Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Radek Hulán - Jsem tak dobrý, že jsem sám sobě vzorem! - MyEgo.cz
DOP
[http://sweb.cz/stanicezoo/kompost/hulanstrip.jpg] [http://i11.tinypic.com/42nbfhj.jpg]
Ale teď k otázce v nadpisu. Proč vlastně nemám rád pubescenty? Odpověď je jednoduchá, jsou to vulgární blbci. Pubescent nesnese, že Hulán má jiný (zásadně pravdivý) názor, mozek pubescenta je malý a zakrnělý, jiné je pro něj nepochopitelné, a začne tedy zuřit a řvát. Pokud sto pubescentů řve, a Radek Hulán má přitom jiný názor, jaký je jediný možný závěr? Chce to vzít kladívko, a ty malé pubescenty mlátit do jejich malých zakrnělých hlaviček. Řekněme sami, copak je možné nepohrdat takovýmito lidskými odpadky:

Tvořit dokáže jen elita. WELL.DONE je nejnavštěvovanější odborný weblog v ČR. Jméno Radek Hulán je synonymem pro celebritu, člověka v dané oblasti obecně známého a uznávaného. A to pubescenti nesnesou. Chtějí být aspoň trochu jako já. Chtějí být viděni a slyšeni, jenže nemají na to. Hulán je pro ně celý jejich život. Žijí tím, že si jich Hulán třeba někdy všimne. Když se jim to nedaří komentováním, zakládají si "anonymní" nenávistné webíky, kde svůj parazitismus a "život jen pro Hulána" veřejně prezentují. Mlátit je kladívkem do těch jejich malých zakrnělých hlaviček… Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete. Včetně Chucka Norrise. ;-)

Není ale pozdě se začít léčit. Přestaň být lidský odpadek, připrav si kreditní kartu a začni se léčit. Třeba tím, že si hru za $49.95 zakoupíš, a odepřes si v hospodě pár piv či cigaret.
zdroj: http://radekhulan.cz/ (at nas nemas za co zalovat radku)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KYTT --- 18:03:33 30.9.2010

Radek Hulán (11 minutes ago from web)
Idioti moderní doby sedí 24/7 u fór či diskuzí a nadávají. I tak si dnes lůza představuje úžasný, vzrušující a plnohodnotný život... :-)
NECROMAN --- 20:01:22 24.9.2010
DIM_ --- 3:26:59 15.9.2010
http://twitter.com/HydeParkCT24
"Na twitteru se strhl tvrdý lobbing za Radka Hulána jako hosta v @hydeparkct24. Na jaké téma by měl přijít pohovořit? :)"

To by bylo velky:)
OGLOKOOG --- 16:26:58 7.9.2010
ECLECTICA: Equal opportunity employer!
SUCZKER --- 14:25:37 6.9.2010
ECLECTICA: jo, jeho intonace anglických "citoslovcí" aby to všechno vypadalo věrohodně a gangsta tomu nasazuje dost korunu ;)
ECLECTICA --- 14:23:28 6.9.2010
Můj favorit je hláška "you want to sperm?"
Dobrá je taky pasáž od cca 11:15, kde si R. sundává tepláky a říká u toho "wow, jehe, nájs".
SUCZKER --- 14:21:27 6.9.2010
???: náhodou, taková ta sérka, jak jakože balí ženský na ulici a vony mu samy dávají za pár stovek a ještě se kvůli tomu nechávají natáčet na kameru (anglická verze "rychlý prachy", nebo jak tomu řikali), byla jednu dobu (cca. 5 let nazpět) na bittorentech docela populární. Na jednom tom videu dokonce během souložení zatim co klátí "náhodnou kolemjdoucí" a říká jí "I very like your pussy much" nebo něco podobně inteligentní nadává asi 30 sekund do kreténů česky nějakýmu poskokovi mimo obraz, kterej podle něj prej špatně hlídá, jestli někdo nejde... ;) Robert je svym způsobem taky fenomen ;)
GENTIANA --- 14:19:21 6.9.2010
???: mám pocit, že úchyláci existujou na cokoli.... a proto se najde porno o čemkoli. Ne, že bych dělala nějaký výzkum, to je jenom taková selská logika.
??? --- 13:46:44 6.9.2010
ECLECTICA: To je taky fakt. Nicméně nechápu, kdo je mu ochoten za ta videjka platit, vždyť je to hnus. Na to se leda tak podívat zadarmo na netu jako na legrační kuriositu. Nebo má hodně úchylné odběratele. :D
ECLECTICA --- 13:39:49 6.9.2010
???: jak nicméně poznamenal kdosi v diskusi pod videem, Rosenberg dává práci neschopným a vypatlaným jedincům, kteří by se ničím jiným než pornem stejně neuživili (a i tahle schopnost je u mnohých diskutabilní, dodávám já), takže vlastně dělá záslužný čin.