Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Obrana občana
LALINA
OBRANA OBČANA - BRAŇTE SE, NIKDO TO ZA VÁS NEUDĚLÁ
"Lidé, ochotní vzdát se svých práv a svobod pro dočasný pocit bezpečí, nezasluhují ani jedno a o obojí přijdou".
Klub pro všemožné obranné aktivity lidí - občanů. Stát, obchodníci, soukromníci, firmy, lobby a další „mocní“ vymýšlejí věci, které nám někdy nevyhovují, často dokonce škodí.
Lidi cítí potřebu se bránit a snaží se mezi sebou organizovat odpor a obranu.
V tomto klubu by se obranné aktivity všeho druhu měly soustředit na jedno místo, aby zde člověk mohl jednak získat pro svoji aktivitu přívržence a nebo se dozvědět o tom, co kde se děje, eventuelně se do obrany zapojit.
**************
Na nástěnku házejte linky a info o obranných aktivitách
(vezměte v potaz, že příspěvky a aktivity nemusí nutně souhlasit se soukromým názorem majitelky klubu)
**************

HOAX FORUM - proti šíření nepravdivých a poplašných zpráv - aneb: NEŽ ZAČNETE PLAŠIT :-]]]
OCHRANA PŘÍRODY
[ NOZ - Nový občanský zákoník z. č. 89/2012 Sb. - teorie, praxe a diskuse k témuž ]
nejbližší pr(á)vní pomoc na nyxu: [ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ]
[ Obří ACTA" - Transatlantická obchodní a investiční dohoda (TTIP) ]
Občanská společnost
Píšeme zákonodárcům..NAŠI POLITICI
!!! Linky na nejrůznější aktivity najdete na nástěnce klubu !!!
PÍŠEME POSLANCŮM NA SERVER "NAPISTEJIM"
SERVER S PETICEMI
WIKILEAKS CZ
DEKLARACE SVOBODNÉHO KYBERPROSTORU

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LALINA --- 19:29:49 19.3.2009
???: jo hele, myslím, že nad Prahou se fakt stahujou mraky... bude hůř... nezbyde ani kousek zelene, vsechno se da dobre ekonomicky využít. Je to des... zajima me, ja daleko nechaji lidiveci odjit, nez to dojde i tomu nejpitomejsimu z nich.
??? --- 13:50:56 19.3.2009
Omlouvám se za spam, ale tentokrát vytočil přístup radnice i mně.

Ve čtvrtek dne 26.3. bude Zastupitelstvo hlavního města projednávat záměr o vyhlášení změny územního plánu, na jejímž základě by se velká část přírodně cenného území v těsné blízkosti Toulcova dvora, zvaného Trojmezí, otevřela možné výstavbě. Jenom podotýkám, že asi polovina této plochy je součástí přírodního parku Záběhlice - Hostivař. Tato informace se objevila toto pondělí....


Kdyby se vám chtěla trochu peticovat, tak http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi/
NOSPAM --- 1:52:01 15.3.2009
LALINA: Tak pokud vis ze by ti hrablo ci presneji jsi o tom presvedcena a ocekavas to pak ti samozrejmne zbran do ruky nepatri..

PS: Hmm.. zklamalo mne ze jeste Cinska ambasada nevydala prohlaseni k vyvesovani tibetskych vlajek.. jejich prohlaseni jsou tak vtipna.. :-DD Skoro stejne jako to jak se dneska vsichcni vymlouvaj na teroristy aby ziskali vic pravomoci k smirovani a omezovani svobody a soukromi lidi.. Smutny je ze stejne jako to cinani bastej sve vlade, tak vetsina u nas to basti tem nasim PROTITERORISTICKEJM machrum..
LALINA --- 22:55:42 14.3.2009
NASA:
vim, že nic není černobílé.
on topic jste, o tom řeč nebyla.
že násilí plodí násilí není sluničkový, to je proste starej znamej fakt.
Uznávám zbraně, protože uznavam, že ve svete podle vás, genderove mužů, to jináč ani nejde. to je fakt.
Osobne jsem ráda, že, ač slušný občan, kterýmu by zbran jiste dali, ji nemám, protože v tomhle zafackovaným svete nikdy nevím, kdy mi hrábne z lidí a šla a střílela bych:-)))))))
nemam potřebu tom diskutovat jen proto, že nekdo zrovna tu potřebu má. Může si ji uspokojit jinde, nyx je veliký a net jeste vetsi.
nejsem ochotna se hadat o necem, o cem nejsem ochotná se hádat.
řekněme, že z takových diskusí jsem vyrostla již před lety, takže svoje penzum nikam nevedoucích diskusí, kdy jsem si vyslechla předepsanou davku osobních utoků, uražek a vubec podúrovňových výlevů všelijakých zamindrákovaných pošuků a vyděšených militantů, už jsem si dávno splnila a mám za to, že už můžu mít tedko klid.
staci to?
KENJIRO --- 20:55:48 14.3.2009
NASA: No když nemá náladu se o tom bavit, tak ji nenuť.

Já chápu, že ne každý má tu "psí mentalitu", aby si pořídil zuby - úplně mi stačí, když mne takoví lidi nebudou kvůli těm zubům hned považovat za vlka.

Jsem rád, že existují lidi jako Lalina, co to zkoušejí po dobrém... když to nevyjde, tak jsou pak v rezervě lidi jako ty a já, a když to vyjde, tak koneckonců jenom dobře :-)
NASA --- 20:32:29 14.3.2009
LALINA: me pripada, ze kdykoli tu nekdo rozumne argumentuje z jineho uhlu, nez z tveho slunickoveho, tak hodne rychle z debaty vycouvas a nejses ochotna si ani precist o cem tu clovek pise.

a topic diskuse je "obrana obcana", takze bych rekl, ze jsme porad on-topic

KENJIRO: asi jsme se myslenkama minuli, ted nevim, jak to myslis - mne slo o to, ze to neni porve, co lalina podobnym zpusobem vycouvala z rozumne debaty, ktera se jen stocila k tomu, ze nic neni cernobile

nevim, jaky je tvuj nazor na zbrane, ale mam dojem, ze jsi patris mezi rozumne lidi na nyxu (nevim jak to formulovat, zase si nemyslim, ze by pacifisti byli blbci :-)) - mozna genderove by to bylo presnejsi), takze bych si tipnul, ze budes patrit mezi zastance dostupnosti zbrani (za rozumnych podminek) pro slusne lidi, nebot lumpove si zbran sezenou bez ohledu na zakon
to je i muj nazor - slusny obcan ma mit pravo a moznost ozbrojit se
KENJIRO --- 20:07:06 14.3.2009
NASA: Ale to je v pořádku. Můj názor na zbraně možná znáš, a taky si myslím, že zbraně by se neměly nutit nikomu, kdo je nechce.

Pokud je to pokus typu "zkusme to napřed po dobrém", tak jsem ochotný to podpořit, jako každý civilizovaný člověk... akorát si nechám něco v záloze, kdyby to po dobrém nešlo, jako každý rozumný člověk :-)