Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
DĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
LUCCHA

[http://www.synaesthesia.mysteria.cz/home/nyx/kids/detskypokoj1.jpg] [http://www.synaesthesia.mysteria.cz/home/nyx/kids/detskypokoj3.jpg] [http://www.synaesthesia.mysteria.cz/home/nyx/kids/detskypokoj2.jpg]


DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


spřízněné kluby na NYXu:

rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KERB --- 9:49:48 26.4.2016
SKAKLARA --- 21:58:14 15.4.2016
Ahoj, nemá někdo na prodej palandu dlouhou 190cm? Nebo tip kde ji levně pořídit? Díky moc :) Ideál Praha ale v případě dobré ceny můžu dojet dál... :)
BEBERA --- 12:04:46 28.3.2016
EDERA: GIO: FILOMENA: KEYA: Až se kluci vrátí s foťákem, vyfotím, protože teď už vypadám, že snad kecám :)
KEYA --- 20:26:08 25.3.2016
My máme taky ikea - bílé lamino a nezdá se mi to tak hrozné (police Besta a psací stůl Alex-desku jsme k tomu pořídili kuchyňskou a krásně drží..) Mnohem víc otlučenou a vypadající zničeně máme postel ze smrkového masivu, vyráběnou v truhlářství (taky v bílé barvě...) nějak je to na tom víc vidět... (a to ji máme teprve rok) tak nevím :)
FILOMENA --- 12:34:10 27.12.2015
BEBERA: také máme tři roky v dětských pokojích a žádná známka únavy a to je dětem dnes necelých sedm a 4,5...
GIO --- 11:31:28 4.12.2015
jamam ten expedit urcite dele nez rok v detskem pokoji, v loznici jeste dele, nic tomu neni a to je to dost namahane... divne.
EDERA --- 13:40:49 13.10.2015
BEBERA: Máme dva roky Ikea Expedit bílý 2x4 na výšku a na tom ještě 2x2. V tom zasouvací boxy na panenky a deskové hry, dvířka, šuplíky... Pořád je to jak nové. Ale je pravda, že jsme to holkám zařizovali, když jim bylo šest a nešplhají po tom.
BEBERA --- 10:16:53 25.9.2015
Mám jeden postřeh pro rodiče, kteří se teprve chystají vybavit malým dětem pokojíček. NENÍ vhodné používat Ikea dřevotřísko-nábytek, zejména bílý. Bohužel jsme se poučili až na vlastní chybě. Chtěla jsem pro děti nízké otevřené regály a ulakomila jsem se nakoupit nábytek z masivu, když za rok odjíždíme na několik let pryč. Ikea expedit (Kalax?) nám přišel ideální - na větší hračky otevřené poličky, pěkně oddělené pro každou hračku/skupinu hraček zvlášť, na duplo, vláčky a kuličkovou dráhu zasouvací boxy, vysoké tak akorát, regály 2x4 naležato přiměřené výšky, když na to děti lezou, neublíží si. Navíc jsem původně myslela, že to je laminovaná dřevotříska, což není. Po pár měsících používání je nábytek celý odrbaný, všude jsou škrábance a díry a vzhledem k tomu, že povrch je bílý, vyloženě to bije do očí :(
HABRENKA --- 22:56:16 7.9.2015
LENNI: diky... nakonec jsem sehnala za pomerne dobre penize lehce zvysenou postel pro starsi, pod tim je domecek/ulozny prostor, mladsi pujde do nizke postele po ni a casem se koupi normalni vyvysena a pod ni se da kolmo ta nizka.. no je to boj, ale snad se to nakonec vejde a budou vsichni spokojeni :) (odkaz ukladam, dik!)