Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
KETHAMINA
PRAHA 4
Kdo tu bydlíte, znáte lokalitu?
Reference na obchody, hospody, restaurace, večerky - vítany

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAWERICK --- 11:22:40 20.3.2019
no jak to tu tak pozoruju tak me to trochu strasi :)
LSDMASACRE --- 10:57:52 20.3.2019
AXTHEB: protože ty prohlášení fakt blábol jsou.. :)
AXTHEB --- 10:04:36 20.3.2019
HOBORG: Když vstoupíš do diskuse tím, že jedno moje prohlášení označíš za blábol (není to blábol, jen to paroduje styl a argumentační mohutnost postu na který to odpovídá) a druhé jako "placnuti bez argumentu" (a napadneš tvrzení, které v daném postu není), tak si to tobě budu tak maximálně myslet, že si nevychovanej blbec. Není to dobrá cesta k diskusi.
HOBORG --- 9:14:12 20.3.2019
AXTHEB: to je blabol, samozrejme je to k necemu dobry - k tomu aby se v tom miste nemusela zastavovat a zase rozjizdet doprava kvuli kazdy tramvaji, autu a chodci kterej to misto chce projit

AXTHEB: to je zase jen placnuti bez argumentu. jak chces zasypanim podchodu a vytvorenim obrovsky krizovatky kde budou neustale stat chodci, tramvaje, a auta, budou tam brzdit a zase se rozjizdet, udelat z ty oskliy mrtvy zony hezkou zivou?

prvni svetla smerem do centra jsou ted na krizovatce s wenzigovou. to "funguje" tak ze v ty kratky casti legerky ted neustale stojej auta. prusvih to samozrejme pro ty co tam bydlej je, ale predtim to nebylo o moc jiny. kolona stojicich aut se tim posunula dal z centra, ale tam je zrovna dlouhej nuselak, kde je fakt jedno ze to porad stoji, tam to fakt nikomu nevadi. tim ze se to vytvorenim novyho zbytecnyho spuntu u veseli posune cely jeste dal tak dalsi kolony budou stat na pankraci. tam je z jedny strana kancelarska budova, z druhy strany cinzaky. bydlet tam tak jsem me tenhle moderni urbanistickej napad kterej vytvori pod oknama pravidelny kolony, rozjidejici a brzdici auta, teda pekne sere. ted je to tam chvili v ranni spicce, nove to tam bude vicemene porad

fascinuje me ta totalni ignorace, zadny argumenty, jak by to melo vlastne cely fungovat. proste podjezd spatny, krizovatka dobra. tumas komiksovej obrazek jak se tam budou usmivajici lidi setkavat a diskutovat na ulici
??? --- 23:17:06 17.3.2019
Mám tu niečo relatívne čerstvé a absurdné k vrakom: V ulici Nad studánkou opravovali nedávno haváriu plynu a kvôli lepšiemu prístupu k rúram odtiahli aj vrak, ktorý tam stával.

Akurát keď to celé zase zasypali, vrak doviezli a nainštalovali naspäť (teraz v piatok). Ach jo.
FTN --- 14:07:48 17.3.2019
Nevíte někdo proč je u nás v Michli v ulici Pod stárkou zákaz stání od 23.3.2019? To už se malují zóny?
ANDRASTE --- 17:19:16 15.3.2019
Další tramvaje přes magistrálu: Jeden „Pavlák“ nestačí? | SvetMotoru.cz
https://svetmotoru.auto.cz/...l?fbclid=IwAR3mNVrOr0aY64PBmnYDDd3OprHSTxce1QNWjsi1Z_kgn1Io2wS7FoGMYSE
ANDRASTE --- 17:19:06 15.3.2019
AXTHEB: Není to tam hezký, o tom žádná. Rekonstrukci to potřebuje jak sůl, ale prostě mi nepřijde logické přidávat další křižovatku na docela důležitou dopravní tepnu. Dalo by se to vymyslet líp, kdyby se chtělo.
AXTHEB --- 16:00:26 15.3.2019
LSDMASACRE: Ty podchody tam byly budovaný v době, kdy se tam jezdilo 80, neuměla se tak dobře regulovat doprava a k funkci města se přistupovalo úplně jinak. Dneska už víme že dělat urbanisticky mrtvý, rozpojený zóny kvůli tranzitní dopravě je nesmysl.

ANDRASTE: Afaik první semafor má být na místě ulice Na Veselí, takže se kumulovat budou auta mezi jednou dvojicí bloků baráků a pak v dostatečně otevřeném prostoru, stejně jako teď u Wenzigovy.