Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
T_Y_L --- 13:39:18 20.3.2009
Zdravím,

poptávám šikovného hypotečního zprostředkovatele (zaměřeného čistě na HU případně StS, ne na jiné finanční produkty), který má dostatečné zkušenosti s vyřizováním (i méně tradičních) HU a dobré kontakty v hypotečních bankách. Obracím se sem, protože si nejsem vědom, že by někdo takový operoval na nyxu, ale na druhou stranu tu operuje řada makléřů, kteří s takovými lidmi mohou přicházet do styku. Za případné info do pošty předem děkuji.
FADE --- 15:12:12 16.3.2009
Wen: děkuji
WEN --- 12:52:15 16.3.2009
FADE: jakákoliv změna by měla být podána na úřad jako návrh na změnu územního plánu..
FADE --- 11:26:44 16.3.2009
Zdravím všechny, mám dotaz k těm, pro které jsou reality denním chlebem. Nemůžu se dopátrat informací o možnostech využití pozemku na základě rozdělení parcely do kategorií katastrálním úřadem - např. neplodná půda, zemědělský chráněný fond, orná půda apod. Nevím, jaké jsou pak možnosti využití - a zda závisí ještě na něčem dalším, a zda a za jakých podmínek lze změnit zařazení např. ze zemědělské půdy na stavební parcelu?

Omlouvám se, je to trochu OT, ale chodí sem realitní makléři, tak by mohli vědět co a jak, či alespoň který právní předpis to upravuje... Za vysvětlení či jakýkoliv odkaz na webovky či knihy, které by mi to osvětlily, předem děkuji...
??? --- 18:21:29 2.3.2009
ANTALSTASEK: Všechny tři ty inzeráty jsou pryč, všechny Pražské nemovitosti bez fotek. Prostě divné.
ANTALSTASEK --- 18:18:54 2.3.2009
nebo se ryba chytla a slozila zalohu, o kterou se bude v pristim roce marne soudit...
??? --- 18:17:26 2.3.2009
???: Odhaduju to, že někomu došla trpělivost.
??? --- 18:08:43 2.3.2009
ANTALSTASEK: Zkus se na ty inzeráty podívat teď. Už tam nejsou.
ZZGERO --- 18:04:31 2.3.2009
ANTALSTASEK: pokud se s nima domluvíš, že těch 300K složíš u notáře a podepíšeš s nima seriozní smlouvu za jakých podmínek kdy a komu notář ty peníze vydá, tak bych se toho nebál, ale realitce ani na účet bych to rozhodně nedával, pokud nemají jistotní účet, ale co já vím, tak jistotní účet může nabídnout jen RSČS, kdyžtak mě doplňte...Ale o klucích z ústecka bych taky trochu pochyboval...:))
??? --- 15:03:02 2.3.2009
Všechny nabídky bez fotek. Takhle se byty neprodávají. Aspoň půdorys, když majitel nechce inzerovat fotky.