Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
LEWIN
Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení. Když jsou normální buňky poškozené nebo staré, spustí program kontrolované buněčné smrti, tzv. apoptózu; rakovinové buňky se však dokáží apoptóze vyhnout. Buněčné dělení (proliferace) je běžný fyziologický proces, ke kterému dochází neustále téměř ve všech tkáních, například po úrazu, během imunitní reakce, nebo v průběhu výměny buněk, které odumřely nebo byly vyloučeny pro přílišné opotřebení (v tkáních jako je kůže nebo sliznice trávicího traktu). Za normálních okolností je rovnováha mezi buněčným dělením a buněčnou smrtí pevně regulována tak, aby byla zajištěna integrita orgánů a tkání. Mutace vedoucí k rakovině způsobují narušení této rovnováhy. Nekontrolované a často velmi rychlé a nepřesné dělení buněk může vést buď k nádoru (tumoru) benignímu (nezhoubnému) nebo k malignímu (zhoubnému) nádoru. Benigní tumory nemají schopnost metastázovat, tj. nerozšiřují se do jiných částí těla a nejsou tak životu nebezpečné. Maligní tumory tuto schopnost mají a proto jsou velmi nebezpečné.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PTACOPYSK --- 15:08:48 26.9.2014
Já taky. Proto píšu o MORÁLNÍ odpovědnosti. No pozůstalí určitě pak ocení, že jim ty peníze vrátíš ...
CUCHULAIN --- 14:29:09 26.9.2014
PTACOPYSK: ne. každý má zodpovědnost sám za sebe a za své uzdravení. já jen poskytuju návod, který funguje u mě a věřím, že u kohokoli. to píšu na začátku knihy.

buď to čtenář přijme a může číst dál, nebo s tím nesouhlasí, knihu smaže a já mu vrátím peníze.
to je dohoda mezi námi. přes to vlak nejede :-)
PTACOPYSK --- 12:24:59 26.9.2014
CUCHULAIN: jsi připraven nést morální odpovědnost za to, když někdo bude mít rakovinu, vykašle se díky knize na lékařkou péči a zemře, aniž by třeba musel?
KOOTCHA --- 12:24:07 26.9.2014
Tak jsem poprvý někoho nabonzoval...
CUCHULAIN --- 8:52:41 26.9.2014
EVILMIND: já už ne. Dnu jsem měl než jsem se uzdravil :-)
Krom toho tam nemám psanou cenu prášků na dnu.
EVILMIND --- 23:29:04 25.9.2014
CUCHULAIN: ja mam taky dnu, a ujistuju te, ze skvele zabirajici prasky pro podporu odbouravani purinu za tech spoustu let dohromady nestaly ani nahodou snu tolik, co tvoje kniha za petikilo. Aktualne je dokonce doplatek nula. Takze to mas na webu asi nejak spatne spocitany, oprav si to... *grin*
CUCHULAIN --- 19:40:10 25.9.2014
Napsal jsem knihu:

* Magie Vědomého Uzdravení *
uzdravte se za 21 dnů bez léků a lékaře

Je v ní postup, jak se sami uzdravit a zbavit jakékoli nemoci (včetně těch údajně nevyléčitelných).

Pro zájemce je kniha na adrese http://vedome-uzdraveni.cz/magie-vedomeho-uzdraveni/
BARUSSS --- 14:45:23 17.9.2014
máš pravdu, dělat hrdinku nemá cenu.. ikdyž to bude blbost, tak hlavně budu mít klid :)
BARUSSS --- 14:37:33 17.9.2014
já nevím třeba to bulka není, ale nevím proč mě to bolí... žádný příznaky nepociťuju :/
BARUSSS --- 20:43:28 16.9.2014
LENYA: Jelikož už jsem rakovinu měla, tak by mě tam asi bez remcání vtít měli...ikdyby to nic nebylo. Nevím, něco jsem nehmatala a celkem to místo bolí.. Jenže nepoznám jestli to bulka je. Takže raději chci pro jistotu jít na vyšetření, ať mám klid.