Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
LEWIN
Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení. Když jsou normální buňky poškozené nebo staré, spustí program kontrolované buněčné smrti, tzv. apoptózu; rakovinové buňky se však dokáží apoptóze vyhnout. Buněčné dělení (proliferace) je běžný fyziologický proces, ke kterému dochází neustále téměř ve všech tkáních, například po úrazu, během imunitní reakce, nebo v průběhu výměny buněk, které odumřely nebo byly vyloučeny pro přílišné opotřebení (v tkáních jako je kůže nebo sliznice trávicího traktu). Za normálních okolností je rovnováha mezi buněčným dělením a buněčnou smrtí pevně regulována tak, aby byla zajištěna integrita orgánů a tkání. Mutace vedoucí k rakovině způsobují narušení této rovnováhy. Nekontrolované a často velmi rychlé a nepřesné dělení buněk může vést buď k nádoru (tumoru) benignímu (nezhoubnému) nebo k malignímu (zhoubnému) nádoru. Benigní tumory nemají schopnost metastázovat, tj. nerozšiřují se do jiných částí těla a nejsou tak životu nebezpečné. Maligní tumory tuto schopnost mají a proto jsou velmi nebezpečné.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KYRIA --- 18:21:04 28.12.2014
???: dekuji, velmi konstruktivni a k veci ;)

VERONIKA22: dik ;) jak sem psala, dostala sem je darem, takze tu mam cca 40ml, a proto se ptam na osobni zkusenost nekoho, kdo to uzival, zna nekoho kdo to uzival a pomohlo to, nebo naopak nepomohlo. ja nejsem v zadny akutni fazi, takze drasticky metody se mne netykaji, navic sem kdesi slysela, ze hladoveni je vhodny v pripade rakoviny zazivaciho traktu a nadoru v nem, coz neni vubec muj pripad.
VERONIKA22 --- 17:59:38 28.12.2014
EVILMIND: No tak to je jasný, že někdy už to přemoct nejde ani kdybych se na hlavu postavila. Ale jinak tomu co v té knize píšou zcela věřím ( co tělo dělá když řízeně hladoví )

Za tím co píšu si stojím. Znám i jiné nevyléčitelné diagnozy, které léčitelé vyléčili a lidi si dnes můžou skotačit jak uznají za vhodné. Ale samozřejmě chce to kombinaci správná léčba ve správný čas.
EVILMIND --- 16:17:32 28.12.2014
VERONIKA22: to je pravda, rakovina tim jde vylecit v jedinem konkretnim stadiu. Kdyz ji nemas.

Na hladovenim ke zdravi se da vygooglit blog cloveka, co to zkousel, a strasne si to pochvaloval po asi 40 dnech hladoveni. Pak tam do diskuse uz jen nejakej jeho kamarad dopsal, kdy umrel.
SPLIFFBOY --- 15:20:37 28.12.2014
VERONIKA22: škoda, že ti nemůžu dát rovnou dva mínusy... za každej řádek těch p*čovin jeden.
VERONIKA22 --- 14:56:00 28.12.2014
KYRIA: Manžel má známou, která je vyrábí a rakoviny tím léčí. Pamatuji si, že prý s tím jde vyléčit rakovina pouze pokud je v nějakém stádiu. Pokud je pozdě tak už slzy nepomůžou. Kontakt ti když tak dohodím.

Mě teda hodně oslovila kniha: Hladověním ke zdraví. Do toho bych šla při nemoci ihned.
KYRIA --- 7:32:00 28.12.2014
lidi, k vanocum sem obdrzela fenixovy slzy, prej mi to vyleci vsechno do dvou mesicu....a zajima mne teda: mate nekdo naky zajimavy info o tom co to presne je a jak to funguje? mate nekdo osobni zkusenost nebo aspon zprostredkovanou z blizsiho okoli? a ve finale: ja sem v remisi uz druhej rok a vlastne premejslim i nad tim, jestli takovou vec pripadne nepotrebuje/te nekdo vic nez ja? klidne posta, diky!
SPLIFFBOY --- 14:23:23 20.10.2014
KYRIA: to nepopírám, já měl z tý pleše hrozný trauma :)))
KYRIA --- 8:04:08 20.10.2014
SPLIFFBOY: no a to ses s tim stresoval :))) enjoy! ja mam vlasy naopak rovnejsi a zustava to tak i dva roky po te ;)
TAHRQA --- 17:19:15 13.10.2014
Čekal jsem, že to přijde, ale ne v 28 a už vůbec ne, že to bude prso...