Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
D-FENS the FanClub
MUADDIB
D-FENS... fenomén mezi Blogy...

Radikální názory, radikální slovník...

Prostor pro normální lidi...

http://www.dfens-cz.com

Pozn. Hledá se spoluspávce ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SKIDOV --- 15:46:29 3.9.2012
MUADDIB: Krapet se meni doba. Bud se prizpusobit, a nebo -druhou moznost zatim neznam-

:o)
MUADDIB --- 15:07:03 3.9.2012
Neuvědomoval jsem si to,ale (což pořídit a střílet na střelnici, to je jedna věc) tahat ssebou kvér je obrovksy odpovědná a nečekaně náročná věc. Sice je pravda, že dnes, pokud ji ssebou mám tka se jedná víceméně o rutinu, ale nikdy to není stejné, nebo jakkoli podobné tomu, když u sebe člověk nemá nic, nebo jen něco nelethálního.
SKIDOV --- 15:02:37 3.9.2012
MUADDIB: Mno, vyhybat se tem mistum pokud muzu mi cini mensi problem nez je navstevovat s tim zminenym rizikem a vsemi hledisky okolo. Problem zacina byt to, ze tech mist nechutne pribyva, a muj operacni prostor se tak zuzuje natolik, ze dneska stejne minimalne dva takove fleky musim risknout a to jen pri ceste z prace...

Abych byl uprimny, krapet jeste stale vaham, jestli pistoli poridit a nosit, ale vsechno k tomu nenavratne smeruje...
MUADDIB --- 14:38:18 3.9.2012
mně se to taky líbí... ale popravdě řečeno, ne že bych měl takové EGO (jakože JÁ si přeci můžu ít kam se mi zachce a nějaká banda polosmažek mně nebude prodlužovat mojí cestu jenom jejich vlastní existencí), ale to, že se v dnešní době musíme (ono to tak bývalo vždy, ale ne v takové míře, pravda, ve středověu to bylo horší) vyhýbat zaplivanejm podchudům, jenom proto, že tam zevluje omladina, to mně neskutečě, neskutečně sere...
SKIDOV --- 14:05:16 3.9.2012
MUADDIB:

Ten druhy clanek je teda zajimavejsi, diskuse vetsinou nectu, ale v tehle se sem tam mihnul zajimavy postreh, coz me dotahlo az na stranku s timto prispevkem (krapet vtipny, v ramci s tim fakt souhlasim).


Komentář ze dne: 28.08.2012 10:15:55 Reagovat
Autor: cover72 - cover72
Titulek:Re: Re: Re: Re: Re: NNSD postoj
IMHO je lepší nebýt ani v jednom extrému. Nebýt "pseudo-self-def-freak" typu "musím trénovat na to, kdyby mne v temné uličce, když povezu babičku na vozíčku, přepadlo 23 ninjů" ani paranoik, který se nemůže ani pokochat přírodou, protože je neustále "ve střehu" a podezřele si měří tu mamču s kočárkem, jestli v něm nemá liliputa s brokovnicí...
Ale ani nezaujímat ženský postoj "nic se mi nemůže stát, o půlnoci půjdu houštím v lesoparku", nemyslet si že všichni lidé jsou hodní a svět sluníčkový a nestavět se zády k přibližující se smečce existencí s kapucami v ksichtech.
Prostě jednat rozumně, což se mi právě velmi líbí na metodice MacYounga.

Zločin se nestává jako čisté z nebe, ale vyvíjí se ve fázích: musí být splněna řada podmínek - od výběru oběti přes vhodnou situaci až po napozicování útočníků do výchozích pozic pro takticky výhodný přepad, a když je člověk zná alespoň trochu, může být ostražitý pár minut denně a jinak žít normální život.

Násilné zločiny se třeba normálně nestávají v davu, protože tam je moc svědků, ani v úplné pustině, protože tam by museli týdny čekat na oběť, ale ve "fringe areas", kde občas někdo projde takže oběti jsou, ale není tam dost lidí aby byla po ruce pomoc. Takže prakticky jen tam je potřeba si dávat pozor.

Zločinec se neumí k oběti teleportovat, ale potřebuje se dostat do výhodné pozice. Mladiství opírající se o stěnu ve "fringe area" jsou potenciální hrozba, protože tak si tipuje oběti vlčí smečka. Dva týpci u protějších stěn podchodu jsou potenciální past typu "nůžky". No tak tam prostě nejdu a nikdy jim nedám příležitost k tomu, aby zaútočili. Jako když ve filmu Harry Brown hlavní hrdina nešel do toho podchodu obsazeného mladistvými. Nejsem Conan Vyzyvatel.

Pro emocionálně nestálé jedince s nestabilním sebevědomím to může být těžká rána ega ("já přece můžu jít kam chci! Nebudu se kvůli nikomu a ničemu omezovat! A kdyby něco, umím karate/kmagu/mám teleskop/mám krochnu a všechny je zničím!"), ale rozvážnost a vyhýbání se nebezpečí je IMHO moudřejší, než macho chování a riskování ve snaze neztratit image neporazitelného überdrsňáka. Asi si tak nešplhnu u mladých slepiček, ale kupodivu mi to ani nijak nevadí ^^
MUADDIB --- 12:25:37 3.9.2012
Poznej svého nepřítele: Jak včas rozpoznat potenciální zločince a vyhnout
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012090201
SKIDOV --- 12:22:10 3.9.2012
PAULMUADDIB: Podobne situace me neustale presvedcuji, ze kdo nenosi zelezo je dneska cvicny terc...
PAULMUADDIB --- 12:55:31 28.8.2012
Šéfíku, kde je tady nemocnice?
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012082601

"Taky jsem si říkal, D-F, přece tady kurva nezastřelíš Róma, svěcenou krávu systému! Co když je současně taky ještě teplej a jezdí na kole? To z kriminálu nevyjdeš."
BLAAZEN --- 19:24:11 2.3.2011
Zničím systém chybným vyplněním dotazníku :-) Myslel jsem že to vyplňují jen dospělí ?
MUADDIB --- 18:53:10 1.3.2011
Já nevím, podle jakého budu postupovat návodu,a le rozhodně to teda systému nebudu nijak ulehčovat...