím neměli problém. Tak mi vrtá hlavou proč a jestli z toho potom pro nás nemůžou plynout nějaké důsledky, kdyby náhodou dluhy opravdu měli.

Na samotné nemovitosti vázne jen smluvní zástavní právo z jejich hypotéky, které se vymaže po jejím refinancování, to máme ověřeno z LV. A větu o tom, že na nemovitosti není exekuce a že proti nim (jako prodávajícím) není vedeno exekuční řízení, jsou ochotni ve smlouvě nechat.

Prostě se bojím, aby třeba za měsíc někdo nepřišel a neřekl, že ta kupní smlouva je neplatná nebo po nás nechtěl něco doplácet.
BRUKEV --- 11:53:19 2.6.2010
Znáte někdo firmu HRC?
Respektive HVC reality? Prodávám byt, ozvala se mi nějaká obchodacka, prý tipuje byty a předává je potom realitce, která se ozývá klientům. Já ji dovolil, přeposlat to dál.

Ozvala se paní z HRC, chce se dojít mrknout. Má jít o firmu, která na netu inzeruje v nemovitostech na více portálech, je schopná i odkoupit nemovitost ihned za cca 80% tržní ceny. Za služby prodeje po netu si účtují 3-5% nemovitosti. Nevíte, co jsou zač?

Má se dojít mrknout, ale nechci s ní nic moc podepisovat...
??? --- 10:29:52 21.5.2010
???: přidám referenci

Převod družstevního bytu přes UNIREAL Praha, právníka zajistila realitka, připravili všechny smlouvy vč. převodu plynu a elektřiny, zajistili odečty měřáků při předání bytu, s družstvem si vše vykomunikovali. Nevyskytl se žádný problém, byl jsem spokojený.
RETESKA --- 14:24:32 17.5.2010
zkušenosti s realitkou DOMOV REAL v Praze?
??? --- 10:03:47 22.4.2010
mate nekdo zkusenosti s fast reality, makler ladislav chytka ?