Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GREVE --- 20:05:43 12.12.2008
WEN: Když jsem nedávno pro někoho sháněl byt, tak se makléř ani nedostavil na prohlídku (byt ukázal majitel), do inzerátu napsal všechny údaje špatně a nebyl ochoten sepsat nájemní smlouvu. Když jsem se ho po telefonu zeptal, jakou dá v takovém případě slevu z provize, tak se mi naprosto vysmál. Tomu se říká jednání :-)
WEN --- 17:37:15 12.12.2008
ANTALSTASEK: za "mých" časů jsme dělili provizi rk mezi prodavajiciho a kupujiciho (majitele/nájemníka) oboum se defakto poskytla služba..


JPS: kdyby realitky nemely tak vysoký provize, hlaně z pronájmu.. bylo by veškerý jednání taky o něčem jinym..
ANTALSTASEK --- 14:35:48 12.12.2008
to je sporné, neb např. na západě je běžné, že provizi platí člověk službu poptávající, v tomto případě majitel nemovitosti, u nas je to samozřejmě jinak, neb RK mají tak špatnou pověst, že o jejich služby téměř nikdo nestojí a ony se musí samy vnucovat, také není vyjímkou, že pak zkasírují obě strany...
JPS --- 14:18:59 12.12.2008
KATERINA_I: druhá věc je ta, že to není zrovna košer, protože ti realitka službu poskytla. ale to si musí každej srovnat sám se sebou.
KATERINA_I --- 14:15:51 12.12.2008
WEN: Presne to jsem potrebovala vedet, dekec
WEN --- 14:08:08 12.12.2008
KATERINA_I: pokud nema prodavajici s rk sepsanou exkluzivní smlouvu, tak klidně zvoň.. ty dva k sobe nevaže žadnej pravni vztah.. a pokud jde o pronajem, tak se ani nemusi vyrizovat tolik papiu, ktery by v pripade prodeje za tebe RK vyridila
KATERINA_I --- 13:50:31 12.12.2008
mozna uz to tady padlo ale: zkoušel jste někdy někdo nějak obejít realitku? Tj. po prohlídce bytu kontaktovat přímo majitele bytu-zazvonit na zvonek :) a zařídít si s ním nájem napřímo? Nechce se mi smirit se skutecnosti, ze realitce za tu "sluzbicku" zacvakam 12litru :( Ale byt je príma :)
ANTALSTASEK --- 12:55:07 12.12.2008
REFERENCE

tenhle clovek:
Jméno: Martin Kubík

GSM: 777 098 218

E-mail: kubik@praha-prodejbyty.dumrealit.cz

kdyz jsem mu volal a vynadal mu, ze nabizi moji nemovitost bez svoleni (navic o cca 200 000,- draz), tak se mi snazil namluvit, ze se mu zrovna dnes ozvali dva zajemci a jestli pry chci "skutecne prodat"... idiot
ANTALSTASEK --- 12:27:14 12.12.2008
resim podobny problem denne, dnes mi to zase udelala tato RK
Dumrealit.cz
JPS --- 11:37:16 12.12.2008
ANTALSTASEK: přesně tak, zrovna prodáváme byt a máme inzerát na bezrealitky.cz + nabízíme přes 2 RK. no a nedávno jsem úplně náhodou objevil, že nějaká úplně cizí RK si stáhla texty a fotky a nabízela to jako "jejich" nemovitost. no už to nenabízí.