Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CIA --- 11:40:31 25.9.2008
ANTALSTASEK: Tak Reality seriozně je vůbec sebranka a banda lhářů. Měl jsem tu čest mluvit s dvěma lidmi od nich. Ten první mě strašně aktivně (takovým tím vlezlým Herbalife stylem) přesvědčoval, že za dva dny přivede spoustu zájemců na prohlídku a že si mám rezervovat dvě hodiny času na všechny ty lidi. Ten den odpoledne jsem se mu zkoušel volat, abych si to potvrdil a nebral mi telefon. Dovolal jsem se na jeho kolegu a ten mi slíbil, že vzkaz předá. Jak se později ukázalo, předal velký kulový.
Volal jsem tedy tomu prvnímu asi 15 minut po plánovaném začátku prohlídek - nebral telefon. Jeho kolegovi jsem se opět dovolal a z něj vypadlo, že ten první šel na derby a že mi asi zapoměl zavolat, že mu všichni (?!) zájemci odřekli prohlídku a přijdou příští týden (jak by asi mohli, když se se mnou nikdo z Reality seriozně nedomluvil na tom, jestli vůbec budu v tom týdnu v ČR?!) a že ať mu nevolám, že mi to stejně nevezme, protože by mě neslyšel...
Jak jsem většinou mírný, tak tohohle idiota jsem seřval. Vymlouval se, že se tohle stalo jeho kolegovi poprvé a že by za něj jinak dal ruku do ohně.
Už jen ze sportu jsem mu dal druhou šanci, když se nabídl, že si to vezme na starosti sám a že se mi za týden ozve s plánem schůzek.
Tenhle trouba se samozřejmě taky neozval a když jsem mu zavolal sám, tak se vymlouval, že se mi nemohl ozvat, protože byl na svatbě...

Takže po téhle zkušenosti mohu říct, že Reality seriozně nejsou ani náhodou seriozní společnost a VELMI DŮRAZNĚ RADÍM SE NA JAKOUKOLI NABÍDKU SPOLUPRÁCE Z JEJICH STRANY VYKAŠLAT!!! Je vidět, že nejsem sám...
ANTALSTASEK --- 11:12:16 25.9.2008
tyto RK nejsou schopny respektovat vyslovne prani majitele, ze nemovitost nema byt inzerovana na internetu i presto, ze s tim souhlasily

www.tarbell.cz
www.reality-seriozne.cz
??? --- 12:07:23 22.9.2008
WEN: Reagoval jsem na
GREVE:
WEN --- 11:55:00 22.9.2008
???: jojo.. takhle jsem to myslela.. to že bych měla skládat celou částku k realitce ani neuvažuju
??? --- 10:58:17 22.9.2008
WEN: Jinak. Zálohu skládá klient u nás, kupní cenu skládá u advokáta do úschovy a od určité výše provize tu úschovu platíme my.
WEN --- 10:40:12 22.9.2008
???: nevim jak to uplně je.. vim, že na nějaký sumy stačila depozitní úschova.. to, že si pak rk platí úschovu advokátní je jen dobře..
??? --- 10:04:14 22.9.2008
WEN: No nevím. My využíváme advokátní úschovu a při výši provize nad 80.000,- ji platíme my.
WEN --- 8:24:45 22.9.2008
GREVE: depozitní úschovu, že jo.. to ale většinou jenom na rezervační poplatek.. zbytek šel k notáři nebo advokátovi, popř. k bance. Většinou RK řikaj, že depozitní úschova je na rozdíl od ostatních zadarmiko..
MALKE --- 7:50:47 21.9.2008
OASHI: Návrhy jsou od toho, aby se měnily. Oni se snaží vytvořit co nejlepší smlouvu pro sebe, nikoliv pro tebe. Neboj se dát si do smlouvy penalizaci pro druhou stranu, pokud by něco nevyšlo jejich zaviněním. Na úschovu advokát (někteří to dělají) nebo jistotní účet u banky.

Pokud jsou slušní, budou vrčet, ale nechají to.
GREVE --- 23:35:37 20.9.2008
Cože? Já jsem vždycky, když jsem kupoval byt přes realitku, použil úschovu přímo u nich. Nikdy nebyl žádný problém a pokud vím, dělá to tak 95% klientů těch realitek.