Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Radek Hulán - Jsem tak dobrý, že jsem sám sobě vzorem! - MyEgo.cz
DOP
[http://sweb.cz/stanicezoo/kompost/hulanstrip.jpg] [http://i11.tinypic.com/42nbfhj.jpg]
Ale teď k otázce v nadpisu. Proč vlastně nemám rád pubescenty? Odpověď je jednoduchá, jsou to vulgární blbci. Pubescent nesnese, že Hulán má jiný (zásadně pravdivý) názor, mozek pubescenta je malý a zakrnělý, jiné je pro něj nepochopitelné, a začne tedy zuřit a řvát. Pokud sto pubescentů řve, a Radek Hulán má přitom jiný názor, jaký je jediný možný závěr? Chce to vzít kladívko, a ty malé pubescenty mlátit do jejich malých zakrnělých hlaviček. Řekněme sami, copak je možné nepohrdat takovýmito lidskými odpadky:

Tvořit dokáže jen elita. WELL.DONE je nejnavštěvovanější odborný weblog v ČR. Jméno Radek Hulán je synonymem pro celebritu, člověka v dané oblasti obecně známého a uznávaného. A to pubescenti nesnesou. Chtějí být aspoň trochu jako já. Chtějí být viděni a slyšeni, jenže nemají na to. Hulán je pro ně celý jejich život. Žijí tím, že si jich Hulán třeba někdy všimne. Když se jim to nedaří komentováním, zakládají si "anonymní" nenávistné webíky, kde svůj parazitismus a "život jen pro Hulána" veřejně prezentují. Mlátit je kladívkem do těch jejich malých zakrnělých hlaviček… Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete. Včetně Chucka Norrise. ;-)

Není ale pozdě se začít léčit. Přestaň být lidský odpadek, připrav si kreditní kartu a začni se léčit. Třeba tím, že si hru za $49.95 zakoupíš, a odepřes si v hospodě pár piv či cigaret.
zdroj: http://radekhulan.cz/ (at nas nemas za co zalovat radku)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OGLOKOOG --- 17:46:35 12.12.2008
LET_ME_BE:
Bulvární redaktor ne vždy podává zprávy šokující formou pouze za účelem vyvolání kontroverze - z MyEgo.cz tahle snaha čiší všemi směry.
LET_ME_BE --- 17:41:21 12.12.2008
OGLOKOOG: Jaky manipulator? Je to normalni bulvarni redaktor. Proste vezme kontroverzni tema a napise velmi vyhraneny clanek, nebo vezme nejaky zcela trivialni fakt a poda ho sokujici formou. Nic vic, nic min.
??? --- 17:32:23 12.12.2008
OGLOKOOG:
no on neni obdivovan pro svoji privetivost ale naopak... asi podobne jako Dr. HOUSE :)
OGLOKOOG --- 17:25:22 12.12.2008
Radek Hulán je dokonalý manipulátor - ví, že ho celý internet nenávidí. Ví to a užívá si to, protože mu nejde o obdiv. Jde mu o pozornost a té má víc než dost. Ať už si o něm myslíte cokoliv, nějaký názor na něj máte, víte o něm, znáte ho. A jeho názory například na Linux jsou bohužel většinou pravdivé.
EYO --- 16:36:58 27.11.2008
hulan dookola fabuluje, ale stale mi prisiel z tych troch najmenej trapny,
akurat by som si ho v hromadnej doprave asi pomylil s revizorom :)
L4MA --- 14:39:55 23.11.2008
LOOKASH: naopak, dukaz o existenci boha a prislib lepsich zitrku...
LOOKASH --- 10:14:31 21.11.2008
L4MA: nejak jsem nemel silu to dokoukat....
koncentrovany zlo!
TOM_HOST --- 1:14:54 21.11.2008
???: tyve ten graf ! :) malomoc