Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HP&PoHB (6) - spoilery
BIDLO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELLIE --- 12:52:03 24.7.2009
BIDLO: A to už i pořádné efekty budou levnější, takže seriál nebude odfláklý ;) A možná tam budou i stejní herci.
BIDLO --- 11:42:51 24.7.2009
ELLIE: Někdo zmiňoval, že místo 2-3 h filmů, to spíš chtělo tak 5-6 h minisérie. (teď už bohužel jen s jinejma hercema nebo kresleně) To by byla panečku nádhera, kdyby tam vopravdu narvali úplně všechno. Jak tak koukám na Dunu, tak možná tak za 20-40 let se toho snad dožijem.
ELLIE --- 11:35:11 24.7.2009
BIDLO: Jo, ministr mi taky chyběl. Celé to spláchli jen úvodní scénou s mostem, no, takovej přístup, že mudlové stejně nikoho nezajímaj. Kdo nečet, moh si myslet, tyjo, oni ti Smrtijedi už zasahujou i do normálního světa, to je drsný, ale proč s tim nikdo nic nedělá, dyť spousta dětí z Hogwarts má mudlovský rodiče... S ministrama by to dávalo větší smysl. Jenomže holt to není až tak životně důležitý pro příběh, asi... Otázka je, jestli citové zápletky mezi hlavními hrdiny, emoHermi rozplácávající ptáčky o dveře a Harryho výrazy ala Twilight jsou.
BIDLO --- 11:29:16 24.7.2009
RAEVA: Z pohledu scénáristy, vem ho 10 čertů, je v ten moment důležitá akorát Avada a Snapeovo přiznání, na bitvě "až tak moc" nesejde. Mě samozřejmě chyběla taky, funus až tak ne. Spíš "Jiný ministr" a Harryho hádky se Scrimgeourem. Naproti tomu přidaná pasáž v Burrow je celkem zbytečná. Jen potřebovali trochu akce.
RAEVA --- 0:07:09 24.7.2009
já to ještě neviděla čekam až to bude u nás v letňáku protožeji né kino tu nemáme :/ ale co sem slyšela prý to neni vůbec temné :/ jaktože tam neni závěrečná bitva na hradě???? šak to je docela důležitá pasáž ne?
VIPERA_AMMO --- 20:26:45 23.7.2009
???: tj, ta bitva mi taky chybela.. a co se tyka levandule... byla to ta puvodni herecka, ktera hrala v prvnim dile?? pamatuju si ji. asi ne co??
??? --- 12:51:01 21.7.2009
Na začátku bych tam fakt raději viděla to, jak Brumbál říká Harrymu, že zdědíl Siriusův majetek i Kráturu (místo oblbování servírky).

A pak mi chyběla závěrečná bitva na hradě... aspoň trochu.
No a pohřeb by byl taky fajn. Jak píše ELLIE

Vím, že se všechno do filmu nevejde, ale proč tam místo toho dávat cestu vlakem na vánoční prázdniny do Doupěte, když to v knize taky ani není (už si teď nevzpomínám, ale tuším, že cestovali letaxem).
ELLIE --- 11:52:51 21.7.2009
Dabing nebyl tak příšernej.

Chyběl mi tam pohřeb! Strašně jsem se těšila na pohřeb, na magicky se zhmotňující mramorovou hrobku, dojemnou hudbu a uplakaný ksichty, na Ginny, která veme Harryho za ruku, a všichni jsou tak zoufalí, bez Brumbála, a musej tomu všemu teď čelit sami. Scéna se zvednutejma hůlkama ušla, ale pohřeb je pohřeb. Doufám, že to nějak vpašujou do sedmičky, protože Brumbálova hrobka ukrývající Elder Wand je docela klíčová.
BIDLO --- 10:56:40 18.7.2009
Doufam ze si nikdo po varovani recenzentu nekazil vkus dabingem (priznavam se ze cca od 4 ctu nejdriv anglicky, kdo by cekal na preklad, a 6,7 uz ani cesky (zatim) nemam).
Jinak se klidne pustte do spoilovani...

Ja osobne filmu vycitam, ze to 1% lidi kteri jdou na film bez cteni knizek fakt nepochopi nekter souvislosti (bezoar) nebo jim dana scena vyzni uplne jinak (nepotrestany pokus o vrazdu!! - jak me sice tvrdila kamoska, ten trest byl urcite off-scene (dojde jen tem co cetli), ale takhle to vypada jako by mel skoro-vrah nejakou protekci).
BIE --- 21:10:53 28.4.2008
ANOEL: tahle teorie se mi líbí, protože ta druhá má příliš mnoho otazníků :)