Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Radek Hulán - Jsem tak dobrý, že jsem sám sobě vzorem! - MyEgo.cz
DOP
[http://sweb.cz/stanicezoo/kompost/hulanstrip.jpg] [http://i11.tinypic.com/42nbfhj.jpg]
Ale teď k otázce v nadpisu. Proč vlastně nemám rád pubescenty? Odpověď je jednoduchá, jsou to vulgární blbci. Pubescent nesnese, že Hulán má jiný (zásadně pravdivý) názor, mozek pubescenta je malý a zakrnělý, jiné je pro něj nepochopitelné, a začne tedy zuřit a řvát. Pokud sto pubescentů řve, a Radek Hulán má přitom jiný názor, jaký je jediný možný závěr? Chce to vzít kladívko, a ty malé pubescenty mlátit do jejich malých zakrnělých hlaviček. Řekněme sami, copak je možné nepohrdat takovýmito lidskými odpadky:

Tvořit dokáže jen elita. WELL.DONE je nejnavštěvovanější odborný weblog v ČR. Jméno Radek Hulán je synonymem pro celebritu, člověka v dané oblasti obecně známého a uznávaného. A to pubescenti nesnesou. Chtějí být aspoň trochu jako já. Chtějí být viděni a slyšeni, jenže nemají na to. Hulán je pro ně celý jejich život. Žijí tím, že si jich Hulán třeba někdy všimne. Když se jim to nedaří komentováním, zakládají si "anonymní" nenávistné webíky, kde svůj parazitismus a "život jen pro Hulána" veřejně prezentují. Mlátit je kladívkem do těch jejich malých zakrnělých hlaviček… Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete. Včetně Chucka Norrise. ;-)

Není ale pozdě se začít léčit. Přestaň být lidský odpadek, připrav si kreditní kartu a začni se léčit. Třeba tím, že si hru za $49.95 zakoupíš, a odepřes si v hospodě pár piv či cigaret.
zdroj: http://radekhulan.cz/ (at nas nemas za co zalovat radku)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUCZKER --- 9:18:10 6.9.2010
JJ, to video, co linkuje Fuka tady má opravdu něco do sebe, jak píše jeho anglina je svébytným jazykem: http://fffilm.fuxoft.cz/2010/08/robert-zanet-klara-vas-nauci-zakladum.html
OGLOKOOG --- 19:26:11 5.9.2010
Ale jeho angličtina je velmi brutální, o tom žádná... "jů lajk sak dik?"
OGLOKOOG --- 19:25:26 5.9.2010
???: No, chlubení sice není hezká věc, ale když máš na jedné straně "IQ test hodlat nedělám, nemám nyní na to čas" a na druhé stovky filmů a fotek...
ECLECTICA --- 19:14:23 5.9.2010
???: no nevím, z odpovědi jakémusi točeníchtivému osvalenému čemusi:"musis myt vlastni partnerku a potom se da neco vymyslet"
??? --- 19:09:54 5.9.2010
GENTIANA: Tos přišla o hodně, kouřící slečna Klára a Robertova brilantní ingliš mě tuhle málem zahubily.

ECLECTICA: Jo, Vogla nebo Louži, akorát kupodivu píše méně prasácky a nechlubí se výší IQ, nýbrž délkou genitálu.
ECLECTICA --- 19:05:03 5.9.2010
Strašlivé. Jinak doporučuju Burianův den žen, díl s Rosenbergovou manželkou.
"14měsíců po svatbě se mě a mé ženě narodil prvorozený syn, dostal jméno Forrest Rayan Rosenberg. Jméno jsme navybrali náhodou. Oba s manželkou máme radí film Forrest Gump a... hláška typu : "moje maminka vždycky říkala, pro hlupáka každý hloupí" a vzhledem k našemu poválání a celkovému stylu života jsme si, řekli, že je úplně jedno jak se bude jmenovat, stejně to bude náš malý Rosenberg."
ECLECTICA --- 18:59:32 5.9.2010
OGLOKOOG: ne? mně připadá tak zhruba na úrovni Vogla.
OGLOKOOG --- 18:53:09 5.9.2010
CRUSHEER: Počkej, on má DÍTĚ? No lol.
Ale celkově mi (relativně) tak hloupej nepřijde. Nebo jinak - viděl jsem i horší (a samozřejmě mnohem méně úspěsné) debily.
GENTIANA --- 18:48:44 5.9.2010
???: souhlas, a to jsem videa neviděla:D
??? --- 18:43:55 5.9.2010
CRUSHEER: NTP!!! Ano, je to debil, videa kouřících Češek a prvních castingů nelhala :-D