Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WEN --- 22:17:32 3.6.2009
NESKY: možna skus jit na schuzi... uvidis jak budou akcni
??? --- 16:18:06 3.6.2009
NESKY: Pročti si stanovy, pokecej s předsedou družstva,..
A_NICK_MARDER --- 11:30:26 3.6.2009
NESKY: nejlepsi a nejjistejsi je jit po baraku, zazvonit na zvonce a zeptat se kazdeho
NESKY --- 10:38:34 3.6.2009
tak kupuju byt v druzstevnim vlastnictvi, v byte byli naky tri najemnici a asi ukrajinci, docela slusny, doufam ze je odsud v poho dostanu, na co si dat pozor?? jak poznam jestli druzstvo dobre funguje:????
??? --- 10:30:30 22.5.2009
T_Y_L: Tak už mi tu někdo napište, jak si představujete, v čem by se práce realitního makléře měla lišit, pokud by "kopal" za prodávajícího od práce, kterou popisuji já.
T_Y_L --- 10:28:11 22.5.2009
???: No já myslím, že v tom to nebude.
??? --- 9:32:40 22.5.2009
T_Y_L: Možná je chyba v představě, co znamená kopat za jednu nebo druhou stranu.
T_Y_L --- 9:29:20 22.5.2009
???: Není přece vůbec důležité jak to bude vypadat, je důležité jak to bude. Pokud budeš pracovat pro proadávajícího a doporučíš mu snížení ceny tak to může být OK. To co píšeš jsou pořád spíše argumenty pro to, že makléř jak je chápán nepracuje ani pro jednu stranu (i když pro obě dělá činnosti aby obchod dopadl). A od toho se samozřejmě odvíjí i negativní pohled řady lidí na makléře (podobně jako třeba na autobazary).
??? --- 9:08:37 22.5.2009
TYLL> Pokud dnes budu prodavajicimu navrhovat snizeni ceny, tak to muze vypadat, ze kopu za kupujicihi. Jenze za mesic uz neproda ani za tu snizenou cenu. Tohle je proste obchod a obchod neni soudni pre, kde muzes kopat za jednu nebo druhou stranu. Pokud v obchode oddelis od sebe prodavajiciho a kupujiciho, jejich potreby a moznosti, pak ten obchod proste neudelas.
T_Y_L --- 8:48:09 22.5.2009
???: No tady je asi problém v tom, že udělat "činnost pro" a "pracovat pro" (případně "kopat za") jsou velmi odlišné věci.

Proti vykonávání činnosti pro obě strany tu myslím nikdo nic nenamítal. Proto ten příklad s družstvem je v něčem mimo (předpokládám, že oni chtěli ušětřit na provizi).