Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
KETHAMINA
PRAHA 4
Kdo tu bydlíte, znáte lokalitu?
Reference na obchody, hospody, restaurace, večerky - vítany

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALDARION --- 17:54:51 17.11.2011
Jo a když jsme u těch hypotetických věcí, mohl bych mít jeden dotaz žánru science-fiction/fantasy?
Nevíte někdo o slušném, profesionálním a ochotném praktickém lékaři na Praze 4 či třeba Praze 11? Nebaví mne pořád poslouchat, že jsem simulant, a pak lozit za obornými lékaři zadními vrátky a přes známosti, abych dosáhl ošetření...
CARNAQE --- 16:47:53 17.11.2011
TANAIS:
LIQUID_SOUND: Presne. "Coby kdyby.." je nesmysl. Kdyz uz se tady o tom bavime, pojdme se bavit vyhradne o tom, co je a co se stalo.
LIQUID_SOUND --- 16:10:55 17.11.2011
TANAIS: Co by s ním (se Štěpánkem) udělalo koryto, kdyby se k němu dostal, se můžu jen dohadovat. Určitě by udělal i dobrý věci, ale to v konečným důsledku dělá pro někoho skoro každej.

Pěknej názor. Fakt. Nekecám. :)
TANAIS --- 15:23:22 17.11.2011
SHAGA: jestli si myslíš, že zelení nikdy nic neprovedli a jsou to nezkorumovatelní lidé, vyvracet ti to nebudu. Já jsem toho názoru, že zrovna Štěpánek není vzorem ctnosti. Co by s ním udělalo koryto, kdyby se k němu dostal, se můžu jen dohadovat. Určitě by udělal i dobrý věci, ale to v konečným důsledku dělá pro někoho skoro každej. Fakt tu budeme vytahovat jednotlivý kauzy? Nezlob se, ale to je nikam nevedoucí debata. Vymezovat se proti programu? Proti jakýmu? Proti tomu, který zelený neplněj, protože nejsou v radě?

Co se týče "informování společnosti", reagovala jsem na tento příspěvek HUSOKACHNA. Je naivní tvrdit, že je to zásluha jenom zelených, že se společnost tyhle věci dovídá. Od někoho se tyhle věci musí ti zelení dovídat, od někoho, kdo k těm informacím má přístup. A to zelení fakt nebudou. Jednou tu někdo psal o tom, jak mu Štěpánek vyprávěl, že má zdroj v ODS, který ho informuje o těhle věcech. No, kdyby opravdu takovej skvělej zdroj měl a kdyby měl trochu rozumu, tak to nešíří mezi známejma, kteří to pak šíří po netu.

Vono se přeci jen občas na tý čtyřce stane i něco dobrýho. Na tomhle auditku mě upřímně vytáčí, že je tu pár zastánců SZ a jakmile se na Praze 4 stane něco špatnýho, je celá ODS banda zlodějů a SZ coby Rychlé šípy zachraňují situaci, ale protože nemaj ježka v kleci, tak s tím nemůžou nic udělat. Přesně to, co rozčiluje Tebe v mých reakcích, tak to rozčiluje mě v reakcích Tvých. Jsem opravdu alergická na zastánce zelených spasitelů.

Já nejsem plně spokojená ani s jednou partají na Praze 4. A to přesto, že - jak správně odhaduješ - žiju se zastupitelem P4. Já na Praze 4 bydlím a mám tři děti. A nemám v úmyslu v příštím volebním období, kdy to současná radnice třeba projede, stěhovat se jinam. Chci tu nějaký parky, vytáčí mě současná situace možná víc, než tebe, naprosto si nedělám iluze o komunální politice. Vystudovala jsem dějiny umění, sere mě, když kvůli nenažranosti vznikají naprosto nepatřičný komplexy budov, který bohužel zůstanou i po pádu radnice a tak dál.

No... sejdeme se u voleb :) A pak se uvidí.
SHAGA --- 14:22:16 17.11.2011
TANAIS: Já jsem zase alergickej na FUDy. Takže je přestaň šířit a prosím konkrétně se rozepiš o tom, co dělají neuvolnění opoziční zastupitelé Petr Štěpánek, Iva Kotvová, Jíří Bendl a Alžběta Rejchrtová špatně. Co měli udělat a neudělali, co udělali a udělat neměli. A co si představuješ pod pojmem "informují společnost". Konkrétně.
Chápu že jako příslušník jisté subkultury nemáš zelený v lásce a jestli se správně domýšlím chápu i že žiješ s nějakým ODS či TOP09 zastupitelem či co. Nic proti ani jednomu. Ale pak se prosím vymezuj proti programu a nešiř FUDy. Chceš-li zastavovat parky, zachovat magistrálu a zkorumpovanou radnici, prosím, nic proti tomu, ale vyjadřuj se jasně. Děkuji.
TANAIS --- 12:08:13 17.11.2011
zvláště teda na ty stranicky aktivní čísla :-)
TANAIS --- 12:06:24 17.11.2011
HUSOKACHNA: kam šmarjá chodíš na ty čísla? :)
TANAIS --- 12:05:17 17.11.2011
HUSOKACHNA: eh, ale to přece nikdo netvrdí. To samozřejmě v zájmu developera není a proto radnice nedostala takovou nabídku a proto nemusela řešit, že takovou nabídku dostala, což by pravděpodobně nebylo zas tak jednoduché. Nicméně - developer neměl zájem - radnice nabídku nedostala - postavila novou radnici za podmínek, za jakých ji postavila. Má smysl se tedy bavit o podmínkách, za jakých postavila novou radnici a hodnotit je, nemá však smysl srovnávat tyto podmínky s podmínkami užívání budovy, které ani nebyly přesně definované, když nikdo neměl zájem, aby radnice budovu užívala. Taková argumentace není relevantní.
HUSOKACHNA --- 11:55:11 17.11.2011
CARNAQE: Vstup do strany, jakýkoliv. Doufat v změnu systému je nesmyslný, protože se žádná rozumná (ani vyzkoušená) varianta bohužel ještě nevymyslela. Česká (komunální) politika vypadá tak špatně proto, že ty největší strany mají max. 30 000 členů (mimo ksčm). Např. ODS má 27 000 členů, z toho je stranicky aktivních tak 1500 - což je počet, z kterýho se vybírají ministři a poslanci. Nevim, kolik je členů v P-4, ale počítám že to bude tak 400 max. - z toho je aktivních 150 a z těch půlka jsou zatupitelé, radní a starosta. Zkrátka, česká politika je na tom tak špatně, protože pro lidi znamená angažovat se a hlavně být straníkem FUJ. Jestliže se tohle nezmění, tak si nic jinýho nezasloužíme.

TANAIS: naivní, leč pravdivá představa. Nikdo z developerů radnici nenabídl budějovickou alej??? Ono je v zájmu původního majitele prodat budovu za co nejmenší peníze, tj. mít co nejméně zájemců? ...jo, to dává smysl.
Navíc stát je vždycky nejlepším kupcem, "má" peníze vždycky. (ps: ta cena by byla reálně o pár desítek milionu vyšší, protože by radnice musela splácet uvěr u banky).
TANAIS --- 20:21:49 16.11.2011
HUSOKACHNA: no, o tý budově vedle se furt tak jako mluví - akorát lidi pomíjejí jeden fakt - on nikdo z developerů tu budovu radnici nenabídl. Co měla radnice dělat? Znárodnit ji? Otázkou je, co by se dělo, kdyby jim ten barák někdo nabídl. Ale to se můžeme jen dohadovat, že ano.