Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Radek Hulán - Jsem tak dobrý, že jsem sám sobě vzorem! - MyEgo.cz
DOP
[http://sweb.cz/stanicezoo/kompost/hulanstrip.jpg] [http://i11.tinypic.com/42nbfhj.jpg]
Ale teď k otázce v nadpisu. Proč vlastně nemám rád pubescenty? Odpověď je jednoduchá, jsou to vulgární blbci. Pubescent nesnese, že Hulán má jiný (zásadně pravdivý) názor, mozek pubescenta je malý a zakrnělý, jiné je pro něj nepochopitelné, a začne tedy zuřit a řvát. Pokud sto pubescentů řve, a Radek Hulán má přitom jiný názor, jaký je jediný možný závěr? Chce to vzít kladívko, a ty malé pubescenty mlátit do jejich malých zakrnělých hlaviček. Řekněme sami, copak je možné nepohrdat takovýmito lidskými odpadky:

Tvořit dokáže jen elita. WELL.DONE je nejnavštěvovanější odborný weblog v ČR. Jméno Radek Hulán je synonymem pro celebritu, člověka v dané oblasti obecně známého a uznávaného. A to pubescenti nesnesou. Chtějí být aspoň trochu jako já. Chtějí být viděni a slyšeni, jenže nemají na to. Hulán je pro ně celý jejich život. Žijí tím, že si jich Hulán třeba někdy všimne. Když se jim to nedaří komentováním, zakládají si "anonymní" nenávistné webíky, kde svůj parazitismus a "život jen pro Hulána" veřejně prezentují. Mlátit je kladívkem do těch jejich malých zakrnělých hlaviček… Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete. Včetně Chucka Norrise. ;-)

Není ale pozdě se začít léčit. Přestaň být lidský odpadek, připrav si kreditní kartu a začni se léčit. Třeba tím, že si hru za $49.95 zakoupíš, a odepřes si v hospodě pár piv či cigaret.
zdroj: http://radekhulan.cz/ (at nas nemas za co zalovat radku)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PEPE_GONZALEZ --- 18:08:23 30.3.2011
OGLOKOOG: tak já zas neznám úplný podrobnosti,resp.nejsem na něj odborník a beru ho jen jako příjemný odreagování:)A samozřejmě chápu,že pokud s nim má někdo osobní zkušenost,tak ho třeba jako neškodnýho blba nebere,spíš jsem to myslel tak,že je trošku nošení dříví do lesa,psát mu po 150tisící,že je kokot:)Ale v jednom s nim i vcelku souhlasim,a to v tom,že spousta úplně stejnejch anonymních dementů si na něm snaží dokázat,že nejsou takový dementi,jaký jsou.Tím teď nemyslím nikoho konkrétního a lidi co ho znaj na to maj samozřejmě právo:)
OGLOKOOG --- 17:45:37 30.3.2011
PEPE_GONZALEZ: Není to vtip.
Mimochodem, Radovan není známý jenom díky blogu. Takových kokotů jsou po internetu tuny. On ale svého času zaspamoval půlku internetu (samozřejmě díky jeho nezaměnitelnému psanému projevu bylo jasně poznat, že to je on), takže ho spousta lidí nemá ráda z dobrého důvodu. Provozuje lowcost nekvalitní hosting a je to prostě obecně kokot.
Ten film mu udělal obrovskou službu v tom, že ho portrétuje jako takového chudáka, který sice má peníze, ale nemá kamarády a za to se mu okouni na internetu smějí. To, že to je prostě a jednoduše ZMRD, ve filmu nějak opomněli zmínit.
PEPE_GONZALEZ --- 17:04:15 30.3.2011
???: pompézní jako vždy:)
Akorát mi trochu uniká fakt,proč má tolik lidí pod ty jeho články potřebu psát,že je debil a ať se nad sebou zamyslí...Podle mě by se nad sebou měl zamyslet každý,koho tenhle týpek pohoršuje a nebere to jako dobrý vtip;)

A ještě jedna technická k názvu diskuze...nebylo by na čase změnit ho,když jsme tu už evidentně vsadili na jinýho koně,než je Radek?:)
??? --- 16:00:44 30.3.2011
Kaluž se nám opět zazelenala
Radovan Kaluža a mega párty s holčinama | Mgr.Radovan Kaluža
http://radovan.bloger.cz/ja-banan-a-projekty/Radovan-Kaluza-a-mega-party-s-holcinama
LADY_LEIA --- 15:56:10 23.3.2011
SHAHLAH: mas muj obdiv i litost :) Prvni za vydrz a statecnost, druhe za to, ze to na tobe muselo urcite zanechat nejake neblahe ucinky a za ty mozkove bunky, co spachaly sebevrazdu ;)
SHAHLAH --- 16:21:44 22.3.2011
???: Je fakt, že opici jsem vydržela až do konce (i přesto, že jsem při názorné ukázce orgasmu omylem místo vypnutí zvuku nastavila maximální hlasitost), to předchozí video se dokoukat prostě nedalo.
??? --- 14:26:14 22.3.2011
LADY_LEIA: Jojo, přesně to. I opice mě zděsila míň, Kaluža by fakt zasloužil cenu Selfpwn roku.
LADY_LEIA --- 14:11:15 22.3.2011
???: myslis to s tema sprostyma slecnama? Desivejsi byla uz jen opice...
??? --- 13:45:56 22.3.2011
LADY_LEIA: To bude tím, že hostuje na banánu :D (včera to ještě jelo, vidělo jsem asi nejtrapnější video všech dob).
LADY_LEIA --- 12:27:31 22.3.2011
Mistru Kaluzovi nejak nefunguje blogisek? Nevi o tom nekdo neco vic? :)